Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 755
  • Total: 755

Θυμαστε καποιον εφιαλτη που σας τρομαξε πολυ??

Ξεκίνησε από TaKs|D|_PoLyTaRaXo, Ιανουαρίου 14, 2006, 03:21:20 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Ariel

Παράθεση από: "jcdenton"Τον είδα προχτές. Το σενάριο είχε ως εξής:
Ήμουν σπίτι μου και παρακολουθούσα τηλεόραση και συγκεκριμένα ειδήσεις. Κάποια στιγμή μου τηλεφωνεί  ο κολλητός μου και μου λέειπως με χρειάζεται. Πάω από το σπίτι του και ενημερώνομαι πως μας έχουν επιτεθεί εξωγήινοι (μας μοιάζουν καταπληκτικά). Ο μόνος τρόπος για να μην μας εξαφανίσουν από προσώπου... σύμπαντος (παραλληλισμός του από προσώπου γης) είναι να καταστρέψουμε μια γεννήτρια κάπου στη Θεσσαλονίκη. Για να γίνει αυτό πρέι να εξουδετερωθεί το σύστημα ασφαλείας, που βρίσκεται... στο Παρίσι!!! Αυτό ήθελε μια άλλη προϋπόθεση κ.ο.κ. Αφού κάνουμε όλα τα απαρραίτητα, βρίσκουμε την γεννήτρια και την ανατινάζουμε. Φυσικά σε όλη την γη οι άνθρωποι πανυγηρίζανε την νίκη, μας. Τότε μαθαίνουμε πως αυτό που κάναμε ήταν Ο,ΤΙ ΕΠΡΕΠΕ για να κερδίσουν οι εξωγήινοι. Τότε σκότωσαν όλους τους άλλους και αφήσαν τελευταίο εμένα. Κατάφερα να δραπετεύσω, αλλά με πήραν χαμπάρι και με κυνήγησαν. Δευτερόλεπτα πριν με πιάσουνε (ήταν εξαιρετικά γρήγοροι) ξύπνησα, μούσκεμα στον ιδρώτα και με ταχυκαρδιά (130 σφυγμοί).



[size=18]kale esy tha patheis tpt! kalhtera na mh koimasai h na stamathseis na vlepeis tv prin koimhtheis.[/size]

fistiki

είδα τον Χάρο να κυνηγάει εμένα κ τον αδερφό μου στις γόνδολες (της Ιταλίας).......επειδή ο αδερφός μου είναι πιο μικρός,τον καθοδηγούσα κ πηδάγαμε απο γόνδολα σε γόνδολα.Σε κάποια στιγμή είμαστε στη μία άκρη της γόνδολας κ δεν έχει που να πάμε,ήταν βράδυ κ το νερό κατάμαυρο.......τότε καταλαβαίνω οτι κ ο Χάρος μόλις πηδηξε στην γόνδολά μας.Γυρίζω το κεφάλι κ τον βλέπω στην άλλη άκρη........ τοτε ξυπνησα!!!!
Υ.Γ. τον Χάρο τον είδα με μαύρη κουκούλα κ μαύρα ράσα.δεν φαινόταν πρόσωπο αλλα ήξερα οτι ηταν αυτός!
 :?

barby

[size=24][/size]ΕΝΑ ΔΡΑΚΟΥΛΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΕΦΙΑΛΤΗ ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΜΟΡΦΗ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ

heinrich

ρε παιδιά, είδα πως μου έδιναν λεφτά, πολλά λεφτά....
Θα μου πείτε πως είναι ωραίο όνειρο. Συμφωνώ απόλυτα. O εφιάλτης ήταν όταν ξύπνησα

kuria

ειμαστε ολομοναχοι... εγω, αυτος, οι κωλοκοκοφοινικες και μια πηγη παρακατω και προσπαθουσε βιαια να με... χαπακωσει
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

heinrich

είδα πως έτρωγα τα γιουβαρλάκια από το ταπεράκι της Aλάβαστρο και προσπαθούσα να λύσω μια κρεμαλα της Tζοκινγκ. Παραδίπλα ήταν ο διαχειριστής ντυμένος Aη Bασίλης που στα πόδια του καθόταν μια κλαούντια και εκείνος την θωπευε κάνοντας χο, χο, χο. Kαι πάνω που έτρωγα το τελευταίο γιουβαρλάκι και ήμουν έτοιμος να ξεκουφώσω την κρεμάλα ήρθε λέει η Bολιώτισσα κλαιγοντας και να τραβά τα μαλλιά της λέγοντας πως άφησε λιπόθυμο τον ρακένδυτο με ένα κουπί στο κεφάλι

voliwtisa

γιατί ήμουν σίγουρη ότι δεν υπήρχε περίπτωση να λείπω από αυτόν τον εφιάλτη???  :roll:

heinrich

μου άρχισες τις τσιριμόνιες και τα σταριλίκια?

Alabastro

efialths htan ayto pou evlepes???  :shock: xm.. gia na to epeksergasto kalytera...  :?  :?  :? (oti tros ta giouvarlakiamou einai efialths?) :cry:

heinrich

εγώ περιέγραψα όλο το πακετάκι...
μήπως είχες ρίξει πολλά πιπέρια?

voliwtisa

Tσιριμόνιες εγώ??? Σταριλίκια? Mακριά από μας...

Aλλά ότι θα συμπεριλαμβανόμουν και σε εφιάλτη?  :cry:

Alabastro

eixa riksei ... kai loipon?? esy den eisai aytos pou fonazeis oti sou aresoun ta ...pikantika?? e?>

heinrich

ούτε εναν εφιάλτη δεν μπορούμε να δούμε χωρίς γυναικεία μουρμούρα?
Oύτε για το πρώτο όνομα στην μαρκίζα δεν κάνουν έτσι

voliwtisa

όχι άμα θες ξαναδες εφιάλτη με μας...ακόμα πιο ξινό θα στο βγάλουμε  :P

heinrich

είδα τα πανέμορφα μαυρα μποτάκια μου να είναι ανάμεσα σε χιλιάδες κόκκινες γόβες...
Σκέφτηκα πως με μαντρώσαν οι ναζί σε στρατόπεδο συγκεντρώσεως, αλλά την μεγάλη τρομάρα πήρα όταν πέρασε από το μυαλό μου: μα, μόνος μου?

755 Επισκέπτες, 0 Χρήστες