Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 883
  • Total: 883

ΠΟΥ ΠΑΣ ΕΡΜΟ???????

Ξεκίνησε από kuria, Ιουλίου 16, 2005, 03:39:02 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

jasper

Παράθεση από: "Sotinolka"ωχ   με    εχει καταλαβει   γαμωτο....η    κυρια  τι  εχω   κανει... :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:

λευτεράκο μου...κάποτε σου είπα οτι είμαι τυχερή που σε έχω φίλο  :D

χαίρομαι που καθημερινά με τη στάση σου επιβεβαιώνεις την αρχική μου εκτίμηση  :D

Sotis

Παράθεση από: "jasper"
Παράθεση από: "Sotinolka"ωχ   με    εχει καταλαβει   γαμωτο....η    κυρια  τι  εχω   κανει... :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:

λευτεράκο μου...κάποτε σου είπα οτι είμαι τυχερή που σε έχω φίλο  :D

χαίρομαι που καθημερινά με τη στάση σου επιβεβαιώνεις την αρχική μου εκτίμηση  :D
σοφουλα μου  χερομαι  και  εγω  που εισαι  φιλη  μου   καλη.... ο  καβουρα  σου.... :D  :D  :D  :D και  ειμαι  και  φιλος  σου.. :D  :D  :D σμουτςςςςςςςςςςςςςςς πολλαααααααααααααααααααα :wink:

PoiSoN_GiRL

Αυτο το ''ερμο'' που περιγραφει η kuria , που παει τελικα ??
και ποιος ειναι ??
και ετσι που ειναι που νομιζει οτι παει ??
και γιατι τον εχουν παρει ειδηση ??
τι εκανε ??
γιατι πρεπει παντα να ειμαι γεματη αποριες ??
ποιος θα μου απαντησει τωρα ??

 :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:

jasper

Παράθεση από: "PoiSoN_GiRL"γιατι πρεπει παντα να ειμαι γεματη αποριες ??
ποιος θα μου απαντησει τωρα ??

 :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:

εγώ  :P

minoraki

Παράθεση από: "PoiSoN_GiRL"Αυτο το ''ερμο'' που περιγραφει η kuria , που παει τελικα ??
και ποιος ειναι ??
και ετσι που ειναι που νομιζει οτι παει ??
και γιατι τον εχουν παρει ειδηση ??
τι εκανε ??
γιατι πρεπει παντα να ειμαι γεματη αποριες ??
ποιος θα μου απαντησει τωρα ??

 :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:
τωρα ομως ειμαι και εγω γεματη αποριες με την ερωτηση της κυριας που παει τελικα το ερμο?
λες να κολλησα απο σενα ποιζονακι μου ή ειναι η ιδια ερωτηση με το "τι εχουν τα ερμα και ψοφανε"?

PoiSoN_GiRL

minoraki μου εμενα η μερα μου με το που ξεκιναει ειναι γεματη αποριες ...
μαλλον σου το μετεδωσα .. αχμμμ .. ευχομαι καλη σταδιοδρομια (λολ) και καλο κουραγιο στους ερωτηθεντες !!

(φιλεναδακι μου μην συγχιστεις αν στην αρχη ολοι σου απαντουν ευγενικα και με υπομονη και ξαφνικα δεν σου μιλαει κανεις !! ετσι γινεται συνηθως με το καινουριο ''κουσουρι'' που σου μετεδωσα!!)

χιχιχιχι ! χιουμορ κανω φυσικα !!
μια χαρα απορια ηταν η απορια σου minoraki μου !!
ας την απαντησει και καποιος ομως ... μην ειμαστε στο σκοταδι ..  :?

