Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 785
  • Total: 785

ΠΑΣΧΑΛΙΑΔΟΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ...ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 876876969 !!!

Ξεκίνησε από Kastoras, Ιανουαρίου 11, 2008, 04:33:56 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Kastoras

Για παρτε θέση ωρε παίδες επι του συγκεκριμένου προβλήματος που ταλανίζει την ελληνική αγία κοινωνία.
Τίνος ειναι βρε γυναίκα τα παιδιά?
Το DNA ειναι σωστη μεθοδος διαγνωσης ?
και αν λεω.... λεω.... αν κανει λαθος ο DΝΑιστής.. τι γίνεται ?
και εν παση περιπτωση ποσοι ειναι με την Πασχαλίτσα πόση με την τεως κυρια βουλευτη (σύζυγο) και πόση με την μητέρα (δωδεκαθειστρια).
Με τους χαρακτηρισμούς δεν θέλω να μειώσω κανενα. Απλα να τονίσω.

Athinoula

loipon sto 8ema auto me exorgizei pio poli otan evgene apo thn arxei na pei oti dne einai diko tou to paidi kai den eixe sxesei me thn kuria..


episeis oti thn evgale sxedon ekdidomeni kai treli...eno i kopela mia xara kuria mou fenete

auto einai ligo kapos.. :twisted:

saliara

Για το DNA θα πώ..Είναι σίγουρος τρόπος,αφού δε γίνεται μία εξέταση και τέος..Αν δεν κάνω λάθος κάνεις πολλές συνεχόμενες εξετάσεις και μετά βγαίνουν τα αποτελέσματα..Καλά και αυτά που βλέπουμε κατά τη γνώμη μου είναι το 1/10 από αυτά που συμβαίνουν καθημερινά.. :wink:

lucretia

Που να ηξεραν οι μακαριτες Watson και Crick, τι κλυδωνισμους στην οικογενειακη γαλήνη χιλιαδων ανθρωπων θα εφερνε η ανακαλυψη τους..

 :roll:

heinrich

τι έπαθε ρε παιδιά ο Πασχάλης στα γεράματα?
δεν βλέπω τηλεοραση?
έσπειρε κανα εξώγαμο και τον κηνυγάνε γιατί γεννήθηκε με bottox στο DNA του με αποτέλεσμα να μην σταματάει να χαμογελάει το μωρό?

heinrich

γραμματικώς και συντακτικώς έσκισα πάλι ο πούστης!

kuria

Παράθεση από: "Kastoras"Το DNA ειναι σωστη μεθοδος διαγνωσης ?
και αν λεω.... λεω.... αν κανει λαθος ο DΝΑιστής.. τι γίνεται ?
ναι ειναι η πλεον σωστη, γιατι εξεταζεται το γενετικο υλικο του παιδιου που πρεπει να προερχεται απο αμοιβαια συνεισφορα ισης ποσοτητας γενετικου υλικου απο τους δυο φερομενους ως φυσικους γονεις.
ο DNAιστης ειναι πρακτικα αδυνατο να κανει λαθος γιατι με αυτη τη μεθοδο ο προσδιορισμος πατροτητας ανερχεται σε ποσοστο μεχρι και 99,9999%... εκει που υπαρχει προβλημα και η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα, ειναι οταν προκειται για μονοωγενεις διδυμους αδελφους που διεκδικουν την πατροτητα του ιδιου παιδιου...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

Enia

συμπέρασμα:

τρίο με: ανδρα + δίδυμες αδελφές = οκ

τρίο με]τζιζ κακά![/b]

 :lol:

lucretia

Παράθεση από: "Enia"συμπέρασμα:

τρίο με: ανδρα + δίδυμες αδελφές = οκ

τρίο με]τζιζ κακά![/b]

 ]

Δηλαδή, σαν να λέμε partous με τους αδερφους Κατσάμπα;
Θα μπερδεψουν τα περουκίνια τους στο χαμό!

spellbound

Παράθεση από: "kuria"
Παράθεση από: "Kastoras"Το DNA ειναι σωστη μεθοδος διαγνωσης ?
και αν λεω.... λεω.... αν κανει λαθος ο DΝΑιστής.. τι γίνεται ?
ναι ειναι η πλεον σωστη, γιατι εξεταζεται το γενετικο υλικο του παιδιου που πρεπει να προερχεται απο αμοιβαια συνεισφορα ισης ποσοτητας γενετικου υλικου απο τους δυο φερομενους ως φυσικους γονεις.
ο DNAιστης ειναι πρακτικα αδυνατο να κανει λαθος γιατι με αυτη τη μεθοδο ο προσδιορισμος πατροτητας ανερχεται σε ποσοστο μεχρι και 99,9999%... εκει που υπαρχει προβλημα και η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα, ειναι οταν προκειται για μονοωγενεις διδυμους αδελφους που διεκδικουν την πατροτητα του ιδιου παιδιου...

