Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 791
  • Total: 791

ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ...

Ξεκίνησε από Sotis, Ιουνίου 25, 2005, 05:40:11 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Evitaki

Παράθεση από: "Eley8eros"Η εμπιστοσύνη ΧΤΙΖΕΤΑΙ με κόπο και χαλάει με τρόπο...

Με πειράζει να μην μου έχουν... βέβαι α τότε κάνω μια ενδοσκόπηση να δω που και αν έφταιξα... Αν όλα είναι καλά μέσα μου... αδιαφορώ όπως η κυρία... Αν όχι προσπαθώ να μη ξανακάνω τα ίδια λάθη.



ωραια η αδιαφορια κ συμφωνω μαζι σου
αλλα ειναι αδικο κ μερικες φορες ποναει ολο κ αν θελουμε να το παιξουμε
αδιαφοροι..... :wink:  :wink:

Evitaki

Παράθεση από: "spellbound"
Παράθεση από: "Evitaki"
Παράθεση από: "Sotinolka"ΠΟΣΟ  ΣΑΣ  ΕΝΟΧΛΕΙ  ΑΝ  ΔΕΝ  ΣΑΣ  ΕΧΟΥΝ  ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ..... :wink:  :wink:  :wink:  :?:  :?:  :?:




με τις πραξεις μας αποκτουμε την εμπιστοσυνη του αλλου.........
δεν εχουμε την απαιτηση να μα ςτην δωσει ετσι.......
εξαλλου οτι δινεις περνεις


Εβιτακι, επετρεψε μου να διαφωνησω καθετα.

ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙΣ.....

Σορρυ, δικη μου αποψη, καμμενη δεκαδες φορες..



δεν εχεις κ αδικο καλη μου
καλα θα ηταν να περναμε οτι διναμε
κ δεν νομιζω οτι δεν υπαρχει καμμενος απο κατι τετοιο δυστηχως

Sotis

εσυ  δηχνεις  στον  αλλον με τις   πραξεισου. αν  σου εχει  εμπιστοσυνη....αυτααααααααααααα :wink:  :wink:

PoiSoN_GiRL

Ας μην αγνοησουμε το γεγονος οτι υπαρχουν περιπτωσεις που δινουν χωρις να παιρνουν .. σπανιες μεν αλλα υπαρχουν ..
Οσο για την εμπιστοσυνη .. αποκταται με κοπο οπως ειπα και πιο πανω και χανεται παρα πολυ ευκολα ..

freak


Evitaki

αν σου προδωσουν ομως μια φορα την εμπιστοσυνη σου.........
το ιδιο ατομο μπορεις να το ξαναεμπιστευτεις????????

Sotis

εγω  οχι  δεν  θα   ξαναεμπιστευωμουν ποτε πια  οτι   και  να  εκανα  μετα  να  μου δειξη το αντιθετο... :wink:  :wink:  :wink:

Sotis

οταν σπασει το γυαλι   δε ξανακολαει... :wink:  :wink:

Sotis

Παράθεση από: "Sotinolka"οταν σπασει το γυαλι   δε ξανακολαει... :wink:  :wink:
συγνωμη  οταν ραγειση ηθελα   να  πω...δεν ξανακολαη... :wink:  :wink:

PoiSoN_GiRL

Ας μην ειμαστε απολυτοι βρε παιζακια ! αν προδωθει η εμπιστοσυνη μια φορα δεν σημαινει απολυτα πως χανεται για παντα.. υπαρχουν πολλοι παραγοντες που πρεπει να εξετασουμε.. π.χ. αν αυτο εγινε απο αφελεια - αγνοια - κλπ δεν μπορεις να καταδικασεις τον αλλον σε ισοβια .. αν παλι συνειδητοποιησει το λαθος του και δειξει καλη διαθεση να επανορθωσει ή βαλει τα δυνατα του να ξανακερδισει την εμπιστοσυνη σου γιατι να μην του δωσεις μια δευτερη ευκαιρια ? Πιστευω ολοι αξιζουν μια δευτερη ευκαιρια .. φυσικα παντα με την καταλληλη επιφυλαξη .. μεχρι να ξανακερδισεις την χαμενη εμπιστοσυνη χρειαζονται αρκετες θυσιες ...

