Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 840
  • Total: 840

Ποτάκι ΑΠΟΨΕ στις 9 στο Zeppelin

Ξεκίνησε από Enia, Μαΐου 26, 2006, 01:11:31 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

See_Me

Παράθεση από: "Maniat"α και επειδή έταξα "κοινωνικό σχόλιο" και το ξέχασα, βουαλά μια καυτή λεπτομέρεια/αποκάλυψη από τη συνάντηση :

η SEE_ME έχει τριχωτά μπράτσα !


Δηλαδή επειδή δεν είμαι τέλεια αποτριχωμένη πανύψηλη μοντέλα σαν εσένα Μάνια, πρέπει να με εκθέτεις έτσι? (που να έλεγες & για το κόκκινο μπλουζάκι μου & τα καστανόμαυρα μαλλάκια μου  ]

See_Me

Παράθεση από: "Enia"Έδωσαν το παρόν:See_Me (+)

 
 Τι συνθηματικό είναι το (+) ? ]


Παράθεση από: "Enia"γνωρίσαμε καινούριες φατσούλες, είδαμε κάποιες παλιές, και με λίγα λόγια περάσαμε πολύ-πολύ όμορφα.  :D

 Τώρα πάλι για μένα μιλάς...ξέρω ότι με ποθείς συνεχώς... ]



Παράθεση από: "Enia"ΥΓ: Για την επόμενη φορά λέγαμε να κατεβούμε προς Πειραιά...  :roll: Να μην είναι παραπονεμένες κάποιες ψυχές...! 8) Αλλά για πάρτε πρωτοβουλία όσοι ξέρετε να προτείνετε κανένα μαγαζί στα μέτρα μας!  8)
Ένια μου λογικά πασαλιμάνι ή μικρολίμανο θα γίνει....εκτός αν πάτε στο γνωστό μας Ολύμπικον ]

Maniat

προσέχτε γιατί θα κάνω κι άλλες αποκαλύψεις !

ο Πάνος δε γράφει τίποτα κι έχω ανησυχήσει !

Enia

1. Ο Πάνος δεν έγραψε τπτ διότι από την Παρασκευή ήταν στον Πειραιά (περίμενε το καράβι για Αίγινα).. και τώρα θα κάνει κανά διήμερο να συνέλθει από τέτοια εμπειρία...  :roll: αν φυσικά δεν πήγε από χτες στον Πόρο...  :lol: lol :tongue: :tongue: :tongue:

2. Μικρό μου σιμιδάκι, ξέρεις πολύ καλά πως το (+) ήταν για τον αγνώστου ταυτότητος συνοδό σου... ψαρεύεις κοπλιμέντα, αλλά δεν θα πέσω στην παγίδα σου... (πότε θα έρθεις στην ταράτσα να στα πω από κοντά?  :wink:  :lol: )

3. το ολύμπικον τσου, δε με άρεσε... αν παίζει κάτι καλό πασαλιμάνι/μικρολίμανο, ας κάνουν συγκεκριμένη πρόταση οι γνωρίζοντες..

Maniat

Στο μικρολίμανο έχει ένα σωρό αλλά ξεχωρίζουν τα ΕΞΗ, ΑΠΑΛΟΥΖΑ.
Δεν ξέρω αν άλλος γνώστης της περιοχής έχει να προτείνει κάτι.
Εγω προτείνω ΑΡΤΙΣΤΙ ΜΑΚΑΡΟΝΙ. Οικονομικό και νόστιμο. Αν σ'αυτά προσθέσεις και την ησυχία ενός εστιατορίου που προσφέρεται για να ακούμε τι λέμε...
Αυτά τα μαγαζιά με την τσίτα μουσική, που για να μιλήσεις και να ακουστείς πρέπει να ξελαρυγγιαστείς, νομίζω οτι πρέπει να αποκλειστούν.

Για το ολύμπικο συμφωνώ και επαυξάνω με την ΕΝΙΑ (ασε που ΟΝΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?)