Κυρια Μου, νομιζω οτι ειναι απο τις λιγες εξετασεις που "βαζουν τα πραγματα στη θεση τους"
Και μπραβο στην επιστημη που μπορει να τα αναλυσει και να βγαλει ενα ντε-τε πορισμα.
κριμα για το Πασχαλη που παρ οτι τον θαυμαζα στη παιδικη μου ηλικια ηταν ανανδρος και ακομα μεγαλυτερο κριμα σ'ολους αυτους που κανουν την παπια οταν ερθουν τα "δυσκολα"

υ.γ. ειμαι τρελλιαρα αλλα τις "μακακιες" δεν τις ανεχομαι.
φιλακια, σπελλ

minoraki

εγω δεν θα αναφερθω στα του dna etc etc.....
τον πασχαλη τον θαυμαζα και τον θαυμαζω σαν καλλιτεχνη απο την εποχη των ολυμπιανς και του αξεχαστου και αξεπεραστου ον δε ροκς.....προσωπικα πιστευω οτι τετοιου ειδους ναιτ κλαμπ δεν προκειται ποτε να υπαρξει ξανα.....οι στιγμες που ζησαμε (οσοι ειμαστε τυχεροι να τις ζησουμε) την δεκαετια '65-'75 μεχρι και τις αρχες του '80, νομιζω οτι δεν θα ξαναζωντανεψουν ποτε στην ζωη μας.....
ελπιζω να ξαναπερασω τετοιου ειδους διασκεδαση και στο σημερινο αθενς ον δε ροκς στο οποιο τωρα εμφανιζεται ο πασχαλης τραγουδωντας τις αξεπεραστες επιτυχιες του......

Athinoula

άσε που όταν δεν αναγνωρίζεις άμεσα ένα παιδί φαίνεται σε κάθε αντίγραφο ληξιαρχικής γεννήσεις που ζητάς και εφ ορου ζωής θα φαίνεται ότι το αναγνώρισε μετά από δικαστική απόφαση και είναι τόσο απαίσιο να το βλέπεις γραμμένο αυτό

lucretia

Εγώ πάντως εμαθα από καλλιτεχνικούς κύκλους ποιος ειναι ο αλλος με το εξώγαμο...
 8)
Να σας δώσω ένα χιντ... η συζυγος του ειναι αλλοδαπη και τον περισσοτερο καιρό λείπει στην πατρίδα της, αφήνοντάς του το πεδίο ελεύθερο...  :roll:

minoraki

κοιτα να δεις που δεν παει το μυαλο μου σε κανεναν..... ]

lucretia

Άκου τι είπε το ξυπνιοπούλι, ο Πασχάλης... το 99% λέει των ανδρών δεν ξερουν αν τα παιδιά που μεγαλωνουν ειναι δικά τους. Σε παρακαλώ χρυσέ μου, είναι απάντηση αυτή;
Δηλαδή, επειδή ξενοπήδαγες εσύ, πάει να πει οτι το ιδιο κανουν και οι 99 γυναικες των 99 από τους 100 άνδρες;
Και αυτό είναι δικαιολογία δηλαδή;
Επειδή το κανουν και αλλοι, το εκανα και εγω; Η εγω απλα ημουν βλακας και πιαστηκα, ενω αλλοι δεν πιανονται; Τι επιχειρημα ήταν αυτο, το κατάλαβε κανείς;
Η μηπως ηταν σχόλιο και διαπιστωση για την οποία ηθική σήψιν στην οποία έχουμε περιέλθει;

Αυτος  εχει ενα προβληματακι... Δεν ξέρει πότε πρέπει να τραβηχτεί... λεκτικως και σεξουαλικώς...

785 Επισκέπτες, 0 Χρήστες