Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 303
  • Total: 303

τρεχα γυρευε...

Ξεκίνησε από kuria, Αυγούστου 28, 2008, 12:52:15 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

kuria

και καλα να χεις τη δυνατοτητα να προαυλιστεις... αν οχι τοτε τι κανεις;
τοτε παιρνεις αγκαλια το λαπτοπ σου και διαδικτυαζεσαι, μ΄αλλα λογια βολοδερνεις ωρες ατελειωτες στον a33...
τις πρωτες μερες ολο και κατι γινεται... συστρατευονται φιλοι, γνωστοι, αγνωστοι και αρχιζουν τα φιλια πυρα σε μια προσπαθεια να σε βοηθησουν να σκοτωσεις την ωρα σου...
δεν περναει ομως  πολυ και τα πυρα εξελισσονται σε διασταυρουμενα, που φυσικα δεν εχουν πλεον στοχο την εξοντωση της δικης σου ωρας, αλλα την καταστολη και την επικρατηση των διανοητικα ισχυροτερων (αιωρα που τους αιωριζε...) εναντι των ασθενεστερων (ητοι των μισουντων τα ξεκατινιασματα...)
σε εκρυθμες δε καταστασεις, που δημιουργουνται μεταξυ θερμοϋδροκεφαλων, πλακωνουν κι οι συνηθεις ακροβολιστες και προκειμενου να διατηρηθει αμειωτο το ενδιαφερον των πασατεμποφαγων... γινεται της εκδιδομενης...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

andreasec13

XMMM,

μας τέλειωσαν οι ζαβοπίθηκοι;

κι αρχίσαμε τις αιώρες και τους αιωρισμούς;



για να δούμε...

Ένας ακροβολιστής

kuria

ακροβολιστα ντοντ μες γουιθ μαι ζαβοειπς!
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

heinrich

τι θε ρε γκρίνια πάλι?
αντε κοιμήσου

kuria

γκρινια εγω, που ολοι εχουν να το λενε για την στωικοτητα μου που σκαει γαιδαρο;   :shock:

εδω δεν εχω προαυλιστει ακομα σημερα και με στελνεις για υπνο;
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

andreasec13

[quote user="kuria" post="300815"]ακροβολιστα ντοντ μες γουιθ μαι ζαβοειπς![/quote]

 [img]http]

Aiwribus-Zavopithikus

black_velvet

[quote user="kuria" post="300799"]και καλα να χεις τη δυνατοτητα να προαυλιστεις... αν οχι τοτε τι κανεις;
τοτε παιρνεις αγκαλια το λαπτοπ σου και διαδικτυαζεσαι, μ΄αλλα λογια βολοδερνεις ωρες ατελειωτες στον a33...
τις πρωτες μερες ολο και κατι γινεται... συστρατευονται φιλοι, γνωστοι, αγνωστοι και αρχιζουν τα φιλια πυρα σε μια προσπαθεια να σε βοηθησουν να σκοτωσεις την ωρα σου...
δεν περναει ομως  πολυ και τα πυρα εξελισσονται σε διασταυρουμενα, που φυσικα δεν εχουν πλεον στοχο την εξοντωση της δικης σου ωρας, αλλα την καταστολη και την επικρατηση των διανοητικα ισχυροτερων (αιωρα που τους αιωριζε...) εναντι των ασθενεστερων (ητοι των μισουντων τα ξεκατινιασματα...)
σε εκρυθμες δε καταστασεις, που δημιουργουνται μεταξυ θερμοϋδροκεφαλων, πλακωνουν κι οι συνηθεις ακροβολιστες και προκειμενου να διατηρηθει αμειωτο το ενδιαφερον των πασατεμποφαγων... γινεται της εκδιδομενης...
[/quote]

Συγγνώμη αλλά για ποιο σάιτ μιλάς;;;;
Τόσες μέρες προσπαθώ να τσακωθώ με τη λουκ και, ενώ έφτασα πολύ κοντά, τελικά δεν τα κατάφερα!  ]
κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

heinrich

[quote user="kuria" post="300827"]γκρινια εγω, που ολοι εχουν να το λενε για την στωικοτητα μου που σκαει γαιδαρο;   :shock:
εδω δεν εχω προαυλιστει ακομα σημερα και με στελνεις για υπνο;[/quote]


το ξέρω πως είσαι στωική. Ποιος θα μπορούσε να πάρει την γκρίνια σου?   :razz:  :razz:  :razz:

heinrich

αμα θετε τσακωμούς προσφέρομαι...

kuria

[size=34]ακροβολιστα[/size]  [albumimg]2526[/albumimg] [size=34]φιλακι; [/size]
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

andreasec13

Ευχαριστώ κι ανταποδίδω

ΥΓ: Άν βαρέθηκες το αβατάρι σου...

 

...πάρε ένα ζαβατάρι.

kuria

[quote user="heinrich" post="300838"]αμα θετε τσακωμούς προσφέρομαι...[/quote]

ελα βρε, τσακωσου μαζι μου να γελασει καθε πικραμενος πασατεμποφαγος...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

black_velvet

[quote user="heinrich" post="300838"]αμα θετε τσακωμούς προσφέρομαι...[/quote]

Το ξέρουμε αυτό!
Παραείναι όμως εύκολη υπόθεση για μας τους δυο να τσακωθούμε. Δεν λέει.... Ούτε καν σασπένς δεν θα 'χει! Για σκέψου το. ]
κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

kuria

[quote user="andreasec13" post="300840"]Ευχαριστώ κι ανταποδίδω

ΥΓ: Άν βαρέθηκες το αβατάρι σου...

 

...πάρε ένα ζαβατάρι.[/quote]


σιγα μη και βαλω τη φωτογραφια σου για αβαταρι μου... ζαβαταρι ε, ζαβαταρι!
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

andreasec13

[quote user="kuria" post="300843"]σιγα μη και βαλω τη φωτογραφια σου για αβαταρι μου... ζαβαταρι ε, ζαβαταρι![/quote]

Αυτό το παλιόγλαρο με "έδωσε" στεγνά ε;
Που την ξέθαψε αυτή την φωτο και στην έστειλε;

Έτσι και την 'πιτύχω...αχ τι θα πάθει   :evil:

a(krovolistis)33.gr

303 Επισκέπτες, 0 Χρήστες