Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 625
  • Total: 625

ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ...

Ξεκίνησε από kuria, Μάρτιος 30, 2005, 04:22:17 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

balland

(απωθημενων συνεχεια)


ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΝ ΑΔΙΚΑ


(to be continued)

kuria

balland γλυκέ μου...
αν είναι κάτι που με τρελαίνει κυριολεκτικά... είναι η γκρίνια...
για μένα δεν υπάρχει δικαιολογημένη γκρίνια παρά μόνο για ηλικίες κάτω του έτους που δεν υπάρχει άλλος τρόπος έκφρασης της δυσαρέσκειας...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

Sotis

Παράθεση από: "kuria"SOTINOLKAAAAAAA ΘΑ ΣΕ ΤΣΑΚΙΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!

ΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕ
κυρια  μου τελικα μηπως  εισαι το  απωθημενο  μου και  εγω εσενα............................. :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :P  :P  :P

kuria

σώπα καλέ... ποιος είπε τέτοιο πράγμα;        :P
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

Sotis

Παράθεση από: "kuria"σώπα καλέ... ποιος είπε τέτοιο πράγμα;        :P
εεεεεεεεε καλα  τωρα χωριο που φεναιτε  κολαουζο δε θελει. :lol:  :lol:  :lol:

zatti

Λοιπόν,πήρα το θάρρος να πω κι εγώ το δικό μου απωθημένο....δεν ζητάω πολλά.
Μια εβδομάδα,μόνη,ανάμεσα σε αγνώστους,σε απόλυτη ησυχία,ηρεμία.....και χωρίς καθόλου,γκρίνια,παιδία,σκυλιά,γατιά,που όλο ζητάν και απαιτούν!Δεν με νοιάζει αν μένω ακόμα και σε αντίσκηνο!!!!
Αρκεί να μείνω για λίγο ΜΟΝΗ!!!!!!!
(Ζητάω πολλα;;;;) :?:

Pappas10

Πλάκα πλάκα είναι δύσκολο ερώτημα (Κούρια γαρ... άντε μην πω.. και πάλι δεν μας λές το δικό σου ή έστω του Θείου σου... αλλά δεν φταίει κανέις... εγώ φταίω που ασχολούμαι... μου έχεις φάει τη ζωή 4 χρόνια τώρα να ασχολούμαι μαζί σου... άντε μην ανοίξω το στόμα μου μέρες που είναι... Α! Ξέχασα... δεν μπορείς την γκρίνια).

Τι έγραφα; Α Ναι! Αν απαντήσω σοβαρά θα χρειαστεί να ανοίξω κάποια κεκρόπορτα της ψυχοσύνθεσης μου και δεν είμαι για ψυχικές εκθέσεις τον τελευταίο καιρό.

Αν πάλι απαντήσω ελεφρά τη καρδία και με χαβαλετζίδικη διάθεση μάλλον δεν θα αποκαλύψω ένα πραγματικό αποθημένο.

Ακολουθώντας λοιπόν την αυτοπαγίδευση μου μέσα από την παραπάνω δήλωση, θα πω ότι ένα μου αποθημένο είναι να αποκτήσω ξαφνικά την οικονομική δυνατότητα να πάω και να πλακώσω στις φάπες τους προϊστάμενους μου στην εταιρία που δουλεύω χωρίς να χρειαστεί να σκεφτώ τις επιπτώσεις της απόλυσης αλλά και τον μηνύσεων για βιαιοπραγία.

Επίσης, θα ήθελα να καταφέρω να κάνω την Κούρια να τρέχει πίσω μου σαν μέλισσα κι εγώ να κάνω τον αδιάφορο καμπόσο που λέει και ο Μητροπάνος.

Απ' ό,τι φαίνεται η περίπτωση ικανοποίησης του πρώτου αποθημένου με την απόλυτη επιτυχία στο Τζόκερ, φερ' ειπείν, συγκεντρώνει περισσότερες πιθανότητες από την περίπτωση να δικαιωθεί ο Μητροπάνος στο πρόσωπο μου.

Με...ναι

Παππάς10.
Εν οίδα ότι ουδέν οίδα
Γνώθι Σεαυτόν
Μηδέν Άγαν
Πας μη Έλλην Βάρβαρος
ΠΑΟ Θρησκεία θύρα 13
Πίτα γύρο κοτόπουλο, μαρούλι μαγιονέζα.

kuria

pappa μου ακόμα να συνειδητοποιήσεις πως όσο και να τρέχεις γύρο από το δέντρο αποκλείεται να σε πιάσεις;

όσο για το joker το πιάσαμε... αφού καταφέραμε να συναντηθούμε και σ' αυτή τη ζωή...          :wink:
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

balland

απωθημενων συνεχεια

να μπορεσω επιτελους να αλλαξω τον εαυτο μου σε κατι που με εκνευριζει αφανταστα...

