Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 794
  • Total: 794

Θυμαστε καποιον εφιαλτη που σας τρομαξε πολυ??

Ξεκίνησε από TaKs|D|_PoLyTaRaXo, Ιανουαρίου 14, 2006, 03:21:20 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Bijoux

είδα τον heinrich να τρώει την σοκολάτα που πέταξε η ισαβέλλα :shock:

LoVeDePy

Είδα πως πέθανε ένα πολύ δικό μου άτομο και σηκώθηκα με κλάμματα.. το ζούσα ακόμη και όταν ξύπνησα μέσα στην νύχτα.. εννοείτε πως δεν κοιμήθηκα μετά.. ]

pingo

Ακόμα το θυμάμαι μετά από καμιά 10αρια χρόνια....
Είμουν λέει σε ένα μέρος που είχε ιτιές (τα δέντρα)...και πήγα να ξαπλώσω κάτω από την σκιά μίας ιτιάς...
Ώσπου ξαφνικά τα κλαδιά που κρεμόταν μέχρι την γη μεταμορφώνονται σε καταπράσινα φίδια με κάτι τεράστιες γλώσσες και ερχόταν όλα μαζί κατά πάνω μου....
Μπλιαξ....ακόμα το θυμάμαι και τρομάζω...

heinrich

Παράθεση από: "Bijoux"είδα τον heinrich να τρώει την σοκολάτα που πέταξε η ισαβέλλα :shock:

και στην bijoux να μην δίνει.... :D

junkie

Χθες είδα έναν εφιάλτη..  Έβλεπα πως σκοτωνόταν ο άντρας  μου και ειλικρινά ήταν η πρώτη φορά που τρόμαξα τόσο πολύ με όνειρο και πετάχτηκα....Όλη μέρα δεν μπορούσα να ηρεμήσω ,μου ρχόταν η σκηνή συνέχεια στο μυαλό και ταραζόμουν ....    ]

TaKs|D|_PoLyTaRaXo


heinrich

Παράθεση από: "TaKs|D|_PoLyTaRaXo".........

flat line είδες?
κάνε καλού κακού  ένα τσεκ απ

SoFiA24

Χτες το μεσημέρι είδα ένα πολύ περίεργο αλλά τρομακτικό όνειρο. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι οτι το έζησα τόσο έντονα που μόλις ξύπνησα θυμόμουν  και την παραμικρή λεπτομέρεια.

Ημουν λέει μαζί με την οικογένειά μου σε μια καθολική εκκλησία , κοιτάμε ένα άδειο στήριγμα για φέρετρα και φοράω μαύρα. Ξαφνικά ανοίγει η πόρτα της εκκλησίας και μπαίνει ένα φέρετρο με ένα μωρό μέσα. Εκεί εξαφανίζεται η οικογένειά μου και γύρω μου βρίσκονται όλοι οι φίλοι μου. Εγώ κι άλλοι 3 παρατηρούμε το μωρό και βλέπουμε οτι είναι ζωντανό. Φωνάζω αλλά κανείς εκ των υπολοίπων δεν αντιδρά. Τελικά παρατηρώ μαζί με τους άλλους 3 να το θάβουν ζωντανό κι εμείς απλοί θεατές...

Ανατριχιαστικό δεν είναι ;;;
(Και όχι δεν έφαγα βαριά το μεσημέρι...πριν ρωτήσει κανείς)

kuria

εφιαλτες σε αντιθεση με πολλους αλλους βλεπω οταν κοιμαμαι ξενηστικομενη...
ο τελευταιος ηταν σημερα το ξημερωμα (και καλα να παθω αφου χτες βραδυ ξεχασα να μασουλησω τα κατια μου) οταν ειδα πως πεταγα πανω απο θεορατα βραχια και ξαφνικα συνειδητοποιησα πως δεν εχω φτερα και προσγειωθηκα αναγκαστικα σε μια απατητη κορφη... η αγωνια μου αρχισε οταν προσπαθουσα να πετυχω το ρυθμο στο κουνημα των χεριων μου που θα μου επετρεπε να ξαναπεταξω... οταν αρχισα να απογειωνομαι παλι... ξυπνησα... (κοινως τζαμπα ο κοπος...)
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

TaKs|D|_PoLyTaRaXo

oxi hein.... den eida flat line.....egrapsa stin arxi egw  :wink:

heinrich

λοιπόν είδα πως
ήμουν στο Λονδίνο, είχα συναντήσει μια παλία φίλη, την είχα ψήσει και ήμουν έτοιμος να βάλω το φαγητό στο φουρνάκι, όταν με ανακάλυψαν στρατονόμοι και με έστειλαν σε dt σε μονάδα στο Κιλκίς γιατί ήμουν λεει λιποτάχτης.

Λονδίνο, έχω πάει,
Στρατό έχω πάει
Με εκείνη έχω πάει

Κιλκίς ρε παιδιά δεν έχω πάει.

saliara

Άσε...είδα πως μου τρώγανε το παγωτό που είχα στη κατάψυξη...ευτυχώς ξύπνησα και ήταν απλώς εφιάλτης!!!Φαντάζεσαι τώρα???? :cry:  :cry:

heinrich

Παράθεση από: "saliara"Άσε...είδα πως μου τρώγανε το παγωτό που είχα στη κατάψυξη...ευτυχώς ξύπνησα και ήταν απλώς εφιάλτης!!!Φαντάζεσαι τώρα???? :cry:  :cry:

ε, τότε αλλουνού παγωτό έτρωγα χτες το βραδυ

saliara

Εννοείται..γιατί αν έτρωγες το δικό μου δν θα ζούσες... :P  :P  :kremala:

heinrich

ήταν λέει κατακαλόκαιρο, ντάλα μεσημέρι
και έψηνα παιδάκια για της κυρίας το χαμπέρι
ιδρωνα, ξείδρωνα έφτασε το νερό στον καβάλο
και αυτή να μασαμποκιάζει και να φωνάζει κι άλλο! κι άλλο!

794 Επισκέπτες, 0 Χρήστες