Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 266
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 270
  • Total: 270

που θα πανσεληνιαστουμε αποψε;

Ξεκίνησε από kuria, Αυγούστου 06, 2009, 03:35:07 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

kuria

λοιπον που θα παμε να ρομαντζαρουμε το σημερα βραδυ, που στολιζει τον ουρανο το πιο ομορφο ολογιομο φεγγαρι του χρονου;
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

black_velvet

κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

larus audouinii

:smile:

.....αλήθεια είναι πως παραμούχλιασε , άλλο δε παίρνει και να θέλει δηλαδή Ελεος
Δεν ξέρω πως εννοεί κανείς τη ροματζάδα ...στο καστράκι ψαροτουφεκάδα με την κόρη μου!!! , με σκηνούλα βρέξει φυσάει....ΚΑΙ επιτέλους καιρός είναι να ξεσκουριάζουν και κάποια άλλα πράγματα Αποφάσια να βγάλω το τζετ και  με φεγγαραδα και χωρίς φεγγαράδα, καλοκαίρι  χειμώνα μερα νύχτα

kataigida

Αφού είμαι λάτρης του φεγγαριού είναι δυνατόν να την βγάλω στο σπίτι απόψε? :roll:  :mryellow:
Θα πάμε στην παραλία με παρέα,μουσική,ποτάκια και πολύ καλή διάθεση.Δεν απορίπτω φυσικά και το νυχτερινό μπανάκι ;-)

Θα ήθελα όμως να ρωτήσω κάτι.Λένε πως το φεγγάρι του Αυγούστου είναι το μεγαλύτερο
του χρόνου.Έχω ακούσει επίσης πως αυτό είναι ένας μύθος και πως το μεγαλύτερο είναι του
Ιανουαρίου.Ξέρει κάποιος να μου δώσει τα φώτα του??? :???

angelmi

Kαπου κοντά σε θάλασσα να αγναντευουμε το ολογιωμο φεγγαρι με την απαραίτητη παρέα με μουσικούλα και ποτάκι!!!!! Σκεφτεστε τίποτα καλύτερο??????? 8)  8)  8)  8)  :P

katinaki

κάπου που να φαίνεται  ]για σας τους Αθηναίους το λέω εμείς από παντού το βλέπουμε  :razz: [/spoiler]

270 Επισκέπτες, 0 Χρήστες