Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 1
  • Guests: 418
  • Total: 419
  • Leon

ΞΥΠΝΑΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ....

Ξεκίνησε από Calma, Ιανουαρίου 05, 2008, 11:02:44 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Pappas10

Βάζω το παντελόνι της φόρμας και ένα t-shirt γιατί έχει αρχίσει να κάνει κρύο τα πρωϊνά, σηκώνομαι από το κρεβάτι, ανάβω το θερμοσύφωνα, πάω στην κουζίνα, παίρνω το μεγάλω ποτήρι, ρίχνω μέσα 3 κουταλιές ζάχαρη και 2 καφέ και λίγο κρύο νερό, τα ανακατεύω με το μιξεράκι μέχρι να γίνουν αφρός για φραπέ, προσθέτο κρύο νερό ώστε να γίνει φραπέ, παίρνω την - φιλικά προσκείμενη στον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ - αθλητική εφημερίδα της προηγούμενης ημέρας και διαβάζω τις 2 αγαπημένες μου στήλες πίνωντας τον καφέ μου και καπνίζοντας 2 με 3 τσιγάρα.
Εν οίδα ότι ουδέν οίδα
Γνώθι Σεαυτόν
Μηδέν Άγαν
Πας μη Έλλην Βάρβαρος
ΠΑΟ Θρησκεία θύρα 13
Πίτα γύρο κοτόπουλο, μαρούλι μαγιονέζα.

kuria

αφουγκραζομαι την απολυτη σιωπη...
σηκωνομαι ευδιαθετη και τρεχω στο μπανιο...
φευγαλεα βλεπω το ειδωλο μου στον καθρεπτη και παγωνει το αιμα μου... το χαμογελο στα χειλη μου γινεται γκριματσα τρομου...
ανοιγω τερμα τη βρυση κι αρχιζω να πεταω αδιακριτως νερα στη μουρη μου και τον περιβαλλοντα χωρο...
με το ποδι αλαφροπατητο σαν τρυφερουδι ελαφι, πηδαω στη μπανιερα, χωρις να κακοβαζω το ποτε θα φαω γλιστρα και θα αφασιωθω τελειως...
παιζω ανεμελα με το καυτο νερο και τις τεραστιες φουσκες απο το αφρολουτρο...
αφηνω πισω μου κακο χαμο και βγαινω με μια πετσετα μεγαλυτερη απο το μποι μου που ολο λεω να την αποσυρω για να μην κουτρουβαλιαστω...
χωνομαι στο πρωτο τζιν που θα σκουντουφλησω, το φουτερακι μου και ποιος με πιανει...

τρεμε κοσμε... η kuria ξαμοληθηκε!
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

katinaki

τα βλέπεις όλα κόκκινα  :smile:

kuria

... αρχιζεις να χορευεις ακουγοντας τον παλιογκρινιαρη να κανει εκπομπη με σιξτις...  :lol:
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

Crazy

όχι !!! όχι !!! δε θέλω σας λέω !!!
ούτε καν να αλλάξω πλευρό ... ούτε τα μάτια να ανοίξω ...
να τρυπώσω τη μυτούλα μου κόντα στο στέρνο του ...
να στριμωχτώ πιο βαθιά στην αγκαλιά του ...

kuria

... ειναι ακομα αχαραγα... και αναρωτιεσαι... να πας να την πεσεις ξανα ή να περιμενεις ποτε θα ξημερωσει;
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

Crazy

με εντελώς νωχελικές κινήσεις μετακινούμε στο μπάνιο για ένα ντους
αφού βάλω με εξίσου αργές και νωχελικές κινήσεις τις κρεμούλες μου πάω στην κουζίνα
περιμένω στοϊκά να βράσει το νεράκι για τον πρώτο καφέ της ημέρας
(έχω καθίσει στο σκαμπό και ακουμπάω το κεφαλάκι μου στο δροσερό γυαλί του μπαρ)
ακούγεται το "ντιν" του βραστήρα ... ανακατεύω ρυθμικά τον καφέ μου και μόλις κάνω κι ένα τσιγάρο ... ανοίγουν τα ματάκια και ... βλέπω ότι η ώρα έχει περάσει κι άργησα πάλι ...
άντε να βρεις τι ρούχο να βάλεις σήμερις .. να το σιδερώσεις ... να μακιγιάρεις λίγο τα ματάκια τουλάχιστον .. και τρέχοντας οσάν δαιμονισμένη στην εθνική φτάνω αισίως στο γραφείο ...
ανοίγω το πι σι ...
τα υπόλοιπα τα ξέρετε  :cool:

eloy


eloy

...ανυπομονείς να βραδιάσει.

CHRIS_FEMALE_

poly tha ithela na xipnoysa se ena chalet-pyrgisko eis tas exohas,kai na moy serviran ena poly ploysio prwino mesa sto terastio yperoxa diakosmimeno dwmatio stin yperoxi terastia krevatara me ta yperoxa paplwmata kai tin  yperoxi thea thea pros ti fysi apo to trisdiastato parathyro-tzamaria...mono gia i fora...meta variemai...oups..moy esvise kai to spirto m...pame gia alla...!!!! :grin:

eloy

...βλέπεις "Αναπάντητες κλήσεις παντουυυυυυυύ"

Belladona

... πως είσαι έτσι  :mrviolet:  πάλι σήμερα  :shock:
   και φεύγω μπροστά από τον καθρέφτη , κλείνοντας γερά την πόρτα

... πάω για ρετουσάρισμα και επανέρχομαι  :smile:

kuria

ε μικρε πιασε μια πορτοκαλαδα!
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

fortune

Kυρια μου!!Για σας μια ΕΨΑ ,χωρις ανθρακικο,που ειναι απ τις καλυτερες!!! :sad:  :smile:  :smile:

Nikos Apomakros

... κοιμάσαι το βράδυ. Τι πρωτότυπο... Ρουτίνα από τις λίγες.

Αλλά το σκηνικό αλλάζει κάποιες μέρες το χρόνο. Σχετικά λίγες.

Όταν κοιμάσαι το πρωί... και ξυπνάς το βράδυ.
Νιώθοντας ως το ζωντανότερο ζόμπι του κόσμου...

418 Επισκέπτες, 1 Χρήστης