Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 747
  • Total: 747

ερωτας με διαφορα ηλικιας!

Ξεκίνησε από minoraki, Νοεμβρίου 24, 2004, 09:00:23 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

kuria

και εγώ το ίδιο θα πίστευα pappa μου αν η πατρική συμπεριφορά που υιοθετούν απέναντι μου, δε με έστελνε αδιάβαστη...
με θεωρούν το μωρό τους (έλεος πια!), που προσπαθούν πότε να το κανακέψουν και πότε να το πειθαρχήσουν (αν είναι δυνατόν!)...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

spellbound

...ασε δε με συμφερει να προσθεσω σχολιο  ]

methismenos

pipinakia eimaste kai xortaste mas.paidia min spatalate tis xares tis zohs!geutitetes oles!den exete na xasete kai kati!kaloi kai oi megaluteroi...kalutera kai ta pipinakia omos.oso nanai....allh geush...alli fash...einai kati to diaforetiko.apopsi mou kiolas mias kai eimai se autin tin hlikia!20 eimai.xexexe.ena apo auta einai kai ego.an den dokimasete kati paidia den kserete ti geusi tha exei.exete na xasete kati?

spellbound

Παράθεση από: "methismenos"pipinakia eimaste kai xortaste mas.paidia min spatalate tis xares tis zohs!geutitetes oles!den exete na xasete kai kati!kaloi kai oi megaluteroi...kalutera kai ta pipinakia omos.oso nanai....allh geush...alli fash...einai kati to diaforetiko.apopsi mou kiolas mias kai eimai se autin tin hlikia!20 eimai.xexexe.ena apo auta einai kai ego.an den dokimasete kati paidia den kserete ti geusi tha exei.exete na xasete kati?


Γκουχ! γκουχ!!   (σορρυ σκου, το δανειζομαι)

Τι υποννοεις εμμεσως πλην ομως σαφως ποιητη μου ????    ]

Teo

ΔΕΝ ΥΠΟΝΟΕΙ ΚΑΤΙ ......ΤΟ ΔΗΛΩΝΕΙ....!

 :twisted: Ο Ρ Μ Η Ξ Τ Ε ! ! ! :twisted:

methismenos

Teo edoses akrivos tin apantish pou tha edina kai me liga logia!koritsia edo eimaste.elate se emas.giati an eseis mas thelete mia fora emeis sas theloume xilies!just come!and we r gonna be happy!u'll be 6,we'll be 9 and together we'll be FINE! :D

Pappas10

Παράθεση από: "kuria"και εγώ το ίδιο θα πίστευα pappa μου αν η πατρική συμπεριφορά που υιοθετούν απέναντι μου, δε με έστελνε αδιάβαστη...
με θεωρούν το μωρό τους (έλεος πια!), που προσπαθούν πότε να το κανακέψουν και πότε να το πειθαρχήσουν (αν είναι δυνατόν!)...

Κούρια,

Κι εγώ στο ρόλο του Κρέοντα για να μη σου απαντήσω στο δια ταύτα....  :wink:


Με..... ναι


Παππάς10
Εν οίδα ότι ουδέν οίδα
Γνώθι Σεαυτόν
Μηδέν Άγαν
Πας μη Έλλην Βάρβαρος
ΠΑΟ Θρησκεία θύρα 13
Πίτα γύρο κοτόπουλο, μαρούλι μαγιονέζα.

spellbound

Γιααα να σοβαρευτω λιγο..


Ας το θεσουμε αλλοιως.
Τα τεκνουλια ξερουν τι θελουν, και ξερουμε τι θελουν (τωρα αν καψουρευτουν, ε, βρε kuria δε φταιμε εμεις.

Τα ....... αλλα, χμ.... απλα δεν εμπνεουν εμπιστοσυνη πλεον  γιατι εχουν μπει στο νοημα του αιωνα.!

Αυταααααααααααααααα
 ]

Atma

Λένε πως η γριά κότα έχει το ζουμί
αλλά ο νέος έχει ωραίο λιλί


 :wink:  :wink:  :wink:

kuria

ναι... πάρε γυναίκα με παρελθόν και άντρα με μέλλον...   :P
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

spellbound


tristana

[size=18]Από το τρις και πέρα όμως παύει να είναι αμαρτία και γίνετε Live stile (ακούγεται πιο κυριλέ και είναι πιο in)

ΤΑΔΕ ΕΦΗ Ο ΚΩΣΤΗΣ...

ΤΡΙΣ???? ΥΠΟΝΟΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ???

'Οσο για το μινοράκι και τον προβληματισμό του... Να τιμήσεις το στεφάνι σου!!! (Είπα να γίνω μια φορά συντηρητική μην βαράτε!!)

[/size]

minoraki

'Οσο για το μινοράκι και τον προβληματισμό του... Να τιμήσεις το στεφάνι σου!!! (Είπα να γίνω μια φορά συντηρητική μην βαράτε!!)
μα αυτο κανω κουκλα μου! τιμω το στεφανι μου!
το εθεσα σαν θεμα για να κανουμε λιγη κουβεντουλα!  :D  :D  :D  :D
οπως και ολα να θεματα που βαζω, για να ανταλλασουμε αποψεις το κανω!

minoraki

Παράθεση από: "methismenos"Teo edoses akrivos tin apantish pou tha edina kai me liga logia!koritsia edo eimaste.elate se emas.giati an eseis mas thelete mia fora emeis sas theloume xilies!just come!and we r gonna be happy!u'll be 6,we'll be 9 and together we'll be FINE! :D

πολυ καλο ειναι ολα αυτα που γραφεις μεθ!  :D  :D  :D  :D
αλλα οποιος παιζει με την φωτια υπαρχει περιπτωση και να καει....
και ειτε μας καψουρευτειτε, ειτε σας καψουρευτουμε, την εχουμε βαψει και οι δυο πλευρες....
αυτααααααααααα  :(  :(  :(  :(

Pappas10

Παράθεση από: "minoraki"'Οσο για το μινοράκι και τον προβληματισμό του... Να τιμήσεις το στεφάνι σου!!! (Είπα να γίνω μια φορά συντηρητική μην βαράτε!!)
μα αυτο κανω κουκλα μου!

Κι εγώ ο αφελής νόμιζα ότι πρέπει να τιμάμε τον/την σύζυγο.....

Με εκτίμηση

Παππάς10

Υ.Γ. Μη μου τσατιστείς πάλι....  :D  :twisted:
Εν οίδα ότι ουδέν οίδα
Γνώθι Σεαυτόν
Μηδέν Άγαν
Πας μη Έλλην Βάρβαρος
ΠΑΟ Θρησκεία θύρα 13
Πίτα γύρο κοτόπουλο, μαρούλι μαγιονέζα.

747 Επισκέπτες, 0 Χρήστες