Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 697
  • Total: 697

ερωτας με διαφορα ηλικιας!

Ξεκίνησε από minoraki, Νοεμβρίου 24, 2004, 09:00:23 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

minoraki

ως γνωστον σε 2 καταστασεις ειμαστε απροετοιμαστοι...στον ερωτα & στον θανατο!
καποια στιγμη στη ζωη μας συνανταμε τον ερωτα στο προσωπο ενος κυριου αρκετα γοητευτικου, πολυ μορφωμενου, πληρως ανεξαρτητου, χωρις καμμια υποχρεωση, αλλα ο εν λογω κυριος εχει ενα μεγαλο ελαττωμα....ειναι πολυ μικροτερος μας!
εμεις αντιθετα ειμαστε χωμενες μεχρι τον λαιμο στις υποχρεωσεις & ζουμε σε μια μονιμη σχεση, η οποια ειναι ο γαμος!
τι κανουμε? το ζουμε? η το προσπερναμε?

Anonymous

follow your heart
kalo mou eroteythkes h ypothetika milas???
mprabo breeee

Anonymous

Δηλαδή σαν να λες ότι
Έχεις ένα αυτοκίνητο που ναι μεν είναι καλό αλλά έχει κάνει χιλιάδες χιλιόμετρα και μπορεί ακόμα να έχεις γυρίσει τον μισό κόσμο μαζί του έχεις αφήσει μαζί τα σημάδια μαζί και παρ όλο που οριακά να μπορεί να κάνει την δουλεία του (φυσικά τρέχοντας κάθε λίγο και λιγάκι σε συνεργία) βρίσκεις έξω από το σπίτι σου ένα νέο κατακόκκινο Ferrari που στο χαρίζουν κι από πάνω κάνεις και την δύσκολη??

Μπαίνεις στη Ferrari βγαίνεις Εθνική οδό και τα χώνεις

spellbound


minoraki

για την gikana!
δεν ειναι και τοσο απλα τα πραγματα κουκλα μου!  :?
ιδιως οταν υπαρχει οικογενεια!
αυτου του ειδους οι σχεσεις ειναι καταδικασμενες και μονον ανακατοσουρα φερνουν! αλλα λεμε τωωωωρααααααα......
απλως την γνωμη μας λεμε.......

Anonymous

to pipini einai pipini to leei h lexh
einai fresko zoumero olo xarh
opote to bgazei ethnikh kai ta xoneis opos leei o filos mou o kostas!!!!
 :D

vasilis

Aγαπητη μου μινορακι εγω σε αυτο το θεμα που εβαλες δεν μπορω να σου δωσω καμια απαντηση διοτι δεν περασα καμια τετοια κατασταση και ετσι ειναι ασκοπο να σου πω λογια που δεν θα εχουν καμια ουσια

danai

to dis ex amartin...ouk andros sofou...alla oute kai ginis..

Anonymous

Από το τρις και πέρα όμως παύει να είναι αμαρτία και γίνετε Live stile (ακούγεται πιο κυριλέ και είναι πιο in)


μπαϊ δε γουεη..... Με την Ferrari τι θα κάνουμε θα την αφήσουμε να σκουριάσει.............  :wink:

minoraki

εαν κωστακη μου την φεραρι δεν την αφησουμε να σκουριασει....το μπαι δε γουει θα γινει....μπερδεγουει!!!!!!!

Pappas10

Βάλτο κάτω το πιτσιρίκι και εξήγησε του το όνειρο. Πρόσεχε μόνο.

1. Μη το καψουρευτείς γιατί θα σου την κάνει
2. Μη σε καψουρευτεί γιατί τη  έκανες
3. Διασκεδάστε το και τίποτ' άλλο.

Αυτά...μπορεί να λέω και αρλούμπες.

Με εκτίμηση


Παππάς10
Εν οίδα ότι ουδέν οίδα
Γνώθι Σεαυτόν
Μηδέν Άγαν
Πας μη Έλλην Βάρβαρος
ΠΑΟ Θρησκεία θύρα 13
Πίτα γύρο κοτόπουλο, μαρούλι μαγιονέζα.

spellbound

εγω επιμενω, αλλο πραγμα το νεκταρινι και αλλο το συκο ρε παιδια, πως να το κανουμε!


τωρα βεβαια αν υπαρχει γαμος στη μεση....  οντως μπουρδουκλωνονται τα πραγματα. Θα λεγα πως λιγο πιπερακι στη ζωη του καθενος δε βλαπτει, απαξ και δεν βλαπτεται ο συζυγος του.

kuria

minoraki μου...
άσε τα θέλω να εκτοπίσουν τα πρέπει σου... (αρκεί φυσικά να είσαι σίγουρη για το τι ακριβώς θέλεις...)
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

kuria

τώρα που το καλοσκέφτομαι και μένα όλο τέτοια μου σκάνε...
στην πλειοψηφία τους όσοι δηλώνουν κατά καιρούς ερωτευμένοι μαζί μου, είναι από 5-20 χρόνια μικρότεροι... τι λέτε να σημαίνει αυτό;
(όχι δεν είμαι πλούσια! καμιά άλλη σκέψη;)   :P
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

Pappas10

Παράθεση από: "kuria"τώρα που το καλοσκέφτομαι και μένα όλο τέτοια μου σκάνε...
στην πλειοψηφία τους όσοι δηλώνουν κατά καιρούς ερωτευμένοι μαζί μου, είναι από 5-20 χρόνια μικρότεροι... τι λέτε να σημαίνει αυτό;
(όχι δεν είμαι πλούσια! καμιά άλλη σκέψη;)   :P

Μην τους πιστεύεις Κούρια μου. Δεν είναι έρωτας.... οιδιπόδειο είναι.  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ

ΜΕ.... ναι


Παππάς10
Εν οίδα ότι ουδέν οίδα
Γνώθι Σεαυτόν
Μηδέν Άγαν
Πας μη Έλλην Βάρβαρος
ΠΑΟ Θρησκεία θύρα 13
Πίτα γύρο κοτόπουλο, μαρούλι μαγιονέζα.

697 Επισκέπτες, 0 Χρήστες