Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 640
  • Total: 640

Θυμαστε καποιον εφιαλτη που σας τρομαξε πολυ??

Ξεκίνησε από TaKs|D|_PoLyTaRaXo, Ιανουαρίου 14, 2006, 03:21:20 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

joking



τελικά είχε happy end ή κατέληξε σε splatter??


 ]

heinrich

είδα μια πλάτη που γελούσε....

ρε τι τραβάμε και μεις οι καλλιτέχναι...

kuria

και γω να καθομαι στην αγκαλια του τραβηγμενου καλλιτεχνη μπροστα την φρεσκοαπλωμενη μπουγαδα του να με ταρακουναει σκασμενος στα γελια...
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

heinrich

Παράθεση από: "joking"

τελικά είχε happy end ή κατέληξε σε splatter??


 ]

ποιο end?
εδώ δεν υπάρχει ούτε αρχή

Jezebell

Εγω το θυμηθηκα το ξορκισα κ ηρεμησα

Shadowlord


heinrich

πως έφτιαχνε κεικ...
και πως βγήκε αφράτο

kuria

λιγο μελαχρινο βγηκε απ' οξω αλλα αφου παρ' οτι αρειοι δεν ειμαστε ρατσιστες σκασε και τρωγε!!!
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

Sotinolkaa

οταν  ειδα  στον υπνο  μου εσενα...  :afro:  :afro:  :afro:  :twisted:   :afro:  :shock:  :shock:  :sonstige:

xhmeia

αυτο που αντικρυσαν οι  τσαχπινογαργαλιαρικες ματαρες μου
:24:
μητε να το  θυμαμαι θελω
μητε να το ξαναδω..........εφιαλτης
 :24:

Enia

Έβλεπα λοιπόν... πως ήμουν λέει σε ένα πολύπλοκο κτίριο, με μεγάλους διαδρόμους, πολλά μικρά δωμάτια, και κανα δυο μεγάλες κουζίνες ανά όροφο (κοινώς, φοιτητική εστία αγγλίας)... Γύρω μου όλες οι φυλές του Ισραήλ, να φωνάζουν, να τρέχουν, να έχουν μια περίεργη άνεση, τόσο ξένη προς εμένα... Κι εγώ έψαχνα να βρω το δωμάτιό μου... Είχα και καλά αλλάξει δωμάτιο, αλλά είχα αφήσει τα πράγματά μου, και τώρα δεν μπορούσα να ξαναβρώ το παλιό δωμάτιο, ή όταν νόμιζα πως το έβρισκα ήταν τελείως άδειο... Και τα πρόσωπα γύρω μου τελείως άγνωστα, ξένα, και απρόσιτα...

Δεν ήταν το όνειρο που με τρόμαξε... Με τρόμαξε που ξύπνησα με το συναίσθημα πως είμαι σε διακοπές, και πως σύντομα θα πρέπει να ξαναφύγω...

Enia

...Ήμουν με παρέα σε ένα μεγάλο μπουφέ με γλυκά. Πολλών ειδών γλυκά. Και παίρναμε όλοι από κάτι, θα τα μοιραζόμασταν μετά στο τραπέζι. Ακούμπησα για μια στιγμή το πιάτο μου, να πάρω κουταλάκι και χαρτοπετσέτα, και μου το πήραν οι γκαρσόνες... Διαμαρτυρήθηκα, και επειδή είχαν ήδη αρχίσει να μαζεύουν τον μπουφέ, με έβαλαν στην κουζίνα. Και τότε βρέθηκα μπροστά στα ατελείωτα γλυκά... όχι ότι κι ότι γλυκά, γλυκά σοκολάτας... Τόσα σοκολατένια γλυκά που ούτε ο Παρλιάρας δεν τα έχει δει ποτέ του μαζεμένα...
Μια κουταλιά δοκίμαζα, μια έβαζα στο πιάτο, και απ'όποιο μου άρεσε έτρωγα λίγο ακόμα στο όρθιο... :roll:

Λένε πως αν δεις γλυκά στον ύπνο σου, είναι στεναχώρια...  :roll:  

Δεν είμαι καλά γιατρέ μου... :cry:

heinrich

αυτό που είδα χτες δεν θέλω να το ξαναδώ...
Οποια αγωνία, όποια στεναχώρια έχω αυτό το καιρό βρήκαν πρόσωπο σε αυτό τον εφιάλτη...
Δεν θα ξεχάσω ποτέ την σκιά που με παρακολουθούσε σε ένα σκοτεινό πάρκο και χύμηξα ουρλιάζοντας να την αρπάξω....

tristana

Τον χειρότερο εφιάλτη του κόζζζζζζζζμου λέμε...
Με μπούκωναν με 'Αιρις Στου (και στα μούτρα τους) και έλεγα κι άλλο!!!!
Αρνάκι με μέντα; 'Ημαρτον! Α, ρε Σον τι μου κάνεις  :P  :twisted:

Enia

Παράθεση από: "heinrich"αυτό που είδα χτες δεν θέλω να το ξαναδώ...
Οποια αγωνία, όποια στεναχώρια έχω αυτό το καιρό βρήκαν πρόσωπο σε αυτό τον εφιάλτη...
Δεν θα ξεχάσω ποτέ την σκιά που με παρακολουθούσε σε ένα σκοτεινό πάρκο και χύμηξα ουρλιάζοντας να την αρπάξω....


και μετά? και μετά?!  :shock:  :?

640 Επισκέπτες, 0 Χρήστες