Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 871
  • Total: 871

ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ...

Ξεκίνησε από Sotis, Ιουνίου 25, 2005, 05:40:11 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Anonymous

Παράθεση από: "spellbound"
Παράθεση από: "Enia"Gavrina Komfoukios
Poison Komfoukios
Enia Komfoukios...

Μα ποιο είναι το πρόβλημά σου! δεν σε πείθει!?? :shock: μα γιατί!? εγώ μια χαρά το βρίσκω...  :roll:


Γιατι δηλαδη,

το Σπελ Κομφουκιου σας χαλαει???   :P  :P  :P  :P  (αντε μη τα παρω παλι  :evil: )  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P
(αυτος ο Σπελ Κομφουκιου απο Κυπρο ειναι????)

Anonymous

Παράθεση από: "spellbound"Εγω ποιω την νησσαν επιμελως γιατι δεν ξερω σε τι αναφερεστε....
μακια και σορρυ αν στενοχωρησα καποιους.... :roll:
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μη μασας!

spell

Παράθεση από: "Nickolas_Copilot"
Παράθεση από: "spellbound"
Παράθεση από: "Enia"Gavrina Komfoukios
Poison Komfoukios
Enia Komfoukios...

Μα ποιο είναι το πρόβλημά σου! δεν σε πείθει!?? :shock: μα γιατί!? εγώ μια χαρά το βρίσκω...  :roll:


Γιατι δηλαδη,

το Σπελ Κομφουκιου σας χαλαει???   :P  :P  :P  :P  (αντε μη τα παρω παλι  :evil: )  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P
(αυτος ο Σπελ Κομφουκιου απο Κυπρο ειναι????)




Βρε Ουστ (ακους Ο Σπελλ) !!!!!!! Και δε μασαω , εντατσι ????? :P  :P  :P  :P  :P

Anonymous

Γιατί να μην μασήσει?
Δεν έχει δόντια???? ]

PoiSoN_GiRL

Παράθεση από: "moufas"pros poison girl:den katalaba ta kefalaia grammata na pw thn alhtheia!an nomizeis oti kaneis to swsto kai eisai entaksei me ton eayto sou-den tha pw thn gnwmh mou panw se ayto-tote kala kaneis!
  opws kai egw aytoi pou den mou kanoun tous diagrafw kai exw paradeigmata pou ta ksereis!!
   o kathenas me ton tropo tou leme!!!

δεν ισχυριστηκα το αντιθετο ! ο καθενας εχει τον τροπο του και πραττει αναλογως . Αλοιμονο αν ειχαμε ολοι μας τις ιδιες αντιδρασεις ! θα ηταν καταστροφη ! θα συμφωνησω απολυτα στο θεμα της διαγραφης . Δεν υπαρχει κανενας απολυτως λογος να συναναστρεφεσαι με ατομα που δεν σου κανουν, εξαλλου το ιδιο κανω κι εγω ( ο καθενας με τον τροπο του και παλι) οσο για τα κεφαλαια μην το παρεις προσωπικα ! Δεν ειχα την παραμικρη ιδεα για το ποιος εισαι αν αυτο υπονοεις ! Συνηθιζω να γραφω με κεφαλαια οταν θελω να δωσω εμφαση σε αυτα που λεω ..

Anonymous

Παράθεση από: "spellbound"
Παράθεση από: "Nickolas_Copilot"
Παράθεση από: "spellbound"
Παράθεση από: "Enia"Gavrina Komfoukios
Poison Komfoukios
Enia Komfoukios...

Μα ποιο είναι το πρόβλημά σου! δεν σε πείθει!?? :shock: μα γιατί!? εγώ μια χαρά το βρίσκω...  :roll:


Γιατι δηλαδη,

το Σπελ Κομφουκιου σας χαλαει???   :P  :P  :P  :P  (αντε μη τα παρω παλι  :evil: )  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P
(αυτος ο Σπελ Κομφουκιου απο Κυπρο ειναι????)




Βρε Ουστ (ακους Ο Σπελλ) !!!!!!! Και δε μασαω , εντατσι ????? :P  :P  :P  :P  :P
ε μη μασας, εκει στη διαιτα ολες σας να γινετε κορμαρες ψωναρεεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχα
σουρουκλεμεδες!!!!!!!!!

spell

Παράθεση από: "gavrina"Γιατί να μην μασήσει?
Δεν έχει δόντια???? ]

Τς τς. πες τα βρε γαυρινα μου !!!!  Εχω δοντια και κοφτερα μαλιστα  :P

Anonymous

Παράθεση από: "spellbound"
Παράθεση από: "gavrina"Γιατί να μην μασήσει?
Δεν έχει δόντια???? ]

Τς τς. πες τα βρε γαυρινα μου !!!!  Εχω δοντια και κοφτερα μαλιστα  :P
κι εγω εχω κατι τριγωνα στο ψυγειο μου που με κοιτουν...... λαγνα....
αααααααααααχ.....

PoiSoN_GiRL

#@!$#@#$#%$#^%$^%#$#@#!#@~!@~@!#$@%$#%$#$@


 :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

(παρακαλειται να μην μεταφραστει .. ευχαριστω θερμα)  :evil:

spell

Ναι ναι, τα τριγωνα ειναι ο,τι πρεπει στις δυσκολες στιγμες !!!!!  Μασουλησε και ενα για παρτη μου βρε !!!!! :D

(προσωπικα προτιμω τη σοκολατα ειτε αυτουσια ειτε σε μορφη παγωτου  :P )

Anonymous

αααααααααχ αυτα τα τριγωνα.... ενα πριν κοιμηθω και ενα μολις ξυπνησω........ μμμμμ............ τυφλα να'χει το καλυτερο σεξ χαχαχαχαχα

PoiSoN_GiRL

τωρα επιτηδες το κανει ?? να αρχισω παλι το download ??  :evil: :evil:  :evil:

Anonymous

Μη σκας αδερφούλα!!! Τι να φάει αυτά που δεν έφερε????
Μας κοροΐδεύει αυτός ]

spell

Ελατε βρε κοριτσια,

και η μους σοκολατα καλη ειναι !!!!!!  αντε, υποσχομαι οταν παω Σαλονικα να φερω πολλα τριγωνα, να βρεθουμε και να σας τα μοιρασω   :D  :D  :D  :D

Μη μου σκατε!!!!  :D  :D  :D  :D

Anonymous

Σπελ, δεν σκάμε...εξάλλου πιο σύντομα θα πάμε εμείς Σαλονική από το να περιμένουμε να μας φέρουν...ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕ! ]

871 Επισκέπτες, 0 Χρήστες