Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 837
  • Total: 837

--- ~ << Mπορώ; >> ~ ---

Ξεκίνησε από zarkvilion, Μάρτιος 30, 2005, 01:47:43 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Sara

χα!χα!..νομιζεις..
 8)  Ισως να ειναι και χασαπηδες :lol:  :twisted: μπουαχαχαχαχα...........

naiada05

Παράθεση από: "Sotinolka"μπορω  να  δω τον κοστα  και  τον  αντρεα  να  κανουν οργια  μαζι δηλαδη  σεξ... :oops:  :oops:  :oops:




να μας πεις ποιον θες μπρος και ποιον πισω για να δουμε αν μπορουμε να τους παραταξουμε,,,,,,,,,,,,,,μνησθητι μου ψυχιατρε οταν ερθεις εν τω γραφειω σου,,,,,,,,λαλησε ο τετερης λαλησε,,,,,,,,,,,,θα σε παρουν χαμπαρι ο κωτσος κι ο αντρε κι μαλλον θα σε βαλουν στην μεση να σε μαδήσουν,,,,,,,,φυλαξου καλεεεεεεεεεεεεεε

papi


Arkoudos

Παράθεση από: "Sotinolka"μπορω  να  δω τον κοστα  και  τον  αντρεα  να  κανουν οργια  μαζι δηλαδη  σεξ... :oops:  :oops:  :oops:

Telika eisai poly zhliarhs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock: :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:

Arkoudos

Παράθεση από: "naiada05"
Παράθεση από: "Sotinolka"μπορω  να  δω τον κοστα  και  τον  αντρεα  να  κανουν οργια  μαζι δηλαδη  σεξ... :oops:  :oops:  :oops:




να μας πεις ποιον θες μπρος και ποιον πισω για να δουμε αν μπορουμε να τους παραταξουμε,,,,,,,,,,,,,,μνησθητι μου ψυχιατρε οταν ερθεις εν τω γραφειω σου,,,,,,,,λαλησε ο τετερης λαλησε,,,,,,,,,,,,θα σε παρουν χαμπαρι ο κωτσος κι ο αντρε κι μαλλον θα σε βαλουν στην μεση να σε μαδήσουν,,,,,,,,φυλαξου καλεεεεεεεεεεεεεε

Les na ton kanoume......santouits????? :elephant: :elephant: :elephant: :elephant: :elephant: :elephant: :elephant: :elephant: :elephant: :elephant: :elephant: :elephant: :elephant: :elephant:

Sotis

Παράθεση από: "Arkoudos"
Παράθεση από: "Sotinolka"μπορω  να  δω τον κοστα  και  τον  αντρεα  να  κανουν οργια  μαζι δηλαδη  σεξ... :oops:  :oops:  :oops:

Telika eisai poly zhliarhs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
] εγω  ματι θελω  να παρω..αντρεα..δεν  ζηλευω τον ερωτα σας.. :oops:  :oops:  :oops: ποτε θα παρω ματι..? :oops:  :oops:

Sotis

Παράθεση από: "Sara"χα!χα!..νομιζεις..
 8)  Ισως να ειναι και χασαπηδες :lol:  :twisted: μπουαχαχαχαχα...........
...μπααααα  για   παγοτατζιδες τους  ξερω εγω σαρα... :roll:  :roll:

naiada05

yparxoun kai kati kaloi anthrwpoi me aspra poy se pianoun dyo dyo kai se pane volta sto dromokaikio gia diakopes anapsyxhs ameeeeeeee :P  :P  :P  :P  :P

tristana

Μπορώ να πω ολίγον σέβας για τους διαχρονικούς καλλονούς (βλέπε γουεμπμάστορα; Για μαζευτείτε! Ορίστε σας!)

jcdenton

Μπορώ να μην πάθω υπερκόπωση, όπως με προϊδοποίησε η naiada?
Ακτιβιστής δεν είναι αυτός που λέει ότι το ποτάμι είναι βρώμικο.
Ακτιβιστής είναι αυτός που καθαρίζει το ποτάμι.
Ross Perot (1930 - ...)

naiada05

ΤΖΕΙ ΣΙ ΕΓΩ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΤΡΩΕΙ Ο ΠΟΠΟΣ ΣΟΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ :P  :P  :P  :P  :P  :P

Sotinolkaa

μπορω  να   μαθω  γιατρε μου αν ειμαι..καλααααα.... :P  :P  :P  :D  :D

naiada05

LOIPON KATA RXAS MEGEIA TO NEO NICK SOU
KATPIN MPORW NA SOU PW META THAROUS OTI............PASXEIS APO SXIZOEIDH SEXOUALIKH APOTAYTISH THS LIMPINTO SOU KI XREIAZESAI EPEIGONTWS DIMETRH OUKRANEZA SEXOLOGO H OPOIA DIA THS ATOPOU APAGWGHS KI PRWTWN SARANTADYO SRASEWN THA SOU OMALOPOIHSH THN DIASTROFIKH FANTASIWSH MARIKAS ANTRE KI KWSTA KI KATOPIN OI YPOLOIPES 42 STASEIS THA SE KANOUN NA DEIS TON KOSMO ME THN TAYTOTHTA SOY TETERAKI M................AYTH H DIAGNWSH AXIZEI MONO 200eURO KAI TA DEXOMAI KAI SE EPITAGH..................THLEIATRIKH NAIADAS OE :P  :P  :P

Sotis

ολα   αυτα  θα   μου τα  κανεις  εσυ γιαννα  μου...και  με 200  ευροπουλα..μονο  και  42  στασεις....που  θα  παω   θεσσαλονικη....γιαννα  μου...αν ειναι  να  παμε  μαζι.. :sonstige:  :sonstige:  :sonstige:  :sonstige:  :lol:  :lol:  :lol:  :D  :D  :wink:  :wink:

naiada05

ΠΟΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΕ ΜΟΥ???????? :shock:  :shock: ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΟΙ ΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΕΙΝΑΙ 69............. :shock:  :shock:  :shock: ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΕ ΕΙΔΙΚΗ ΟΥΚΡΑΝΕΖΑ ΣΕΞΟΛΟΓΟ ΠΟΥ ΕΔΡΕΥΕΙ ΕΝ ΑΘΗΝΑΙΣ..................... :shock:  :shock:  :shock: ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΗΛΕΙΑΤΡΙΚΗΣ ΔΙΝΩ .....................Η ΧΕΙΡΟΠΡΑΚΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ................... :P  :P  :P  :P
ΤΕΤΕΡΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΠΕΡΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΕΓΙΑΝΝΕΣ...................... :P  :wink:  :wink:  :wink:
 :P  :P  :P  :P  :P  :P

837 Επισκέπτες, 0 Χρήστες