Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 828
  • Total: 828

ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ...

Ξεκίνησε από Sotis, Ιουνίου 25, 2005, 05:40:11 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

PoiSoN_GiRL

Γωγουλινι θα συμφωνησω μαζι σου στο θεμα επιφυλαξη ! Σιγουρα οταν καποιος ''προδωθει'' με τον οποιονδηποτε τροπο απο τον αλλον, ειναι λογικο να κραταει αποστασεις ασφαλειας .. και φυσικα για να μην παρεξηγηθω , οταν μιλαω για δευτερη ευκαιρια , αναφερομαι μονο στην περιπτωση που αυτος ο ανθρωπος την αξιζει .. αυτο εξαρταται κι απο το μεγεθος του σφαλματος του .. αν δηλαδη αυτο που εκανε ηταν ακρως κακοπροεραιτο και αδιορθωτο .. ε τοτε δεν το συζηταμε καν για δευτερη ευκαιρια .. ειναι σαφες πως οτι προερχεται απο κακια δεν το αποδεχομαστε και το διωχνουμε μακρια !  :wink:

Anonymous

Και μιας και ο ερωτας περναει απο το στομαχι τι θα φαμε σημερα??????

spell

Παράθεση από: "Nickolas_Copilot"Και μιας και ο ερωτας περναει απο το στομαχι τι θα φαμε σημερα??????

Κοκκινιστο μοσχαρακι με πατατες τηγανιτες σου κανει??? :P  :P  :P  :P

Evitaki

Παράθεση από: "spellbound"
Παράθεση από: "Nickolas_Copilot"Και μιας και ο ερωτας περναει απο το στομαχι τι θα φαμε σημερα??????

Κοκκινιστο μοσχαρακι με πατατες τηγανιτες σου κανει??? :P  :P  :P  :P



κ εγω απο αυτο μαγειρεψα σημερα :P  :P  :P  :P  :P  :P

moufas

den xreiazete na me kalosoriseis alla thx anyway(giati allo einai to nick mou kai apla epeidh exw to lap top kai exei ayto apothikeymenw ksexniemai kai milaw me ayto to nick)
  oso twra gia ton kosmo mas pou les sto xeri mas einai na ton kanoume opws emeis theloume! toulaxiston ton kontino mas kyklo kai aytous pou thewroume dika mas atoma kai pragmatikous mas filous!
  an epanapayomaste sto oti etsi einai o kosmos mas tote sigoura emeis ton kanoume gia klamata

PoiSoN_GiRL

δεν εχεις αδικο .. προσωπικα τον δικο μου κοσμο τον εχω διαμορφωσει συμφωνα με τις δικες μου απαιτησεις οπως βλεπεις .. βαδιζω σε δικη μου πορεια , ελευθερη απο ''πρεπει'' και ''δηθεν'' , με τις προσωπικες μου αποψεις , τις δικες μου πρωτοβουλιες και παντα βασιζομενη στην γνωμη μου και σε ΜΕΤΡΗΜΕΝΑ ατομα που εχω επιλεξει για να εχω διπλα μου !
Ο δικος μου κοσμος λοιπον (το ροζ συννεφακι που λεγαμε πριν) ειναι καλα οχυρωμενος και απροσπελαστος απο καθε εξωτερικη δυναμη , εχω αναφερει πολλες φορες εξαλλου πως ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΝΕΙΣ !
 :lol:  :lol:

Anonymous

Παράθεση από: "spellbound"
Παράθεση από: "Nickolas_Copilot"Και μιας και ο ερωτας περναει απο το στομαχι τι θα φαμε σημερα??????

Κοκκινιστο μοσχαρακι με πατατες τηγανιτες σου κανει??? :P  :P  :P  :P
Απο τα χερακια σου???? Δηλαδη θα το γλιτωσουμε το νοσοκομειο????

Anonymous

Παράθεση από: "PoiSoN_GiRL"δεν εχεις αδικο .. προσωπικα τον δικο μου κοσμο τον εχω διαμορφωσει συμφωνα με τις δικες μου απαιτησεις οπως βλεπεις .. βαδιζω σε δικη μου πορεια , ελευθερη απο ''πρεπει'' και ''δηθεν'' , με τις προσωπικες μου αποψεις , τις δικες μου πρωτοβουλιες και παντα βασιζομενη στην γνωμη μου και σε ΜΕΤΡΗΜΕΝΑ ατομα που εχω επιλεξει για να εχω διπλα μου !
Ο δικος μου κοσμος λοιπον (το ροζ συννεφακι που λεγαμε πριν) ειναι καλα οχυρωμενος και απροσπελαστος απο καθε εξωτερικη δυναμη , εχω αναφερει πολλες φορες εξαλλου πως ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΝΕΙΣ !
 :lol:  :lol:
Εσυ κανονικα πρεπει να υπογραφεις σαν Κομφουκιος βρε παιδι μου. Μιλαμε εχω ανατριχιασει!!!!!!!!

Anonymous

Ζουζούνα μου,
πόσο μπορούμε να οχυρώσουμε τον δικό μας κόσμο;;;;
Πόσο θα κρατήσει και πόσο θα το αντέξουμε εμείς οι ίδιοι;

Anonymous

Παράθεση από: "gavrina"Ζουζούνα μου,
πόσο μπορούμε να οχυρώσουμε τον δικό μας κόσμο;;;;
Πόσο θα κρατήσει και πόσο θα το αντέξουμε εμείς οι ίδιοι;
(αυτο το ψαρι ολο μπανιο κανει..)

Anonymous

Παράθεση(αυτο το ψαρι ολο μπανιο κανει..)
Ψάρι είναι καλέ μου, τι ήθελες να κάνει;
Μουσακάαααα????  ]

Anonymous

ε ας κανει και καποιος κατι της προκοπης ντε

Anonymous


ποντικάκι παίξε με τα μπαλάκια σου τώρα και άσε μας ποια με τις ερωτήσεις σου....lol  ]

PoiSoN_GiRL

Παράθεση από: "gavrina"Ζουζούνα μου,
πόσο μπορούμε να οχυρώσουμε τον δικό μας κόσμο;;;;
Πόσο θα κρατήσει και πόσο θα το αντέξουμε εμείς οι ίδιοι;

Η αληθεια ειναι οτι δεν γινεται παντα να εισαι οχυρωμενος .. το θεμα ειναι οταν ανοιγεις ενα παραθυρακι στον εξω κοσμο .. ποιον θα αφησεις να μπει .. ευχομαι οχι τον εχθρο ..  :roll:
Γωγουλινι δεν αντεχεται σιγουρα για πολυ αλλα οταν δεν εχεις και πολλες επιλογες .. γινεσαι λυκος μοναχος ..  :?

Enia

έχω μία απορία και μία παρατήρηση...:

παρατήρηση:
αυτός ο κομφούκιος πρέπει να ήταν πολύ σοφός τελικά...  8)
 
απορία:
χου ιζ μούφας!?  :shock:

828 Επισκέπτες, 0 Χρήστες