Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 692
  • Total: 692

ΠΟΥ ΠΑΣ ΕΡΜΟ???????

Ξεκίνησε από kuria, Ιουλίου 16, 2005, 03:39:02 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

kuria

θέλεις την πίτα ολάκερη... θες και το σκύλο στομαχιασμένο...
γι αυτό όταν κάνεις τις κουτοπονηριές σου προσπαθείς να κρυφτείς ελπίζοντας πως δε θα σε ανακαλύψουν...
και τι κάνεις το ζωντανό; χώνεις το ξεροκέφαλο σου στην άμμο κι αφήνεις τα τορνευτά σου οπίσθια έξω... και δε φτάνει αυτό... τα κουνάς κι απ' τη χαρά σου... (θέλεις να κρυφτείς αλλά...)
όταν σε παίρνουν είδηση και στα χώνουν, παριστάνεις το θιγμένο πλάσμα και απορείς για την κατάφορη εις βάρος σου αδικία...
όταν σε παίρνουν είδηση και δε στα χώνουν, τσαντίζεσαι γιατί δεν ασχολούνται μαζί σου... κοινώς σε έχουν γραμμένο...
όταν δεν σε παίρνουν είδηση νιώθεις εγκέφαλος και κομπάζεις για το πόσο καταφερτζής είσαι... παράλληλα όμως αρχίζεις να αναρωτιέσαι αν αξίζει τον κόπο να συνδιαλέγεσαι με ένα βόδι που δεν αντιλαμβάνεται τίποτα...

σκέφτηκες ποτέ την εκδοχή να σε έχουν πάρει είδηση και απλά να τους διασκεδάζεις;

που πας λοιπόν έρμο;;;;
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

Sotis

ωχ   με    εχει καταλαβει   γαμωτο....η    κυρια  τι  εχω   κανει... :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:

PoiSoN_GiRL

λολ ! εμ κι εσυ Λευτερακο μου μην καρφωνεσαι βρε ψυχη μου !!

(απιστευτος ο Λευτερακος !! χαχαχαχα )  :lol:

kuria

ο λευτεράκος μου δεν έχει ανάγκη να κρυφτεί... αν ξεχωρίζει για κάτι αυτό είναι η μαγκιά του να είναι ειλικρινής σ' αυτά που λέει ότι αισθάνεται...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

Sotis

Παράθεση από: "PoiSoN_GiRL"λολ ! εμ κι εσυ Λευτερακο μου μην καρφωνεσαι βρε ψυχη μου !!

(απιστευτος ο Λευτερακος !! χαχαχαχα )  :lol:
δημητρουλα    μου  καρφωθικα....γμτ....την πατεισα..παλυ... :lol:  :lol:  :lol:  :oops:  :oops:  :oops:

PoiSoN_GiRL

ξεχωριζει και για την αισθηση του χιουμορ του και για την ακομη μεγαλυτερη ευαισθησια που κρυβει !  :wink:

PoiSoN_GiRL

Λευτερακο μου οτι και να κανεις εγω σ'αγαπαω !  :lol:

Sotis

βρε μαρια  μου  και  δημητρουλα  με κανεται  και  ντρεπομαι....με  αυτα  που λετε  οντος  χωρις  πλακα  φιλακια  και  στις  διο  σας...σμουτςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς πολλα... :D  :D  :D

Sotis

Παράθεση από: "PoiSoN_GiRL"Λευτερακο μου οτι και να κανεις εγω σ'αγαπαω !  :lol:
και   εγω   σ  αγαπαω  δημητρουλα  μου  και  εισαι  και  γαμο της   κοπελες  σμουτςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς πολλααααααααααααααααααααααααααα :D   :wink:  :D

PoiSoN_GiRL

Λευτερακο μου ξερεις τι αλλο παρατηρησα ??
ουτε ψεμματα δεν μπορεις να πεις βρε !!!!!!!
γιαυτο τωρα που το συνειδητοποιησα σ'αγαπαω ακομη περισσοτερο !! χιχιχι

σμουτςςςς !  :wink:

freak

ρε ασε τον κοσμο στην ησυχια του, να εκτονωθει.....
αν κ ο ντεμπορ ειναι πραγματικα νεκρος, η κοινωνια του θεαματος ζει κ βασιλευει.... οποτε αυτο που πρεπει να μελει ολους αυτους τους ''ηθοποιους'' ειναι το ποσο καλη παρασταση θα δωσουν, κ τους ''θεατες'' το ποσο θα μετεχουν στο θειο δραμα της τραγωδιας, ενιοτε κ κωμωδιας.....

οι τεθλιμενοι συγγενεις.


(υγ. οσον αφορα το που παει το ερμο... ολοι καπου παμε.....αλλωστε ασθενης κ οδοιπωρος δεν φερει αμαρτια).

freak

οδοιπορος κ ουχι οδοιπωρος.

Ntama

Κυρία μου... :wink:  :wink:

Σωστά τα λες...


kuria

Παράθεση από: "freak"ρε ασε τον κοσμο στην ησυχια του, να εκτονωθει.....
αν κ ο ντεμπορ ειναι πραγματικα νεκρος, η κοινωνια του θεαματος ζει κ βασιλευει.... οποτε αυτο που πρεπει να μελει ολους αυτους τους ''ηθοποιους'' ειναι το ποσο καλη παρασταση θα δωσουν, κ τους ''θεατες'' το ποσο θα μετεχουν στο θειο δραμα της τραγωδιας, ενιοτε κ κωμωδιας.....

οι τεθλιμενοι συγγενεις.


(υγ. οσον αφορα το που παει το ερμο... ολοι καπου παμε.....αλλωστε ασθενης κ οδοιπωρος δεν φερει αμαρτια).

έτσι είναι μάτια μου...
απ' τη μια δεν τα αφήνουμε να εκτονωθούν κι απ' την άλλη  αναρωτιόμαστε... τι έχουν τα έρμα και ψοφάνε; με τον ήλιο τα βγάζουμε με τον ήλιο τα μπάζουμε...
όσο για τις αμαρτίες τους καλά που υπάρχουν και οι τεθλιμένοι συγγενείς που κάνουν κάνα τρισάγιο...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

PoiSoN_GiRL

Τι να πρωτοκανει κι αυτος ο τεθλιμενος συγγενης πια ?
καποια στιγμη κουραζεται ...
και τοτε πανε και τα τρισαγια .. πανε και τα δακρυα ..
παει κι ο μακαριτης .. αρκετα τον κλαψαμε ..

692 Επισκέπτες, 0 Χρήστες