Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 333
  • Total: 333

Τι σας κάνει να νιώθετε αμηχανία;

Ξεκίνησε από gavrina, Απριλίου 15, 2005, 11:24:47 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

kuria

το οτι υπαρχουν προπολεμικα θεματα στο φορουμ, που ακομα δεν εχω απαντησει...  :razz:  :lol:
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

skou70

to oti stithika stin kalph gia na dialeksw anamesa se enan karagiozi kai enan pou to mono tou epixeirima kai sxedio einai to "psifiste emena mono kai mono giati o allos einai karagiozis"

larus audouinii

Το ότι δεν υπάρχει ακόμη κλιματισμός στο σπίτι  
'Αλλοτε μέρες σαν την σημερινή (θυμάμαι στις εκδηλώσεις για το ολοκαυτωμα της κασσανδρας)...τσουχτερό κρύο
Τα τελευταία χρόνια όσο πάει και περισσότερο τίποτε δεν θυμίζει κάτι από αυτά Το μαγιώ φοριέται περισσότερο από 4-5 μήνες  :lol:  :roll:

Belladona

είναι ένα συναίσθημα που το νιώθω τακτικά. είτε γιατί φοβάμαι την κρίση του άλλου, είτε γιατί θεωρώ ότι μπορεί να παρεξηγηθώ για κάποιες κουβέντες μου ή πράξεις μου, ή ακόμα και για τον αυθορμητισμό μου.

την μεγαλύτερη αμηχανία όμως την βιώνω όταν έχω δίκιο για κάτι & θέλω να πω ή να κάνω πράγματα αλλά οι καταστάσεις με φρενάρουν  :neutral:

vencedor

μπα... δεν φρεναρω πουθενα..
μονο που οταν φορτωνω τα σπελαρω στη μητρικη μου γλωσσα κ χανουν την μπαλλα οι αντιπαλοι...
χαχαχαα

saliara

1.Όταν λένε καλά λόγια για'μενα μπροστά μου.
2.Όταν κάποιος μου λέει χύμα τι νιώθει για'μενα
3.Όταν προσπαθώ να κρύψω τα συναισθήματά μου και χάνω τα λόγια μου ή λέω βλακείες!! :|

kapoia_za

η αμηχανία του άλλου.. χεχε
και πολλά άλλα

333 Επισκέπτες, 0 Χρήστες