Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 1
  • Guests: 506
  • Total: 507
  • Leon

δειχνω κοκκινη καρτα

Ξεκίνησε από apol, Ιουλίου 07, 2006, 11:05:25 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Rakendytos

..στους αλητες, ρουφιανους, δημοσιογραφους!

Κανοντας ζαπινγκ σε ολα τα καναλια μονο και μονο για να δω τα επεισοδια, περπατωντας στο δρομο και διαβαζοντας τις εφημεριδες, το ερωτημα των ημερων ειναι : Γιατι δεν εγιναν συλληψεις απο την αστυνομια? Γιατι δεν πιασαν εναν απο αυτους τους αλητες, τους κουκουλοφορους που χαλανε την ειρηνικη πορεια των φοιτητων και σπανε την περιουσια του κοσμακη?
Η διψα για συλληψεις ειναι επιτακτικη, οι δημοσιογραφοι με λυσσα προβαλουν αυτο που τελικα θελει να ακουσει η καθε κυρα-κατινα, ο καθε αργοσχολος καμμενος απο το ''παμε στοιχημα'' καταπιεσμενος οικογενειαρχης, ο καθε δαπιτης , το καθε προβατο της κοινωνιας, που μεγαλωνει ετσι απο το σχολειο και γινεται δεκτης (το προβατο, οχι η κοινωνια) της μονιμης πλυσης εγκεφαλου και των στερεοτυπων που δεν αγγιζουμε...Πατρις (ΠΡΕΠΕΙ να την αγαπαει το προβατο), Θρησκεια (εννοειται,για να ζητησουμε κανα ρουσφετι απ το Θεο) Οικογενεια (ΚΑΘΕ οικογενεια ειναι ιερη), Αστικη Δημοκρατια (η μεγαλη κατακτηση του ελληνικου λαου)...

xhmeia

ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΤΑ ΠΑΧΙΑ (ειμαι σε διαιτα  :P )

apol

στο φραπελια και τους παρασκευαστες του

Rakendytos

..σ αυτους που αγνοουν το περιβαλλον με αποτελεσμα αυτη η κλιματικη αλλαγη.

ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΓΙΑ 5 ΛΕΠΤΑ!

 ΑΣ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΓΙΑ 5 ΛΕΠΤA ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ!

ΣΤΙΣ 2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ Η ΕΚΘΕΣΗ ΤΟΥ Ο.Η.Ε. ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ. ΑΣ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ. ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΛΙΤΕΣ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΤΟΥΣ ΓΙΑ 5 ΛΕΠΤΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 1Η ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2007, ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ 20:55 -21:00. ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΑΠΟ ΤΗ ΓΑΛΛΙΑ, ΑΛΛΑ Η ΙΔΕΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΔΕΔΟΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ, ΓΕΡΜΑΝΙΑ, ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ, ΑΓΓΛΙΑ, ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ.

 Η ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ.

Rakendytos

θα επισυναπτα την σχετικη ιστοσελιδα αλλα μου εγινε συσταση.. :roll:

isabella


xhmeia

ΡΑΚ  τ ακουσα κ εγω στο ραδιο σημερα  :D
ωρα για την Ελλαδα  18.55εως 19.00
ελεγαν ομως στο σταθμο
 :roll:

Titika_H_Gkavh

Στις παλινδρομησεις...

Enia

χαζό είναι ο ρακ, γιατί στο email που μου έστειλε, 18.55-19.00 λέει  :P

σε κανα τέταρτο, έσω έτοιμος  :D

Rakendytos

Ναι 18.55 ευχομαι να το θυμηθηκατε..

heinrich

[size=24]σε όλους σας[/size]

για να είστε ασορτί....

xhmeia

σε οσους δεν ειναι ντομπροι

eloy

Σε αυτούς που σε χώρους συναυλιών χωρητικότητας 800 ανθρώπων στοιβάζουν 1000+ πρόβατα...

SoFiA24

Στους ηθελημένους αποκλεισμούς  !

(εγώ φαίνεται είμαι μπαλαντερ κι όποτε δεν κλείνει το καρέ μπορώ να παρευρίσκομαι! Κι έχω και πολλά νεύρα γι αυτό ! Και δε θα περάσουν κι εύκολα! ) :evil:  :evil:  :evil:

Shadowlord


506 Επισκέπτες, 1 Χρήστης