συνεχιζονται....

kuria

balland γλυκέ μου... τι θα γίνει τελικά θα καταφέρεις να σκαρφαλώσεις στο δέντρο ή θα σου μείνει κι αυτό απωθημένο;   :lol:
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

Pappas10

Παράθεση από: "kuria"pappa μου ακόμα να συνειδητοποιήσεις πως όσο και να τρέχεις γύρο από το δέντρο αποκλείεται να σε πιάσεις;

όσο για το joker το πιάσαμε... αφού καταφέραμε να συναντηθούμε και σ' αυτή τη ζωή...          :wink:

Κούρια, δεν τρέχω... κάθομαι και το κοιτάω θαυμάζοντας το. Αν τώρα πέσει και με πλακώσει...

Με... ναι

Υ.Γ. Να πάω δηλαδή να πλακώσω στις σφαλιάρες τους προϊσταμένους μου;;;

Υ.Γ.2 ... και Λόττο Μαζί.
Εν οίδα ότι ουδέν οίδα
Γνώθι Σεαυτόν
Μηδέν Άγαν
Πας μη Έλλην Βάρβαρος
ΠΑΟ Θρησκεία θύρα 13
Πίτα γύρο κοτόπουλο, μαρούλι μαγιονέζα.

kuria

Παράθεση από: "Pappas10"Επίσης, θα ήθελα να καταφέρω να κάνω την Κούρια να τρέχει πίσω μου σαν μέλισσα κι εγώ να κάνω τον αδιάφορο καμπόσο που λέει και ο Μητροπάνος.

Απ' ό,τι φαίνεται η περίπτωση ικανοποίησης του πρώτου αποθημένου με την απόλυτη επιτυχία στο Τζόκερ, φερ' ειπείν, συγκεντρώνει περισσότερες πιθανότητες από την περίπτωση να δικαιωθεί ο Μητροπάνος στο πρόσωπο μου.

Με...ναι

Παππάς10.



pappa μου...

θα με βρεις το πρωί όταν όλα τα φώτα θα σβήσουν...
θα 'μαι εδώ κι όλα πάλι ξανά όπως τελειώνουν έτσι θ' αρχίσουν...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

Pappas10

Παράθεση από: "kuria"
Παράθεση από: "Pappas10"Επίσης, θα ήθελα να καταφέρω να κάνω την Κούρια να τρέχει πίσω μου σαν μέλισσα κι εγώ να κάνω τον αδιάφορο καμπόσο που λέει και ο Μητροπάνος.

Απ' ό,τι φαίνεται η περίπτωση ικανοποίησης του πρώτου αποθημένου με την απόλυτη επιτυχία στο Τζόκερ, φερ' ειπείν, συγκεντρώνει περισσότερες πιθανότητες από την περίπτωση να δικαιωθεί ο Μητροπάνος στο πρόσωπο μου.

Με...ναι

Παππάς10.



pappa μου...

θα με βρεις το πρωί όταν όλα τα φώτα θα σβήσουν...
θα 'μαι εδώ κι όλα πάλι ξανά όπως τελειώνουν έτσι θ' αρχίσουν...



Κι άντε να κουρδίζεις ολόκληρη μπάντα στο πριν στο μετά στο ποτέ και στο πάντα....

Με... ναι


Παππάς10
Εν οίδα ότι ουδέν οίδα
Γνώθι Σεαυτόν
Μηδέν Άγαν
Πας μη Έλλην Βάρβαρος
ΠΑΟ Θρησκεία θύρα 13
Πίτα γύρο κοτόπουλο, μαρούλι μαγιονέζα.

kuria

κι άντε να καταλάβουν, ότι δεν πρόκειται ποτέ να ζήσουν...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

Pappas10

Παράθεση από: "kuria"κι άντε να καταλάβουν, ότι δεν πρόκειται ποτέ να ζήσουν...

Κι άντε να λύσουμε να ξεκινήσουμε...


Με... ναι

Παππάς10
Εν οίδα ότι ουδέν οίδα
Γνώθι Σεαυτόν
Μηδέν Άγαν
Πας μη Έλλην Βάρβαρος
ΠΑΟ Θρησκεία θύρα 13
Πίτα γύρο κοτόπουλο, μαρούλι μαγιονέζα.

625 Επισκέπτες, 0 Χρήστες