Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 807
  • Total: 807

ΣΕΞ

Ξεκίνησε από papi, Νοεμβρίου 20, 2005, 05:45:32 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

TetiQ

ΠαράθεσηRamos
--------------------------------------------------------------------------------
Ti aytokinhto einai ayto?    
Ferarri testarossa?    
 
[/i]

Εμενα για σιμπιζακι μου κανει... :tongue:...την κουκλαρα κοπελα απο κατω απο το περιοδικο ασχολιαστη θα την αφησεις..lol  :roll:  :roll:

minoraki

Παράθεση από: "TetiQ"Minoraki μου δες το αλλιως :D ...η γυναικα εχει βαλει το περιοδικο εκει :shock: ...για να μην φαινετε οτι κλεινει τα ματια της και ενθουσιαζετε :roll:  χμμμ....σκεπτομενη αλλα...χεχεχεεχεχεχεχε :twisted:
δεν ειν κακο ετσι οπως το εθεσες τετουλι μου....καθολου κακο μαλιστα....και μου εβαλες και ιδεες στο κεφαλι μου....καθοτι στο σπιτι διαθετουμε μερικες δεκαδες-εκατονταδες περιοδικα αυτοκινητων....ο καλος μου βλεπεις ειναι λατρης αυτου του σπορ.....λες να το δοκιμασω  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :evil:

TetiQ

Minoraki μου... 4ωρες  :shock: με σερνανε αδελφος και φιλος στην εκθεση αυτοκινητου πριν 3 Κυριακες και ακομα να συνελθουνε τα πελματα μου :evil: ....
Αν και οφειλω να ομολογισω οτι μου αρεσε το Test Drive απο τα τζιπακια  :wink: στην πιστα που ειχανε φτιαξει....καθως και οι καραμελιτσες σε σχημα καρδουλας που μοιραζανε.... :roll:  :roll:

 :idea: Σκεψου να βαλεις και ενα DVD με νεα μοντελα αυτοκινητων...λολ... Ειναι οπως βαζεις στα μωρακια παιδικα στο TV για να καθοντε ησυχα.... :lol:  :lol:  :lol:

minoraki

:D  :D  :D εγω την σκαπουλαρα τετουλι μου και δεν πηγα στην εκθεση....χιχι.....
εχω τραβηξει και εγω τα πλειστα οσα με τις εκθεσεις και τα ραλλυ τοσα χρονια....οποτε δηλωσα απουσα.....και ξεμπερδεψα.....
 :arrow: ασε δε για τα τεστ ντραιβ.....πως την εχω γλυτωσει ακομα με το καινουργιο μοντελο του παντα το 4Χ4, ενας θεος το ξερει.....χιχι!!!
οταν το συζηταει....αλλαζω κουβεντα!

Panos031

sex.......sex......sex...... pantoy sex....
apo thn tainia safe sex

papi

....μικρο αλα καλο!! :oops:  :oops:

ROMEO

Παράθεση από: "TetiQ"ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΧΙΛΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ...

kala  milame  ua ti  skisi   exi  megali  diegersi  
o  auropos  DEN  TO  BLEPETE  BRE  PEDIA
Βάλτε  κ’ άλλες  τέτοιες  φωτογραφίες  ξενέρωσα  τελείως  

 :bricks:  :bricks:  :bricks:  :bricks:  :greece:

Ramos

axa
                                                                                                       na kai mia Porse :shock:  :shock:  :shock:

Sotis

eides  kai  porse giorgo kalh  h  porse..............eeeeeeeeeee :D  :D  :P  :P

vanggelis

Παράθεση από: "vanggelis"ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΩΠΟ ........ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΔΙΨΑ  ..... ΠΑΘΟΣ ....ΔΥΝΑΜΗ ....ΑΓΓΥΓΜΑ......ΑΦΟΥΓΡΑΖΕΣΑΙ ΤΟΝ ΘΟΡΥΒΟ ΤΙΣ ΑΝΑΣΑΣ..... ΑΝΑΣΑ  ΝΑ ΣΟΥ ΠΛΗΜΗΡΙΖΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΩΜΑ......ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ Η ΑΝΑΣΑ  ΣΟΥ  ΝΑ ΓΥΝΕΤΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΣΑΝ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗ .... ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΥΡΙΟ  ΦΙΛΙΑ .......
ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΡΘΟΓΡΑΦΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΩΣΤΕ ΚΑΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΑ ....ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ !

papi


caramela

θελω......σεχ.... με  τον  ρικυ..... :oops:  :oops:

caramela

και  μετα  με  τον   παιδαρο..... :oops:  :oops:

papi

ουχ παω να κρυφτοοοοοοο :roll:  :sonstige:

minoraki

παπακι! εσυ εισαι ο παιδαρος?????  :roll:  :roll:  :roll:

807 Επισκέπτες, 0 Χρήστες