Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 1
  • Guests: 420
  • Total: 421
  • Leon

ΞΥΠΝΑΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ....

Ξεκίνησε από Calma, Ιανουαρίου 05, 2008, 11:02:44 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

kuria

...εισαι απομακρος... τωρα αμα σε λενε και νικο... εισαι Nikos Apomakros...

καλως ηρθες!   :grin:
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

Nikos Apomakros

Ευχαριστώ  :lol:
Το ψευδώνυμό μου το έχω από το 96-97,όταν σύχναζα στο IRC φεύγοντας πια από τα BBS (κάποιοι παλιοί ξέρουν τι είναι αυτά).
Ήταν βέβαια σκέτο Απόμακρος... Γιατί δεν υπήρχε λόγος να προσδιορίζεται παραπάνω... Οι έχοντες υπολογιστή ήταν λίγοι... Κι οι έχοντες ταυτόχρονα διαδίκτυο ακόμα πιο λίγοι.
Πριν 3-4 χρόνια διαπίστωσα ότι είχαν το ίδιο ψευδωνυμο τουλάχιστον 3-4 ακόμα άτομα... Και το κυρίως  πρόβλημα ήταν η διαδικτυακή τους δράση... Ο ένας είχε μπει σε μια πληθώρα από σελίδες γνωριμιών... Και τυφλών ραντεβού... Ο δεύτερος ήταν φαν της χιπ-χοπ (την οποία λατρεύω ως είδος μουσικής) αλλά βωμολοχουσε σε ακραίο σημείο... Κι ο τρίτος σύχναζε στο irc με αποτέλεσμά να του ανοίγουν συζήτησή νομίζοντας πως ειμαι εγώ.

Έβαλα το Νικος λοιπόν ελπίζοντας κάπως να διορθώσω τις παρεξηγήσεις ...


Τώρα το γιατί "απόμακρος" είναι μεγάλη ιστορία... Και χωρίς σημασία... Ελπίζω να μην γίνει κατανοητό κάποια :oops:  μέρα

kuria

[quote user="Nikos Apomakros" post="349777"]Ευχαριστώ  :lol:
Το ψευδώνυμό μου το έχω από το 96-97,όταν σύχναζα στο IRC φεύγοντας πια από τα BBS (κάποιοι παλιοί ξέρουν τι είναι αυτά).
[/quote]

καποιοι παλιοι σαν εσενα και κατι αρχαιοι σαν εμενα...  :lol:
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

saliara

:arrow: Βρίζεις τον απο πάνω που έχει ξυπνήσει πιο νωρίς από'σενα και πατάει σαν...... :roll: (ας είμαι καλό κορίτσι και σήμερα)!!!!

Nikos Apomakros

[quote user="kuria" post="349780"][quote user="Nikos Apomakros" post="349777"]Ευχαριστώ  :lol:
Το ψευδώνυμό μου το έχω από το 96-97,όταν σύχναζα στο IRC φεύγοντας πια από τα BBS (κάποιοι παλιοί ξέρουν τι είναι αυτά).
[/quote]

καποιοι παλιοι σαν εσενα και κατι αρχαιοι σαν εμενα...  :lol:[/quote]

Χμμμ έπεσα σε BBS-όβια; Αυτό είναι πραγματικά σπάνιο :). Ποιό BBS αν επιτρέπεται;
Κυκλοφορούσα κυρίως σε Matrix, Eurolink και πολύ λιγότερο σε Ερμής και Acrobase...
Ίσα που πατούσα και σε μερικά άλλα... ούτε το όνομά τους δεν θυμάμαι όμως...

katinaki

..καμαρώνεις το σπλάχνο σου να κοιμάται δίπλα σου :)

larus audouinii

[quote user="Nikos Apomakros" post="349797"][quote user="kuria" post="349780"][quote user="Nikos Apomakros" post="349777"]Ευχαριστώ  :lol:
Το ψευδώνυμό μου το έχω από το 96-97,όταν σύχναζα στο IRC φεύγοντας πια από τα BBS (κάποιοι παλιοί ξέρουν τι είναι αυτά).
[/quote]

καποιοι παλιοι σαν εσενα και κατι αρχαιοι σαν εμενα...  :lol:[/quote]

Χμμμ έπεσα σε BBS-όβια; Αυτό είναι πραγματικά σπάνιο :). Ποιό BBS αν επιτρέπεται;
Κυκλοφορούσα κυρίως σε Matrix, Eurolink και πολύ λιγότερο σε Ερμής και Acrobase...
Ίσα που πατούσα και σε μερικά άλλα... ούτε το όνομά τους δεν θυμάμαι όμως...[/quote]

Το μόνο που θυμάμαι είναι σε κάποιον σέρβερ που τα κανάλια μοιράζουνμουσική.Ούτε στα καλύτερα δισκοπωλεία δεν τα έβρισκες κάποτε, ούτε και σήμερα.Ευτυχώς εκεί φυσικά δεν έχει τσατ, δουλεύει με εντολές.

καποιοι παλιοι σαν εσενα και κατι αρχαιοι σαν εμενα...
Κρύβε ηλικίες λέμε βρε  :lol:

Και επιπλέον σημειώνω δε,πως συμμετέχω στην σελίδα εδώ και στην προσωπική.Ακόμη και με το αρχαίο seagull. Όντως το άλλαξα και απέφυγα τις παρεξηγήσεις.

saliara

Προσπαθώ να ξανακοιμηθώ αφού μια βδομάδα τώρα τίποτα!!!! :cry:

Belladona

..... και σκέφτομαι σε ποια παραλία θα  δροσιστώ σήμερα  :lol:

vencedor

[quote user="Belladona" post="353079"]..... και σκέφτομαι σε ποια παραλία θα  δροσιστώ σήμερα  :lol:[/quote]

 ;-) αυτο!

Pappas10

Εν οίδα ότι ουδέν οίδα
Γνώθι Σεαυτόν
Μηδέν Άγαν
Πας μη Έλλην Βάρβαρος
ΠΑΟ Θρησκεία θύρα 13
Πίτα γύρο κοτόπουλο, μαρούλι μαγιονέζα.

papadia

και λες ωχ ρε γμτ...πρεπει να κανω χαλάουα..............
...οσο μπορω...οταν μπορω...

katinaki

δίνεις φιλάκια και χαδάκια 8)

KostasD33


vencedor

....αΪντε να την παλεψουμε κ σημερα...

420 Επισκέπτες, 1 Χρήστης