Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 543
  • Total: 543

Αντε στην κουζινα να πλυνεις κανα πιατο..

Ξεκίνησε από kodikas, Δεκεμβρίου 10, 2007, 08:50:42 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Athinoula

εγώ είμαι παραδοσιακή γυναικα, τους καφέδες τους φτιάχνω πάντα εγώ με χαλάει λίγο να σου πω την αλήθεια να μου φτιάχνουν καφέ και ίδιος το πρωί μου αρέσει να περιποιούμαι και όχι το αντίθετο σε αυτό το θέμα..και στου φαγητού επίσης

οι γυναίκες ζητάμε τόσο απλά πράγματα αν ξέρατε..

Όσο για τα πουκάμισα αν έχεις και καλή μουσικούλα δεν κάνει και ζεστη σου σιδερώνουμε και όλη μέρα! :wink:

kodikas

Παράθεση από: "Athinoula"εγώ είμαι παραδοσιακή γυναικα, τους καφέδες τους φτιάχνω πάντα εγώ με χαλάει λίγο να σου πω την αλήθεια να μου φτιάχνουν καφέ και ίδιος το πρωί μου αρέσει να περιποιούμαι και όχι το αντίθετο σε αυτό το θέμα..και στου φαγητού επίσης

οι γυναίκες ζητάμε τόσο απλά πράγματα αν ξέρατε..

Όσο για τα πουκάμισα αν έχεις και καλή μουσικούλα δεν κάνει και ζεστη σου σιδερώνουμε και όλη μέρα! :wink:

παει..
τελειωσε..

παω να παραγγειλω τα στεφανα..

σε τι χρωματακι τα θελεις;;

Athinoula

τι θα έλεγες για ένα κόκκινο νυφικό??? όσο για τα στέφανα πάνε set δεν νομίζεις κόκκινα και αυτά και μου πάει το kokkinoooooooooooooo

Sotis

Παράθεση από: "Athinoula"είμαι καλή βασικά κάνω ένα σιδέρωμα στα πουκαμισάκια μούρλια, μιλάμε για φοβερή νοικοκυρά...τα παντελόνια τα καταφέρνει καλύτερα η snoopino


και για γιουβαρλάκια σε μένα ε?[/quote


ελα   να  μου   σιδεροσεις,,τα    πουκαμισα    μου..μωρακι,,μου...και   τα    παντελονια   μετα...σιγα...   σιγα...και  μετα   θα  εχουμε..αλλα.. :wink:

Athinoula


Sotis

ΜΗΠΩΣ..ΣΑΣ  ΕΝΟΧΛΟ...ΝΙΚΟ.... :twisted:  :twisted:  :twisted:

kodikas

Παράθεση από: "Sotis"ΜΗΠΩΣ..ΣΑΣ  ΕΝΟΧΛΟ...ΝΙΚΟ.... :twisted:  :twisted:  :twisted:

κοιτα..

η αληθεια ειναι οτι δεν ενοχλεις..

εγω το πρωι που θα ξυπναω την χρειαζομαι..

το μεσημερι μπορει να ερχεται σε σενα..

αλλα θα σε παρακαλεσω να την στελνεις πισω κατα τις εννια το βραδυ..

σε βολευει και σενα να εχει ρεπο το σαββατο;;

Athinoula

:24: στο ρεπο μπορω να βγαινω?

Sotis

για    τολμα....πλακα..με  τη   γυναικα...μου..δεν   συκωνω... :twisted:  :twisted:  :twisted:

kodikas

Παράθεση από: "Athinoula":24: στο ρεπο μπορω να βγαινω?


να βγαινεις στο ρεπο;;

χμμμ..


ρεε sotiiii..
τι γινεται;;
θελει να βγαινει στο ρεπο..
πολυ χαλαρωσαμε βλεπω..

Sotis

ρεπο   θα      εχεις     μονο....οταν  πας..απο    κρεβατοκαμαρα...στην    κουζινα..

Athinoula


kodikas

Παράθεση από: "Sotis"ρεπο   θα      εχεις     μονο....οταν  πας..απο    κρεβατοκαμαρα...στην    κουζινα..

μην εισαι τοσο σκληρος ρε..

ας εχει κι ενα ρεπο οταν πηγαινει για το σιδερωμα..

Athinoula

ρεπό καλε να βγω με καμια φιλί μου ξέρεις ποτό που λένε? :roll:

Sotis

αμα..βαλεις..το     ωραιο  σου   φουστανη..να.πας,,,,(δηλαδη   με  εμενα.) :wink:

543 Επισκέπτες, 0 Χρήστες