Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 731
  • Total: 731

--- ~ << Mπορώ; >> ~ ---

Ξεκίνησε από zarkvilion, Μάρτιος 30, 2005, 01:47:43 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Sotis

:roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :oops:  :oops:  :oops:  :roll:  :roll: αστα  να  πανε  δεν  βρισκο  γιατρια  πουθενα... :D  :D  :D  :lol:  :lol:   :lol:  :lol:

naiada05

ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ......ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΙΟΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ????????ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ Η ΣΑΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΣΠΡΟΝΤΥΜΕΝΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ................. :P  :P  :P  :P

Sotinolkaa

μπορω....να  δω....τη  σαρα  στον  υπνω  μου να δω πως  ειναι... :D  :D  :lol:  :lol:  :lol:  :D  :lol:  :P  :P  :P  :wink:  :wink:

Sara

:cry:  ετσι θα ειμαι αν με δεις κατα τη 1 το πρωι
 :shock: ..ετσι κατα τις 2
 :evil: κατα τις 3..
αν τολμησεις και μου μιλησεις κιολας(στον υπνο σου)..θα γιναι αυτο... :arguement:





πως με βρισκεις?μια κούκλα ε? 8)

Sotis

ωχ   αν ειναι ετσι...καλυτερα  να  μη σε δω καθολου.. :roll:  :roll:  :roll: θελω  να  κοιμαμε  καλα  τα βραδυα :roll:  :roll:  :roll: μαμα  μουυυυυυυυυυυ..και θα  μου  φερεις  και του κυριους  με  τα  ασπρααααα.. :roll:  :roll:  :sonstige:  :sonstige:  :sonstige:  :sonstige:

Anonymous

Μπορώ να μάθω ποιοι είναι οι κύριοι με τα άσπρα που διαβάζω στον από πάνω μου ???  ]


 :P  :P  :P  :P  :P

naiada05

Παράθεση από: "naiada05"yparxoun kai kati kaloi anthrwpoi me aspra poy se pianoun dyo dyo kai se pane volta sto dromokaikio gia diakopes anapsyxhs ameeeeeeee :P  :P  :P  :P  :P





ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΤΟΥΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΡΧΕΣΑΙ ΣΤΑ ΙΣΑ ΣΟΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΓΑΥΡΑΚΙ ΜΕ ΤΑΣ ΑΠΟΡΙΑΣ ΣΟΥ :P  :P  :P

chriastina

μπορώ να ανοίξω το στόμα μου και όποιον πάρει ο .... :twisted:

jcdenton

Μπορώ να πω πως ξέρω όλο το καμασούτρα 1 και καμασουτρα 2 χωρίς να παρεξηγηθώ; 8)
Ακτιβιστής δεν είναι αυτός που λέει ότι το ποτάμι είναι βρώμικο.
Ακτιβιστής είναι αυτός που καθαρίζει το ποτάμι.
Ross Perot (1930 - ...)

tristana

(Κρις και Τζέι Σι μπορείτε. Ιδίως εσύ, Τζέι Σι επειδή είναι πολύ αστείο το Κάμα Σούτρα. Η διατύπωση ιδίως... "ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΤΕ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΕ ΨΩΡΑ και άλλα τέτοια γραφικά και αρχαιοΙνδικά)

Μπορώ να ξαναβρώ τη μιλιά μου αντί γι'αυτή τη μπάσα φωνή του Μήστου του Νταλικιέρη που απέκτησα; (Μεταξύ μας, δεν είν'κακή.)

Sotis

Παράθεση από: "naiada05"ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ......ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΙΟΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ????????ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ Η ΣΑΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΣΠΡΟΝΤΥΜΕΝΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ................. :P  :P  :P  :P
οπως  λεμε  η  αντρες  με τα  μαυρα   γιαννα  :D  :D  :D  :roll:  :roll:  :roll:  :lol:  :lol:  :lol:  :sonstige:  :sonstige:  :sonstige:

Sotis

μπορω να  γινω   καλα  αμα.... με μια   κινεζα...και  μια  φιλιπινεζα.και  μια........τσεχα.... :wink:  :wink:  :wink:  :wink:

naiada05

ΚΑΛΑ ΡΕ ΤΕΤΕΡΗ ΕΓΩ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΜΙΑ ΔΙΜΕΤΡΗ ΟΥΚΡΑΝΕΖΑ ΣΕΞΟΛΟΓΟ ΝΑ ΣΟΥ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΙΚΟ ΣΟΥ ΑΠΟΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟ ΚΑΙ ΘΕΣ 3ΚΟΝΤΕΣ  ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΩΣ ΦΤΑΝΟΥΝ ΣΤΟ ΤΗΝ ΜΙΑ? :shock:  :shock:  :shock:  :shock:
ΟΝΤΩΣ ΘΕΣ ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΕΞΕΤΑΣΗ.............ΠΑΩ ΝΑ ΚΥΤΤΑΞΩ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ...............ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝΑΜΕΙΝΕΤΕ ΚΕ ΤΕΤΕΡΗ ΣΤΟ ΠΙ ΣΙ ΣΑΣ............. :roll:  :roll:  :twisted:  :twisted:  :P  :P  :idea:

Sotis

εγω  θελω 3  σε  1........ :wink:  :lol:  :lol:  :D  :lol:

naiada05

ΠΕΡΙ ΟΡΕΞΕΩΣ ΚΟΛΟΚΥΘΟΠΙΤΤΑ......................ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ ΤΕΤΕΡΗ...........ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΓΙΑ ΩΡΑ ΑΝΑΓΚΗΣ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΙΝΑΙ............166 ΟΚ? :P  :P  :P  :P

731 Επισκέπτες, 0 Χρήστες