Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 860
  • Total: 860

Ποτάκι ΑΠΟΨΕ στις 9 στο Zeppelin

Ξεκίνησε από Enia, Μαΐου 26, 2006, 01:11:31 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Enia

Μόλις κανονίστηκε και το ανακοινώνουμε - όσοι μπορείτε και προλαβαίνετε σας περιμένουμε:

Απόψε (Παρασκευή, 26 Μαΐου) στις 9 το βράδυ στο Zeppelin στο Γαλάτσι (Αττικό Άλσος).

Οι σίγουροι παρόντες ως τώρα είμαστε η υποφαινόμενη, ο Panagiwths και ο Sotis.

Μην μου γκρινιάξετε 'γιατί Γαλάτσι?!'.. γιατί έτσι με βολεύει εμένα! :P χεχε!  :twisted: Είναι κομματάκι δύσκολο στην προσέλευση με συγκοινωνία - το καλύτερο που έχετε να κάνετε είναι μετρό (από Κατεχάκη ή Πανόρμου) ή ακόμα καλύτερα ηλεκτρικό (Πατήσια) και από εκεί ταξάκι. Με αυτοκίνητο-μηχανή πάντως δεν υπάρχει πρόβλημα πάρκινγκ. Για περισσότερες πληροφορίες τα τηλ του μαγαζιού είναι 2106981712-2106981178.

Άντε, άντε, μια απόφαση είναι! Ελάτε! :D ;)

Maniat

Τι ? Ετσι? χωρίς να μας τάξεις? Τσ τσ τσ

Enia

ManiaT... Θα ήθελα να έρθουν όσοι ειλικρινά θέλουν να με δουν.. για μένα και όχι γιατί τους έταξα...  :roll:  άντε... παρεξηγήθηκα τώρα...  :evil:

(θα φέρεις κανένα προφιτερόλ να με γλυκάνεις που με πίκρανες κακούργα?! μια ΙΟΝ αμυγδάλου, έστω!?  :P
α, και που 'σαι... αφού έχεις τα κονε, για ειδοποίησε pls και τις άλλες τσαούσες μπας και μαζευτεί κόσμος... :roll: )

Maniat

Ενια μου, θελω πολυ, αλλα στις 9 εχω ενα θέατρο να πάω
αν τελειώσει νωρίς κι είσαστε ακόμα εκεί, πολύ ευχαρίστως (και θα φέρω και μια έκπληξη μαζί μου - δεν είναι προφιτερόλ μη χαίρεσαι, αλλά θα σε γλυκάνει πάραυτα)

SoFiA24

Θα έρθω κι εγώ να πιω ενα ποτάκι με θέα την Αθήνα.. Οτι πρέπει ειναι για Παρασκευή βράδυ νομίζω...

Enia

Σοφάκιιι! Γιούπιιιι!!  :D

Μάνια, εγώ κοντά στο σπίτι μου θα είμαι, στο ξενύχτι έχω αντοχές, και το μαγαζί (απ'όσο θυμάμαι) κλείνει αργάμιση.. Άρα μια χαρά είμαστε! Έλα ότι ώρα σε βολέψει  :D  - κατά προτίμηση με δωρο-έκπληξη! :P χεχε!

Maniat

okkkkkkk
μέσα κι εγώ και η έκπληξη (αλλά θα ρθουμε μετά το θέατρο - υπολογίζετε αργά)

barby

[size=24][/size]enia se esas htan o sotis xtes brady?axaxaxa

Enia

Ναι barby... Τον έψαχνες?! Συγνώμη που σου τον στερήσαμε! :tongue:  :D

Έδωσαν το παρόν:

Enia
Sophia24
Gavrina
JimBar
Panagiwths
Sotis
Nikos28
Chriastina
ManiaT
Moody
See_Me (+)
Kathreftis

Πιστεύω να μην ξέχασα κανέναν!  :D
Ο Πάνος μας μου έφερε το DVD (merci!  :D ), συζητήσαμε με τον Αρχηγό Jim τα της αυριανής εκδρομής (καλά να περάσουμε!), γνωρίσαμε καινούριες φατσούλες, είδαμε κάποιες παλιές, και με λίγα λόγια περάσαμε πολύ-πολύ όμορφα.  :D
Το χάρηκα ακόμα περισσότερο που σε τόσο λίγο χρόνο μαζεύτηκαν τόσα άτομα. Να είμαστε όλοι καλά!

ΥΓ: Για την επόμενη φορά λέγαμε να κατεβούμε προς Πειραιά...  :roll: Να μην είναι παραπονεμένες κάποιες ψυχές...! 8) Αλλά για πάρτε πρωτοβουλία όσοι ξέρετε να προτείνετε κανένα μαγαζί στα μέτρα μας!  8)

tristana

Μου το έστειλαν σε μήνυμα...

"Τι κοινό έχει η 'Εφη Θώδη (ΧΟΥ;;;;;) με την 'Ενια;"

Και μου απάντησαν "ΚΑΝΤΥ-ΚΑΝΤΥ=ΓΛΥΚΑ ΓΛΥΚΑ"

Αν κατάλαβες, 'Ενια μου. ΟΚ.

Καλά να περάσετε αύριο.

Enia

:24: XAXxaAxXaAXAx :24: XaAxXaAXaAxXaAx :24: XaAXaAxXaAXAxXaA :24: aXAxxXAaxXaAXA :24:

 Ποιος τα διαδίδει αυτά και δεν μου τα λέει και εμένα!?  :lol:  :lol:  :lol: Απίστευτος(-η)! Όχι μόνο κατάλαβα, αλλά θα το κάνω και σύνθημα!  :lol:
smouts-smouts!  :lol:

tristana

Από ΜανίαΤ αρχίζει σε τρελλο-Ντόναλντ τελειώνει χεχεχεχεχε

Το μουρλοκομείο το ίδιο λέμε.  :P  :lol:

Enia

Να κοκκινίσω, τώρα?!   :oops:

Ή να πέσω σε μια μίνι κατάθλιψη που δεν ήταν ο κρυφός θαυμαστής?!  :cry:

Δεν πειράζει.. Χαίρομαι στην σκέψη πως το είπε μετά τη γνωριμία μας.. Άρα μπορεί να το διαδώσει πως και από κοντά είμαι γλύκα-γλύκα  :D (διότι για το από μακριά δεν υπήρχε αμφιβολία...!)  :D


 :shock:


 :roll: ...Μια μικρή, στιγμιαία κρίση 'μετριοφροσύνης ήταν... που μου πέρασε αμέσως μόλις θυμήθηκα πως αύριο θα κάνω εμφάνιση με μαγιώ και θα περάσουμε από το 'κάντυ-κάντυ' και ΄γλύκα-γλύκα' στα 'μονάχους-μονάχους'...  :roll:

 :P

Maniat

ahahahahah
καλέ μια απλή μεταφρασούλα έκανα, δεν ήταν τίπτις (σε λίγο θα με κάνετε και κρυφό θερμαστή από το Καμερούν)

Η ιδέα ήταν να μπει ως γρίφος κι ο νικητής να κερδίσει ένα προφιτερόλ... αλλά ας όψεται η Τρις Λουκ (πιο γρήγορη από τη σκιά της λέμε !)

 :lol:  :idea:  :lol:

Maniat

α και επειδή έταξα "κοινωνικό σχόλιο" και το ξέχασα, βουαλά μια καυτή λεπτομέρεια/αποκάλυψη από τη συνάντηση :

η SEE_ME έχει τριχωτά μπράτσα !

860 Επισκέπτες, 0 Χρήστες