Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 297
  • Total: 297

ΤΡΙΣΤΑΝΑ, Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΧΑΛΟ

Ξεκίνησε από See_Me, Μάρτιος 01, 2006, 12:46:51 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

tristana

Μόνον οι Χριστιανοί σε ενδιαφέρουν έτσι; Αν μπει κανάς αλλόθρησκος, ΟΚ. Α, και επί της ουσίας ιτς ΟΚ μπάι μι. Το αναθέτω στην 'Ενια την γυρίστρω. ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΔΙΚΑ ΜΕ ΠΗΡΕ Η ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ. ΜΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΔΙΚΑ!!!!  :twisted:  :lol:

Και εγώ είμαι ΣΤΡΙΜΜΕΝΟ λέμε!

papikos


See_Me

Κωστή με έχεις πρήξει με τις υπογραφές  ]Και γενικά[/u]:  Δεν το συνεχίζω το θέμα, εφόσον ενοχλήθηκε κάποιος που το το κάναμε στην πλακα...δηλαδή δω μέσα θα έπρεπε μόνο να τσακωνόμαστε & να αλληλοβριζόμαστε....δηλαδή θα ήταν καλύτερα σε αυτό το θέμα να κρίνουμε (ή κάτακρινουμε) τις επιλογές & τις εκλογές..τη νέα φουρνιά δηλαδή & να σφαχτούμε(όσοι θέλουν τέλοσπαντων) ώστε να έχει (αρτο & )θέαμα το κοινό που βλέπει τον Α33  :!:

 [size=18]ΡΕ ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ[/size]

Anonymous

Παράθεση από: "See_Me"
Παράθεση από: "Enia"Νιαι, νιαι, νιαι!  :blobs16: *Ένια συμπληρώνει αιτήσεις να δηλώσει συμμετοχή..!

Πρέπει να πάρεις χαρτόσημα των 20 ευρώ, καθώς & να τα εγκρίνει το πρωτόκολλο (η Γαυροκοτσιδού) για να δούμε σε ποιο τμήμα θα μπεις 8)

Παράθεση από: "Enia"Θα μου κάνεις ιδιαίτερα και εντατικά μικρό μου μπισκοτάκι?  ]

Εγώ είμαι αυτό?  ]


Ήταν δυνατόν να λείψω εγώ??
Θα πέσει λάδωμα... φακελάκι και δεν ξέρω τι άλλο αν θέλετε να σας δώσω χαρτόσημο... και όχι μόνο 20 ευρώ να είμαστε ξεκαθαρισμένοι εντάξει ???
 ]


Περιμένω ξέρεις τι...  ]

Enia

κι ο κλήρος πέφτει στη Λιλούκα, κι ο κλήρος πέφτει στη Λιλούκα, που ήταν μια μια μια Οργία (και μισή) ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ !!!

Και άιντε και βρίσκω τίτλο, κι άιντε και έχω τις συντονιστικές δυνατότητες, και άιντε και είπαν και το οκ οι συμμετέχοντες...
Από που αρχίζω να κόβω, μου λες!?
Από που να το πιάσω το θέμα και που να το αφήσω, που όλο ένα τριαλαρί τριαλαρό είναι!? Ε? Όχι, πες!

tristana

Να το πιάσεις από την αρχή με την δέουσα προσοχή (ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΑΠΟΨΕ ΟΕΟ ΟΕΟ ΟΕΟ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΜΑΚΕΛΕΙΟ!)

tristana

Προτεινόμενος τίτλος ΤΡΙΣΤΑΝΑ, Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΧΑΛΟ.
ΜΗΝ ΠΩ ΠΟΤΕ! Που θα το πω...

Σι Μι, παρκάρισε το καροτσάκι του 'ξώγαμου, φέρε και τον Ρόουαν και πάμε.

Anonymous

Παράθεση από: "tristana"ΤΡΙΣΤΑΝΑ, Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΧΑΛΟ.
ΜΗΝ ΠΩ ΠΟΤΕ! Που θα το πω...

Χο χο χο


Μια χαρά τίτλο έδωσες Τρις
Το κακό είναι ότι το πρώτο κειμετο του θέματος μπαχαλεύει εμένα αντί για εσένα που έχει ο τίτλος και άντε να βγει άκρη από το φιλοθεάμον κοινό

Είναι όμως θέμα μπάχαλο και με την βούλα

Το έβαλα εδώ στο καφέ με δικιά μου πρωτοβουλία και μπορούμε σε δεύτερη φάση όταν ζορίσουν τα πράγματα να το βάλουμε και στο ψυχολογία μπας και βγάλει και τα συμπεράσματα της η επιστήμη

jcdenton

Α, βρε μαμά έχεις και δικό σου τόπικ. ποιός, -α στην χάρη σου. Άντε και... πλανητάρχισσα
Ακτιβιστής δεν είναι αυτός που λέει ότι το ποτάμι είναι βρώμικο.
Ακτιβιστής είναι αυτός που καθαρίζει το ποτάμι.
Ross Perot (1930 - ...)

See_Me

Ωραία, τώρα βγήκα ότι άνοιξα θέμα για την αφεντιά σου Tris  ]

Enia

Όι, όι!!  :evil: μην τους παίρνει όλους η μπάλα, ΑΥΤΟΣ φταίει! (βλέπε KostasD33)


*Ένια βγάζει την κουκούλα...  :roll: ...και παίρνει το γνωστό της ύφος (βλέπε αθώα περιστερά).

kodikas

ΓΙΑ ΚΕΙΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΒΡΟΝΤΟΣΑΥΡΟΥΣ, ΕΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΤΕ;;

See_Me


minoraki

Παράθεση από: "tristana"Σι Μι, βλέπεις κανένα άλλο μπισκοτάκι εδώ πέρα;;;;  :lol:

(Τρομάκτικ ο 'Ατκινσον λέμε!!!!!!!)
τριστανα.....η μεγαλυτερη σαιτομπαχαλου που εχω γνωρισει ποτε στη ζωη μου.....  8)  8)  :53:  :53:  :hug2:  :hug2:
 :arrow: φιλεναδα μου.....I love you too.... :D  :D  :D

jcdenton

Μινοράκι γιατί δίνεις έτσι στυγνά την μαμά μου; (πες κι άλλα, πες κι άλλα)
Ακτιβιστής δεν είναι αυτός που λέει ότι το ποτάμι είναι βρώμικο.
Ακτιβιστής είναι αυτός που καθαρίζει το ποτάμι.
Ross Perot (1930 - ...)

297 Επισκέπτες, 0 Χρήστες