Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 297
  • Total: 297

Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή?

Ξεκίνησε από Prigkipissa, Σεπτεμβρίου 03, 2005, 01:55:53 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

jcdenton

Το τι νιώθω... γι' αυτήν! Για εμάς! Όμως υπάρχει; Το "εμάς";
Ακτιβιστής δεν είναι αυτός που λέει ότι το ποτάμι είναι βρώμικο.
Ακτιβιστής είναι αυτός που καθαρίζει το ποτάμι.
Ross Perot (1930 - ...)

fortune

:roll:  :roll:  :roll:  :roll:

Αν το θελετε και οι δυο...υπαρχει και το εμας και το εμεις και το ημων...

katinaki

δε μου άρεσε η συνάντησή μας. Είχε μια πίκρα, μια αδιαφορία και πολλά κενά :?

vencedor

..πολυ πικρα....
κ πολυ δουλεμα λεμε... :neutral:

papadia

....τι σκεφτομαι.....

        σκεφτομαι πως γινεται καποιος να μιλα υποτιθεται σοβαρα μαζι σου κ συγχρονως να παιζει.......  

        πώς γινεται?
...οσο μπορω...οταν μπορω...

larus audouinii

[quote user="kuria" post="354629"][size=14]τον αγωνα...

ΘΡΥΛΕ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕ!!![/size]
[/quote]

Άει ωρέ !

Το φυστικοβούτυρο με κριτσίνια παχαίνει ;
ΚΑΙ φυσικά ....ΘΕΛΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ  :mricy:  :mricy:

Belladona


vencedor

[quote user="papadia" post="354658"]....τι σκεφτομαι.....

        σκεφτομαι πως γινεται καποιος να μιλα υποτιθεται σοβαρα μαζι σου κ συγχρονως να παιζει.......  

        πώς γινεται?[/quote]

αμα σου πει, πες μου κ εμενα. θελω να το δοκιμασω. :razz:

katinaki

Το φυστικοβούτυρο σκέτο, παχαίνει?

vencedor


kuria

[quote user="larus audouinii" post="354666"][quote user="kuria" post="354629"]

τοτε ελα μαζι μου ολλανδια, να το φας μεσα στο σνιτσελ που δεν παχαινει καθολου....  :lol:
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

larus audouinii

[quote user="katinaki" post="354696"]Το φυστικοβούτυρο σκέτο, παχαίνει?[/quote]


 Εξαρτάται...αν είναι δανεικό, το βρίσκεις μπροστά σου και το τσιμπολογάς ναι
(δεν παχαίνει αλλά αδυνατίζει...Μια κουταλιά φυστικοβούτυρο, με μια ανάλογα μέλι, λίγη κανέλα, και 2-3 κουταλιές βιολογικό μούσλι σε ένα μπολ βρασμένα (λίγα) κουάκερ για ΠΡΩΙΝΟ που τρώμε σαν βασιλιάδες και έχουμε μπροστά δύσκολη μέρα.Όταν είναι το πρωινό καλό, και οι θερμίδες που χρειαζόμαστε στην διάρκεια της μέρας αυξάνονται, και με το γυμναστήριο....αφού και δεν τσιμπολογάμε αργότερα. Κατινάκι σε κάλυψα;  :lol: φιλιά πολλά σε σένα και στην κοριτσάρα σου!

katinaki

[quote user="larus audouinii" post="354741"][quote user="katinaki" post="354696"]Το φυστικοβούτυρο σκέτο, παχαίνει?[/quote]


 Εξαρτάται...αν είναι δανεικό, το βρίσκεις μπροστά σου και το τσιμπολογάς ναι
(δεν παχαίνει αλλά αδυνατίζει...Μια κουταλιά φυστικοβούτυρο, με μια ανάλογα μέλι, λίγη κανέλα, και 2-3 κουταλιές βιολογικό μούσλι σε ένα μπολ βρασμένα (λίγα) κουάκερ για ΠΡΩΙΝΟ που τρώμε σαν βασιλιάδες και έχουμε μπροστά δύσκολη μέρα.Όταν είναι το πρωινό καλό, και οι θερμίδες που χρειαζόμαστε στην διάρκεια της μέρας αυξάνονται, και με το γυμναστήριο....αφού και δεν τσιμπολογάμε αργότερα. Κατινάκι σε κάλυψα;  :lol: φιλιά πολλά σε σένα και στην κοριτσάρα σου![/quote]

Στέλλα ευχαριστώ πολύ. Κάτι ανάλογο κάνω κι εγώ πολλές φορές αλλά στη θέση του φυστικοβούτυρου βάζω ταχίνι. Φιλιά και σε σένα και τη δική σου κόρη  :smile:

jcdenton

[quote user="kuria" post="354724"]τοτε ελα μαζι μου ολλανδια, να το φας μεσα στο σνιτσελ που δεν παχαινει καθολου....  :lol:[/quote]

Σνίτσελ με φυστικοβούτηρο;;;; ΒΕΒΗΛΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Αίσχος. Μόνο αυτό έχω να πω. Πήραν το καλύτερο φαγητό ever (μαζί με το παστίτσιο) και το χαλάσανε. Το μόνο που μένει είναι να δω παστίτσιο χωρίς κιμά!!!!!!!
Ακτιβιστής δεν είναι αυτός που λέει ότι το ποτάμι είναι βρώμικο.
Ακτιβιστής είναι αυτός που καθαρίζει το ποτάμι.
Ross Perot (1930 - ...)

kuria

[quote user="jcdenton" post="354758"][quote user="kuria" post="354724"]τοτε ελα μαζι μου ολλανδια, να το φας μεσα στο σνιτσελ που δεν παχαινει καθολου....  :lol:[/quote]

Σνίτσελ με φυστικοβούτηρο;;;; ΒΕΒΗΛΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Αίσχος. Μόνο αυτό έχω να πω. Πήραν το καλύτερο φαγητό ever (μαζί με το παστίτσιο) και το χαλάσανε. Το μόνο που μένει είναι να δω παστίτσιο χωρίς κιμά!!!!!!![/quote]

και που να με εβλεπες να μαγειρευω για κατι φιλους ινδους, μουσακα χωρις κιμα... αυτοι ξετρελαθηκαν αλλα εγω φυσικα ουτε που το δοκιμασα...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

297 Επισκέπτες, 0 Χρήστες