See_Me

Παράθεση από: "Enia"1. Ο Πάνος δεν έγραψε τπτ διότι από την Παρασκευή ήταν στον Πειραιά (περίμενε το καράβι για Αίγινα).. και τώρα θα κάνει κανά διήμερο να συνέλθει από τέτοια εμπειρία...  :roll: αν φυσικά δεν πήγε από χτες στον Πόρο...  :lol: lol :tongue: :tongue: :tongue:

Τώρα αν πω ότι ο Πάνος το έχει το λίγο...έτσι...το λίγο πιο ανάλαφρο...ίσως να δικαιολογεί πολλά αυτό  ]


Παράθεση από: "Enia"2. Μικρό μου σιμιδάκι, ξέρεις πολύ καλά πως το (+) ήταν για τον αγνώστου ταυτότητος συνοδό σου... ψαρεύεις κοπλιμέντα, αλλά δεν θα πέσω στην παγίδα σου... (πότε θα έρθεις στην ταράτσα να στα πω από κοντά?  :wink:  :lol: )


 Έτσι έτσι, αγνώστου ταυτότητος συνοδούς...για να μη χρειάζεται να τους θυμάμαι και μετά..αχαχαχαχα ]




Παράθεση από: "Enia"3. το ολύμπικον τσου, δε με άρεσε... αν παίζει κάτι καλό πασαλιμάνι/μικρολίμανο, ας κάνουν συγκεκριμένη πρόταση οι γνωρίζοντες..

Μικρολίμανο έχει μπόλικα καφέ, οπότε διαλέγουτε ό,τι θέλουτε ]

Enia

Αχ, ναι!! μ'αρέσει αυτό! πάμε να νλέπουμε αν κουνιούνται οι βάρκες!!  :lol:
(όχι πως το μακαρόνι ακούγεται άσχημο...!)

see_me, θα σου έλεγα να έρθεις τώρα, αλλά πάω να φάω.. έλα σε κανα τρίωρο που θα έχω χωνέψει!

μάνια...  :roll:  αχέμ...  :roll: (ε, γιατί αυτό είναι όνομα!? σιγά που θα της απαντήσω!)  :twisted:

 :lol:  :wink:

junkie

Το ΝΑΙ που λέει η See me είναι πολύ ωραία καφετέρια ,μόνο που η μουσική είναι αρκετά δυνατή(δεν συζητάς εύκολα εκεί μεσα) αλλά από θέα σκίζει...   :wink:

See_Me

καλά, άμα το πάμε έτσι, ξέρω 2 φοβερές καφετέριες...η μια στην παλιά γέφυρα της Χαλκίδας (φοβερή) και η άλλη το γνωστό σε όλους Κάστρο στο Πορτο Ράφτη (και σκίστην άμα θες ] :wink:

Enia

Οκ, όποτε θέλεις κάνε μου ένα τηλ (να προλάβω να βάλω τις ζαρτιέρες και να βγάλω τα σύνεργα από τη ντουλάπα)  :roll:  και [size=18]έλα![/size]  8)


Εγώ μέσα λοιπόν για το YES...

Maniat


Enia

Θες κι εσύ ταρατσάτο?  8)  8)  8)

(Τα βλέπεις σιμιδάκι!? Που σου έλεγα πως σε γλυκοκοιτούσε και δε με πίστευες!? Ορίστε τώρα...!)

Εσύ θα πρέπει να κλείσεις ραντεβού... Πάρε νουμεράκι προτεραιότητας όμως γιατί προβλέπω συνωστισμό... και οκ, η ταράτσα είναι μεγάλη, όλοι οι καλοί χωράνε, αλλά έχουμε και ένα πρεστίζ να διαφυλάξουμε...


:tongue:

Maniat

ό,τι τελειώνει σε -ατο καλοδεχούμενο

See_Me

(ε ψιτ...εγώ εκτός από ΜΠΑΛΚΟΝΑΤΟ...έχω και ταρατσάτο και αποθηκάτο ]

tristana

Απορία χρήστου βηξ!!

Τι ποτά ήπιατε στο Ζέπελιν και καταλήξατε σε διάφορα -ΑΤΑ;;;;;


(Το μαγαζί άλλαξε πολύ από τότε που δούλευε ο Γιωργος στο μπαρ
πριν από τρία χρόνια!!!)

840 Επισκέπτες, 0 Χρήστες