Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 539
  • Total: 539

ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ...

Ξεκίνησε από kuria, Μάρτιος 30, 2005, 04:22:17 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

PoiSoN_GiRL

Παράθεση από: "libidoman"τα απωθημένα του χρηστη libidoman  αναφερθηκαν λεπτομερως στην επιστολη που εστειλε στον Αγιο Βασίλη στις 30-12-2004.

www.a33.gr/viewtopic.php?t=1516

OUFFFFFFFF!!!!!!!! parhgorh8hka h gunaika...
uparxei allos enas pou pisteuei akomh ston Agio Basilh kai einai anw twn 2 etwn !!  :lol:  :lol:  :lol:

Ntama

Παράθεση από: "minoraki":D  :D  :D μαιρουλι ζουζουνι....<<κυλησε ο τεντζερης και βρηκε το καπακι>> ή <<βρηκε ο φιλιππος τον ναθαναηλ>>...αυτο ταιριαζει γαντι στην περιπτωση μας....

χεχεχεχε.... και τα δύο Πολλίτσα μου  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:

εμ, πως θα το κάνουμε????? :wink:  :wink:  :wink:

φιλούρεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

kuria

poisonaki μου λατρεμένο... το δικό σου απωθημένο είναι δικιά μου συνήθεια που δεν σκοπεύω να κόψω άνευ ανωτέρας βίας...
άντε λοιπόν μωράκι μου μάζεψε τα απολύτως αναγκαία πραγματάκια σου και φύγαμε...
προορισμός: όπου μας βγάλει...
διάρκεια παραμονής: όσο να μην πλήξουμε...


το δικό μου καράβι προσεγγίζει τα λιμάνια ίσα για να απευθύνει χαιρετισμό...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

balland

πολλα απωθημενα μαζεμενα εχω...
ανθρωπος χωρις απωθημενα ειναι αναισθητος
κ σιγουρα με σκυμενο το κεφαλι μονιμα!!
ενα απο τα απωθημενα μου ειναι η ησυχια μου!!!



(to be continued...)

cuba

ena apo8hmeno poy exo einai na po tajidi sthn gh toy phros kai ena allo tajidi poy 8elo na kano einai na po sthn iaponia.

Anonymous

Απωθημένο...
Δεν μπορώ να το πω  ]

PoiSoN_GiRL

kuria mou htan h kaluterh protash pou akousa pote !! Me to prwto sfurigma eftasaaaaa ! Fugame ... ksekiname ki opou mas vgalei ! xwris proorismo, xwris diarkeia, xwris apoxairetismous klp klp !! Oso gia ta aparaithta ... it' s ok ... den exw tipota shmantiko na me krataei pisw, kati pou na mhn mporw na apoxristw...opote erxomai etsi opws eimai !!
Pame se alles paraliesssss ! Antiosssss amigosssss !
kuriaaaaaaaaaaaaaaaa mou perimene me !!!!!!!!erxomaiiiiiiiiiiiiii  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Sotis

ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ..................ΧΙΧΙΧΧΙΧΧΧΙΧΙΧΙΙΧΙ... :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

PoiSoN_GiRL

Egw pantws (gia na milhsw kai sovara epitelous) to apw8hmeno mou to ezhsa (me pa8os kai entash!!) prin ena xrono ! Kai malista htan apw8hmeno 12 etwn ! (oute ena oute duo ...! 12 oloklhra xronia to kunhgousa ! exw upomonh kai epimonh telika !!) Twra ti htan... den 8a sas pw... fantasia exete.. afhste thn na orgiasei ! ki egw to idio ekana !!!

balland

(απωθημενων συνεχεια)

να με αφησουν να ηρεμησω επιτελους...

(to be continued)

kuria

SOTINOLKAAAAAAA ΘΑ ΣΕ ΤΣΑΚΙΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!

ΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕ
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

Enia

ΚΥΡΙΑΑΑΑ!!! Το νου σου καλέ!! Μη μου το σακατέψεις το σότι...

 :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:

...θέλω να του ρίξω κι εγώ κανα-δυό (τρεις-τέσσερις-πέντε...  :P ) του κουμπαρούλη μου!...  :twisted:  :twisted:  :twisted:  Χεχεχε....!

Sotis

Παράθεση από: "kuria"SOTINOLKAAAAAAA ΘΑ ΣΕ ΤΣΑΚΙΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!

ΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕ[/quot   ΟΛΟ ΛΟΓΙΑ  ΕΙΣΑΙ ΚΥΡΙΑΑΑΑΑΑ  ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ  ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ    ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΧΙΧΙΧΙΧΙΙ

Sotis

Παράθεση από: "Enia"ΚΥΡΙΑΑΑΑ!!! Το νου σου καλέ!! Μη μου το σακατέψεις το σότι...

 :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:

...θέλω να του ρίξω κι εγώ κανα-δυό (τρεις-τέσσερις-πέντε...  :P ) του κουμπαρούλη μου!...  :twisted:  :twisted:  :twisted:  Χεχεχε....![/quote ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΑ  ΚΑΙ ΕΣΥ........ ΤΕΚΝΟ  ΒΡΟΥΤΕ..  ΤΗ  ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΣΕΝΑ. :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Enia

χαχαχαχα!
ήμουν 1000% σίγουρη ότι θα με ρώταγες 'τι εκαναααααα'  :P  :P  :P
δε με ρίχνεις εμένα με αυτό το υφάκι της αθώας περιστεράς!  :P  :P  :P
εξάλου... στα έχω προκαταβολικά μαζεμένα γιατι είσαι ικανός να κάνεις πολλά εσυυυυ!!! οπότε κάτσε να ρίξω καμμιά όσο προλαβαίνω, μπας σε φοβερίσω και το προλάβουμε το κακό!  :P  :P  :P
λολ

 :D σοτιράκη μου εσύ! σμουτς!!!

539 Επισκέπτες, 0 Χρήστες