Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 1
  • Guests: 419
  • Total: 420
  • Leon

Σουργελα

Ξεκίνησε από Jezebell, Μάρτιος 22, 2006, 04:16:31 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

spellbound

βρε απολ, τα παιδια ειναι αλλης κληρουχιας, τι μας λες τωρα !!!  ]

Jezebell

Κι ομως υπαρχουν ανθρωποι που τρεφονται με το να ειναι αποδεκτοι με καθε κοστος(συνηθως κοστιζει στους αλλους).ανθρωποι συγκαταβατικοι με το life style των αλλων, με αστραφτερες πανοπλιες γοητευτικα χαμογελα και καλλιτεχνικες τασεις.Ανθρωποι που φοβουνται να παραδεχτουν την αποτυχια και κανουν το ψεμμα σημαια.Ανθρωποι που αρνουνται να δουν πως κατω απο την αναγκη να πονεσουν υπαρχει πονος.
Υπαρχουν ανθρωποι που ξυπνανε το πρωι και δεν θυμουνται στα πρωτα δευτερολεπτα τι και με ποιον καναν οτιδηποτε το προηγουμενο βραδυ, που δεν θυμουνται τι ειπαν τι εκαναν πως καλυψαν την αδυναμια τους να παραδεχτουν πως ολα αυτα ειναι χρυσοσκονη.

jcdenton

Jez πάντα με διεκδικούν γυναίκες, αλλά εγώ θα σου αφοσιωθώ
Ακτιβιστής δεν είναι αυτός που λέει ότι το ποτάμι είναι βρώμικο.
Ακτιβιστής είναι αυτός που καθαρίζει το ποτάμι.
Ross Perot (1930 - ...)

Jezebell

Δεν αντεχω αλλα σουργελα και αλλη ηλιθιοτητα θα ουρλιαξωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

purple

Παράθεση από: "jcdenton"Jez πάντα με διεκδικούν γυναίκες, αλλά εγώ θα σου αφοσιωθώ


Prosexe ti leeeesss...

SoFiA24

Παράθεση από: "Jezebell"Δεν αντεχω αλλα σουργελα και αλλη ηλιθιοτητα θα ουρλιαξωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Μωρό μου μην ουρλιάξεις γιατί το μόνο που θα καταφέρεις είναι να χαλάσεις τη θεσπέσια φωνή σου (κι εγώ μετά τι θα ακούω στο τηλέφωνο μου λες??? Και πως θα συζητάμε από κοντά ?Με νοήματα? Female Πουλάκης θα γίνω ;; Δε με λυπάσαι;;; Δε φτάνουν οι γρίφοι που πρέπει να λύσω και οι αποκωδικοποιήσεις εθισμένων στα ληγμένα που πρέπει να κάνω ;;; )  .

Βλέπεις η συγκεκριμένη κατηγορία ανθρώπων όπως σου είπα και το Σάββατο παίρνουν κάτι το οποίο όχι μόνο είναι ληγμένο, δε μας το λένε κιόλας να αποσύρουμε τουλάχιστον τη χαλασμένη παρτίδα απ την αγορά !!! Και σας έχω πει να την κοιτάτε τη ρημάδα την ημερομηνία αλλά εσείς τίποτα ...εκείιιι (Σημείωση ][/color]

Jezebell

Αυτο που εχω αρχισει και σκεφτομαι ειναι που δεν ειναι αυτα που παιρνουν ληγμενα διοτι καποτε θα τελειωσει η παρτιδα.Φοβαμαι οτι επρεπε εμεις να κοιταξουμε στο σβερκο τους να δουμε το : καταναλωση πριν απο

SoFiA24

Λες ; Κι αν δεν το γράφουν στο σβέρκο ??? Κι αν το χουν κρύψει σε περίεργα σημεία??? Δεν μπορώ να ψάχνω... Είναι Μ. Εβδομάδα. Νηστεύωωωωω   ]

Jezebell


tristana

Επειδή τα σούργελα με αφήνουν παγερά αδιάφορη -άλλωστε πολλές και πολλοί από εσάς που τα κατακεραυνώνετε μπορεί να εμπίπτετε στην κατηγορία οπότε...- ΕΚΕΙΝΟ που με χτύπησε κατακούτελα, όμως...
ήταν η ΑΦΟΣΙΩΣΗ!! Τζέι Σι, ναι; Σοβαρά; Να ακυρώσω το ΟΑΚΑ για τους γάμους σου;;;;

Περπλ, γιατί χύνεις το δηλητήριο της αμφιβολίας έτσι ψυχρά;;;;;

Τζέι Σι, ο αφοσιωμένος! ΧΕΧΕΧΧΕ :lol:  :twisted:

kodikas

Παράθεση από: "SoFiA24". Νηστεύωωωωω   ]

ΤΩΡΑ ΤΟ ΛΕΣ;;
 
τώρα το λες οτι οι ποικιλίες είναι νηστίσιμες;;;  :evil:

SoFiA24

Εριξα ενα ωραιότατο βάπτισμα φιλτατε κώδικα και αυτομάτως τσουπ έγινε νηστίσιμη η ποικιλία.... :wink:

tristana

Σοφία, Νονά μας!!! ΧΕΧΕΧΕΧΕ! Μπράβο! Πάντα τέτοια!

jcdenton

Ακτιβιστής δεν είναι αυτός που λέει ότι το ποτάμι είναι βρώμικο.
Ακτιβιστής είναι αυτός που καθαρίζει το ποτάμι.
Ross Perot (1930 - ...)

Jezebell


419 Επισκέπτες, 1 Χρήστης