Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 266
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 268
  • Total: 268

Δεν θέλω...

Ξεκίνησε από DaisyDuck, Μάρτιος 16, 2009, 09:18:49 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

CINDY

[size=12]
δεν θέλω κουμάντο στην ζωή μου.......η ζωή που ζώ είναι χρεωμένη σε μένα.....και θα κάνω ότι γουστάρω!!!! ειτε σας αρέσει είτε όχι!!!![/size]

papadia

...να υποτιμουν την νοημοσυνη μου.....
...οσο μπορω...οταν μπορω...

Belladona

[quote user="papadia" post="354519"]...να υποτιμουν την νοημοσυνη μου.....[/quote]


ούτε και την δική μου  :twisted:

katinaki


Belladona

.... την μουρμούρα μόλις μπαίνω στο γραφείο  :twisted: ακόμα δεν έχω πιει ούτε το καφεδάκι μου .... άντε πια  :evil:

Belladona

.... να στενοχωριέσαι και να προκαλείς την λύπη. μπόρα είναι ... θα περάσει. και που ξέρεις ... μετά μπορεί να σου χαμογελάσει ο ήλιος.

saliara

.....να σκέφτομαι
.....να ονειρεύομαι
.....να ξέρω....

vencedor

...να το ακουω, αλλά δεν το καταφερνω ρε γμτ....


gvarth

Δεν θέλω να ζητά φόρους και εισφορές ένα κράτος που έχει ξεχάσει να προσφέρει ...

Δεν θέλω να βλέπω πολιτικούς της σφαλιάρας και υπουργούς της κονόμας και των συντεχνιών να προσπαθούν να μας πείσουν ότι "έκαναν ότι μπορούσαν" ή ότι "δυσκολεύτηκαν να πάρουν αποφάσεις για νέους φόρους" . Από τη στιγμή που οι φόροι ΔΕΝ αφορούν τους ίδιους , απλά ΔΕΝ τους πιστεύω .

Βαρέθηκα να βλέπω τον κάθε "αγωνιστή" του Πολυτεχνείου να εξαργυρώνει τις επιταγές του αγώνα του με "χρυσές" καρέκλες .

Βαρέθηκα να ακούω για κουρέματα για χρέη κ.λ.π. από ανθρώπους παντελώς άσχετους με την οικονομία...

Δεν θέλω να βλέπω δάκρυα σε υπέροχα παιδικά ματάκια . Στα παιδάκια αυτά οφείλουμε να προσπαθήσουμε για έναν καλύτερο κόσμο.

Belladona

+ 1
αλλά ποιος μας ακούει? ποιος μας υπολογίζει ?

βγήκαμε στους δρόμους ... ε και ?  οι σημερινοί 300 δεν έχουν ευαισθησίες, έχουν όμως εξασφαλισμένο μέλλον . εσύ τι έχεις ???? :evil:

Belladona

.... καταπίεση παντός είδους  :!:

fortune

...Να θυμαμαι πως σε αγαπησα...μισω τα δυο μου χερια που σε κρατησαν...δεν εζησες για μενα δεν γεννηθηκες ποτε και αν πιστεψα σε σενα δεν σε γνωρισα ποτε...

Αυτο το τραγουδακι του μεγαλου Τολη σε στιχους Βαρβαρας Τσιμπουλη..καποτε ειχε γοητεψει  πολυ κοσμο...

 :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:

papadia

.....δε θελω ποτε μα ποτε να χασω το χιουμορ μου....ειναι το μονο που μου εχει απομεινει αλλωστε!!!!
...οσο μπορω...οταν μπορω...

kuria

εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

fortune

..σαχλαμαρες...Οταν μπαινεις σε ενα σαιτ...θελεις και να γνωρισεις αυτους ,που μιλας.
Αρα κανονιστε 11 Νοεμβρη να ειστε ολοι εκει... :smile:  :smile:

268 Επισκέπτες, 0 Χρήστες