Anonymous

Παράθεση από: "PoiSoN_GiRL"Ας μην ειμαστε απολυτοι βρε παιζακια ! αν προδωθει η εμπιστοσυνη μια φορα δεν σημαινει απολυτα πως χανεται για παντα.. υπαρχουν πολλοι παραγοντες που πρεπει να εξετασουμε.. π.χ. αν αυτο εγινε απο αφελεια - αγνοια - κλπ δεν μπορεις να καταδικασεις τον αλλον σε ισοβια .. αν παλι συνειδητοποιησει το λαθος του και δειξει καλη διαθεση να επανορθωσει ή βαλει τα δυνατα του να ξανακερδισει την εμπιστοσυνη σου γιατι να μην του δωσεις μια δευτερη ευκαιρια ? Πιστευω ολοι αξιζουν μια δευτερη ευκαιρια .. φυσικα παντα με την καταλληλη επιφυλαξη .. μεχρι να ξανακερδισεις την χαμενη εμπιστοσυνη χρειαζονται αρκετες θυσιες ...
Μεχρι να στην ξανακανει.....
Βρε αλλαζει ο ανθρωπας??????????????????

PoiSoN_GiRL

Νικολα εχεις απολυτο δικιο μεν .. αλλα αν παρω ως δεδομενο οτι θα μου την ξανακανει .. θα μεινω μονη μου ..
με αυτη τη λογικη θα κανω παρεα μονο με τον εαυτο μου και με τον καθρεφτη μου .. (ο σκυλος μου δεν με συμπαθει και πολυ οποτε δεν εχω πολλες επιλογες ! λολ)
Που και που .. οσο μπορουμε δηλαδη - και παντα σε λογικα πλαισια- ας μαθουμε να συγχωρουμε και να δινουμε μια δευτερη ευκαιρια .. Δεν το χρωσταμε στον αλλον , το χρωσταμε στον εαυτο μας ! για να τα εχουμε εμεις καλα με εμας !  :wink:

moufas

mporei kai na exeis dikio poison girl alla yparxei kai o paragontas pou legete kourash.kai eidika otan einai synaisthhmatikh kourash tote einai xeirotera!!
  kai rwtw!giati na mhn skeftei aytos pou ekane to lathos prin to kanei???
  kai giati prepei panta na stgxwrw kai an tyxei na kanw kai egw mia strabh na mhn me sygxwrei kaneis??????
  idou h aporeia 8)

Anonymous

Αχ! Ζουζούνα μου,
όλοι έχουμε δικαίωμα στην δεύτερη ευκαιρία και λίγο ή πολύ όλοι την δίνουμε με τον τρόπος μας.
Ο άνθρωπος δυστυχώς δεν αλλάζει κι αν αυτό γίνει θα είναι για λίγο.
Απο κει και πέρα είναι στο χέρι μας κατά πόσο θα μπορέσουμε να τον ξανα εμπιστευτούμε όπως παλιότερα.
Προσωπικά δεν θα ήμουν το ίδιο ανοιχτή σίγουρα γιατί μέσα μου θα είχε σπάσει αυτού του είδους η " ασφάλεια " που νιώθουμε όταν εμπιστευόμαστε κάτι δικό μας.

Με το Νικόλα επίσης συμφωνώ πως αν μας την κάνουν μία φορά θα επανέλθουν κι άλλες ίσως όχι όπως η πρώτη αλλά θα γίνει πάλι το ίδιο.

Ας μας δώσουν και μας την δεύτερη ευκαιρία να τους αποδείξουμε πως η ΚΑΡΔΙΑ μας είναι μεγάλη και θέλει να την εκτιμάνε κάποιοι οι οποίοι την βλέπουν σαν απλό παιχνιδάκι.

PoiSoN_GiRL

moufas καταρχην να σε καλωσορισω !  :lol:
σιγουρα εχεις δικιο γιατι πραγματικα ο ανθρωπος καποια στιγμη κουραζεται , απογοητευεται , αλλα κυριως πικραινεται , ειδικα οταν ο ιδιος εχει συγχωρησει πολλες φορες τα λαθη των αλλων και οταν εκεινος κανει καποιο λαθος βρισκεται στην ''πυρα''
Σιγουρα αν ο οποιοσδηποτε κανει ενα λαθος , το σκεφτει πριν το κανει .. ε τοτε ολα θα ηταν ιδανικα ! Δυστυχως ομως δεν ζουμε στον ιδανικο κοσμο .. θα ελεγα μαλιστα οτι ο κοσμος μας ειναι για κλαμματα ...  :roll:

791 Επισκέπτες, 0 Χρήστες