Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 764
  • Total: 764

--- ~ << Mπορώ; >> ~ ---

Ξεκίνησε από zarkvilion, Μάρτιος 30, 2005, 01:47:43 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

purple


papi

Μπορω να κανω τουμπες? [μπουχουυυυυυυυυυυυυυυυ :cry: ]

Sara

Μπορώ να πω στο Ναιαδουλίνι μου ενα μυστικάκι χωρις να πέσει μια τριξ,απ την κεφαλή μου ??:roll:



ει!πσιτ..ναιας.. :wink:
το βιβλίο της ''λαικης σοφίας''..εχει κατι να σου πει...





 :arrow: [size=9]ωχ,ωχ,ωχ..κι αμαν,αμαν..[/size]

tristana

Μπορώ να προσφέρω ένα περουκίνι στον Πάπιο; Με αγνά πούπουλα χήνας;
(Δεν πιστεύω να είσαι ρατσιστής εχχεχεχε)

naiada05

Παράθεση από: "Sara"Μπορώ να πω στο Ναιαδουλίνι μου ενα μυστικάκι χωρις να πέσει μια τριξ,απ την κεφαλή μου ??:roll:



ει!πσιτ..ναιας.. :wink:
το βιβλίο της ''λαικης σοφίας''..εχει κατι να σου πει...





 :arrow: [size=9]ωχ,ωχ,ωχ..κι αμαν,αμαν..[/size]

ΠΟΛΛΑ ΧΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΑΚΟΥΩ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΚΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΙ.......ΚΡΑΤΑΩ ΤΗΝ ΑΝΑΣΑ ΜΟΥ ΣΑΡΑΚΙ ΑΜΟΛΑ ΤΟ :cry:  :cry:  :shock:  :shock:  :oops:

minoraki

μπορω να πω στην ναιαδα να μη γραφει με κεφαλαια χωρις να με παρεξηγησει???? :roll:  :roll:

Sotis

μπορω...να  μαθω  τη  μυστικο θα  πει  η σαρα.στη  γιαννα...μπορω... :blobs16 :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

naiada05

Παράθεση από: "minoraki"μπορω να πω στην ναιαδα να μη γραφει με κεφαλαια χωρις να με παρεξηγησει???? :roll:  :roll:


Δεν σε παρεξηγω ΜΙΝΟΡΑΚΙ μου αλλα μου φαινονται ξεβρακωτες οι λεξεις χωρις τονους κι  γραφω κεφαλαια γιατι βαριεμαι μονο γι αυτο........και το ΠΑΠΙ με κυνηγαει γι αυτο μου το αμαρτημα,,,,,,,,,,,ειμαι μια αμαρτωλη με κεφαλαια.................... :P  :P  :P  :P  :cry:  :cry:

naiada05

Παράθεση από: "naiada05"
Παράθεση από: "Sara"Μπορώ να πω στο Ναιαδουλίνι μου ενα μυστικάκι χωρις να πέσει μια τριξ,απ την κεφαλή μου ??:roll:



ει!πσιτ..ναιας.. :wink:
το βιβλίο της ''λαικης σοφίας''..εχει κατι να σου πει...





 :arrow:


κοντευωωωωωωω να σκασωωωωωωωω ακομα κραταωωωωωω την ανασα μου .....................αιντες

Sara

αι,μαρή...σου είπα...στο βιβλίο της λαικής σοφίας.. 8)
θα βρεις το μυστικό..

naiada05

:hit:  :hit:  :hit:  :hit:  :colors:  :colors:  :colors:  :colors:  :colors:  :colors:  :rambo:  :rambo:  :rambo:  :rambo:  :arguement:  :arguement:




ΣΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΞΑΝΑΜΙΛΑΩ :ncool:  :ncool:  :ncool:

tristana

Μπορώ να πω στη Ναϊάδα ότι έφτιαξε έναν πολύ ωραίο συνδυασμό
με τα ιμότικονς; *Μην της ξαναμιλήσεις! Να της γράφεις μόνο να μάθει*

naiada05

TRISTANA MOY :hug2: ,mporw na sou pw poso xairomai  :D poy epitelous se vriskw paroysa ki live...............pws pas me to krywmataki sou?egianes?
den mou les gia kinigi  :evil: pas prwi prwi ki den se synantw  :wink: symvates wres? :P  :P  :P


MAKIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :wink:

tristana

Ναϊάδα μου, γλυκιά... αλλά προηγουμένως για να μην μας πετάξουν στα αζήτητα... ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΗΝ ΝΑΪΑΔΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΘΥΜΗΣΑ
ΚΑΙ ΑΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΗΜΠΟΡΕΙ;

(Και τώρα στα δικά μας... είμαι ακόμα χάλια, αλλά με ηθικό και ανήθικο ακμαιότατο. Ζω τη νύχτα η βαμπιρέλλα, αλλά και τη μέρα ως μεταλλαγμένη. Πάμε να παίξουμε)

naiada05

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΡΣΙΣΩ ΤΟ ΤΡΙΣΟΥΛΙΝΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΡΑΠΤΗ ΑΔΕΙΑ ΓΡΑΦΗΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΑΡΕΧΕΙ ΚΙ ΝΑ ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΤΑ ΣΥΝΘΗΚΗΝ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗ ΕΞΑΛΛΕΥΩ ΚΙ ΤΟ ΠΑΠΙ ............ΑΥΤΟ ΤΟ ΗΜΠΟΡΕΙ ΜΕ ΠΑΡΕΠΕΜΨΕ ΕΙΣ ΚΥΚΛΑΔΟΝΗΣΙΑ ΚΙ Μ΄ΑΡΕΚΕ ΠΟΛΥ (τι σχέση έχεις???)



 :evil: Μπορώ  να βρω και την αξιέραστον κοτσίδα της ΣΑΡΑΣ κι να την βγάλω ? :x

764 Επισκέπτες, 0 Χρήστες