Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 296
  • Total: 296

ΤΡΙΣΤΑΝΑ, Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΧΑΛΟ

Ξεκίνησε από See_Me, Μάρτιος 01, 2006, 12:46:51 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

See_Me

Παράθεση από: "Enia"Τζακάτο...? :roll: χμ...  :roll: χμ...  :roll:


 Διδάσκεται & το τζακάτο, μαζί με ερκοντισιονάτο, το θερμαστράτο & το τζακουζάτο  ]

Enia

Νιαι, νιαι, νιαι!  :blobs16: *Ένια συμπληρώνει αιτήσεις να δηλώσει συμμετοχή..!

Θα μου κάνεις ιδιαίτερα και εντατικά μικρό μου μπισκοτάκι?  :oops:

See_Me

Παράθεση από: "Enia"Νιαι, νιαι, νιαι!  :blobs16: *Ένια συμπληρώνει αιτήσεις να δηλώσει συμμετοχή..!

Πρέπει να πάρεις χαρτόσημα των 20 ευρώ, καθώς & να τα εγκρίνει το πρωτόκολλο (η Γαυροκοτσιδού) για να δούμε σε ποιο τμήμα θα μπεις 8)

Παράθεση από: "Enia"Θα μου κάνεις ιδιαίτερα και εντατικά μικρό μου μπισκοτάκι?  ]

Εγώ είμαι αυτό?  ]

tristana

Σι Μι, βλέπεις κανένα άλλο μπισκοτάκι εδώ πέρα;;;;  :lol:

(Τρομάκτικ ο 'Ατκινσον λέμε!!!!!!!)

Enia

καλά σε λέει! :tongue:

Λίρες δέχεστε για το χαρτόσημο?  :roll: Αλλιώς θα πρέπει να το καθυστερήσουμε λιγάκι...

tristana

Εξάλλου, πάει ο μήνας του μέλιτος. Δεν με αποκαλεί με χαϊδευτικά φαγώσιμα πλέον. 'Ενα "ψιτ εσύ" και όξω από την πόρτα. Αχ, 'Ενια η Αδυσώπητος Κόρη!

Enia

Αααα...! το ήξερες πως δεν είμαι για χόρταση... Τώρα ανείκω αλλού λέμε... Ξεπεράστε το!!!  :evil:

Ένια η Σκληρή Οργία και μισή... (καραγεδ όμως!  :lol: )

tristana

Κλαίω το "αλλου". Σε ξεπέρασα... σε ξεπέρασα... ήπια μια πορτοκαλάδα στην υγειά μου και προσπέρασα. Πάρε τις λίρες σου και τα λοιπά και ζήσε δίχως εμένα τώρα πια. ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΕΝΟ ΓΙΑ ΚΛΑ'Ι'ΜΑ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ...

tristana

'Ωστε δεν ήσουν για χόρταση;;; ΜΕΖΕΔΑΚΙ, ΛΟΙΠΟΝ! ΧΕΧΕΕΧΧΕΕ!

Enia

Ναι ναι... Sticky chicken wings with bbq sauce... Και για επιδόρπιο sticky toffee pudding... Τι να κάνουμε, στα καλά και αμαρτωλά 'κολλάς'!  :wink:

tristana

'Εχεις επιχειρήματα. Τι να πω, Μεζεδάκι μου; Καλό σου βράδυ!!!!!

See_Me

Tris δεν ήξερα για το δεσμό σας  ]

Enia

Υπάρχουν λογιών λογιών μπισκοτάκια... Μικρότερα και μεγαλύτερα... (εσύ είσαι μεγαλύτερο - και ουχί, δεν είναι υπονοούμενο για τον όγκο, διότι τότε εγώ θα ήμουν εργοστάσιο ζαχαροπλαστικής). Άλλα μπισκοτάκια τρώγονται μονοκόμματα με μια χαψιά, κι άλλα αργά και απολαυστικά, βασανιστικά. Εσύ είσαι σαφώς το δεύτερο... Και μένουν και τα ψιχουλάκια να τσιμπολογάς μετά για ώρες...  :lol:

Κι αφού σε χρήμα δεν τα βρήκαμε, με τι είδος μπορώ να πλερώσω?  :roll:

(Αχ, είναι απιστεύτου τι κάνω η Οργία για ένα σεμινάριο τζακάτου!)

tristana

Ε, όχι! Ε, όχι! Ε, όχι!  :evil:

Anonymous

Τοκ τοκ τοκ
Βλαμμένα
(ενια τρις σεε με)
Το παραμπαχαλέψατε το θέμα και είναι σε ενότητα που αφόρα διαδικαστικά θέματα για το site. Θα μπει κανας χριστιανός να δει διαδικασίες και προτάσεις για το site και θα βλέπει το πτηνό να αιωρείται κάτω από το σώβρακο και πολλά λολ

Το μπαχαλεμα σας όμως έχει και μια χαρά ροη, όποτε αποφασίστε τι τίτλο να του δώσετε σε ποια ενότητα να πάει και πέστε το να γίνει. Οπότε θα είναι ένα ανεξάρτητο θέμα
Συνιστώ να το κανονίσετε και με την Ενια που έχει την συντονιστική δυνατότητα να το κάνει, για να μη το στείλω εγώ άνευ τίτλου στα διάσπαρτα

Σεε με ο Μπιν με το φασολάκι του γύρο γύρο μας ζάλισε για βαλε κάνα new και αν είναι δυνατόν μικρή διάσταση Φώτο και όχι τεράστια για να μη υποχρεωθούμε να κόψουμε και τις Φώτο στις υπόγραφες
Και για να μη σκούζεις Χαρά η παρατήρηση αυτή δεν αφορά μόνο εσένα

296 Επισκέπτες, 0 Χρήστες