Sotis

ελατε   βρε κοριτσια   να   σας  φυγει   η απορια   εγω  ειμαι...ουφ  το ειπα  τελικα  θα εσκαγα,,, :D  :D  :D

PoiSoN_GiRL

Τσουκου ! δεν εισαι εσυ Λευτερακο !! Με τιποταααααααααα !  :wink:  :lol:

--AIXMHROS--

Παράθεση από: "kuria"θέλεις την πίτα ολάκερη... θες και το σκύλο στομαχιασμένο...
γι αυτό όταν κάνεις τις κουτοπονηριές σου προσπαθείς να κρυφτείς ελπίζοντας πως δε θα σε ανακαλύψουν...
και τι κάνεις το ζωντανό; χώνεις το ξεροκέφαλο σου στην άμμο κι αφήνεις τα τορνευτά σου οπίσθια έξω... και δε φτάνει αυτό... τα κουνάς κι απ' τη χαρά σου... (θέλεις να κρυφτείς αλλά...)
όταν σε παίρνουν είδηση και στα χώνουν, παριστάνεις το θιγμένο πλάσμα και απορείς για την κατάφορη εις βάρος σου αδικία...
όταν σε παίρνουν είδηση και δε στα χώνουν, τσαντίζεσαι γιατί δεν ασχολούνται μαζί σου... κοινώς σε έχουν γραμμένο...
όταν δεν σε παίρνουν είδηση νιώθεις εγκέφαλος και κομπάζεις για το πόσο καταφερτζής είσαι... παράλληλα όμως αρχίζεις να αναρωτιέσαι αν αξίζει τον κόπο να συνδιαλέγεσαι με ένα βόδι που δεν αντιλαμβάνεται τίποτα...

σκέφτηκες ποτέ την εκδοχή να σε έχουν πάρει είδηση και απλά να τους διασκεδάζεις;

που πας λοιπόν έρμο;;;;

κυρια τα σκευη μου...
κ επειδη θα γεμισουν παλι καμια 15αρια σελιδες
 με το ποιος ειναι το ερμο
κανε την καλη κ πες το απο τωρα
 να μην εχουμε κ την αγωνια
για το ποιον κραζεις... :wink:

minoraki

Παράθεση από: "PoiSoN_GiRL"ας την απαντησει και καποιος ομως ... μην ειμαστε στο σκοταδι ..  :?

 :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll: ακομα περιμενω την απαντηση κουκλα μου! κανεις δεν μπηκε στον κοπο να απαντησει σε μενα το ερμο που παει το ερμο?  :roll:  :roll:  :roll:  :roll: ! λες απο τωρα να απηυδησαν με τις αποριες μου? :(  :(  :(  :(

KiSSeS

που να παει κι αυτο το ερμο κουτσα κουτσα....... δε νομιζω να φτασει μακρια..... θα το μαγκωσουν γρηγορα........


:tongue:

PoiSoN_GiRL

minoraki μου ουτε εγω πηρα απαντηση .. σνιφ ...
μια ερμη απαντηση ηθελα και τιποτα ..  :cry:  (ενταξει οχι μια ακριβως .. αλλα λεμε τωρα ! λοοολ!)  :lol:

KiSSeS

mhpws na ksamolu8oume emeis na to piasoume?????

ti lete????


(me exei faei h periergia pantws.....)

mhpws na to parei to potami?????
mhpws na gurisoume sth teleutaia selida na doume th lush tou grifou??
mhpws na perimenoume ton epomeno????
mhpws na meinoume me ...thn aporia sto xeri???????


 :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :?  :?  :?  :?

PoiSoN_GiRL

Να το παρει το ποταμι !!!!!!
(ειμαι περιεργη το εχουμε ξαναπει αυτο !)

Ειμαστε στην τελευταια σελιδα αλλα δεν υπαρχει λυση  :cry:

Ποιος ειναι ο επομενος ?? Γιατι αργει ??

Οχι αλλες αποριες !! Τη λυση τωρα !! Οποιος γνωριζει την απαντηση ας μιλησει ΤΩΡΑ !! (λοοοοοοολ)  :P

chriastina

τώρα εγώ γιατί διάβασα "που πας Ρεμο?"....γιατί?

αχ! που πας έρμο με 2 ώρες ύπνο? που?

883 Επισκέπτες, 0 Χρήστες