Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 778
  • Total: 778

EKTONΩΘΕΙΤΕ...

Ξεκίνησε από araxnoula, Οκτωβρίου 25, 2006, 02:15:03 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

araxnoula

Γραψτε οτι σας ενοχλει η σας εχει ενοχλησει...

Εμενα ενα απο αυτα που με εχουν ενοχλησει ειναι οτι μερικοι ανθρωποι ξεχνανε τι εχουν κανει στο παρελθον και ξαφνικα εχουν το θρασος να κριτικαρουν εσενα.ελεος....Και εξαλλου ποιος τους ζητησε την γνωμη τους????

Sotis

αραχνουλααααααααααααα  θα  παμε  για   καφεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε  ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ   το ειπα.... :D  :D  :D  :wink:  :wink:  :?:

Rakendytos

Εγω μολις αποφυλακιστικα μικρη αραχνη..
Να μην εχω αποψη?
 :lol:

voliwtisa

koumpare thelw kai egw na me pas gia kafe :P :P :P

SoFiA24

Μ ενοχλούν αρκετά πράγματα αλλά θα προσπαθήσω να πειροριστώ στα βασικά και στα πιο πρόσφατα ]

heinrich

MA EINAI ΔYNATON να χωρέσει όλο αυτό το κείμενο σε 32 σελίδες?
Mε φακό θα συνοδεύεται το έντυπο?
να χσ την γραφιστική μου

SoRta_FaiRytALe

[size=24]Θελω και γω εναν κουμπαροοοοοοοοοοοοοο[/size]

Sotis

Παράθεση από: "voliwtisa"koumpare thelw kai egw na me pas gia kafe :P :P :P
θΑ  ΠΑΜΕ  ΜΟΝΗ  ΜΑΣ  Η  ΜΕ  ΤΟΝ  ΚΟΥΜΠΑΡΟ..ΚΟΥΜΠΑΡΑ...ΜΟΥ... :wink:  :wink:

voliwtisa

tha pame monoi mas kai meta ton fwnazoume kai auton...etsi gia allagh :)

Sophia

Γίνεται να σταματήσει επιτέλους αυτή η υγρασία?
ε? γίνεται?
τις τελευταίες μέρες ξυπνάω με πονοκέφαλο!
Τέλειωσαν και τα Depon....

Sophia

Παράθεση από: "heinrich"MA EINAI ΔYNATON να χωρέσει όλο αυτό το κείμενο σε 32 σελίδες?
Mε φακό θα συνοδεύεται το έντυπο?
να χσ την γραφιστική μου


6,5 στιγμές MG Helvetica, στενεψέτα 75%, -3 μάζεμα και διάστιχο 6,8. 3στηλο θα σε χωρέσει.


25 ευρουδάκια για την βοήθεια!

Enia

[size=24]ΒΑΡΕΘΗΚΑ
ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ[/size]

άντε γαμήσου...  :cry:

Ventouza

Κι ύστερα λες για μας..... :P Cheer up! :D

voliwtisa

Δείξε αυτό που αισθάνεσαι σε μια σχέση! Αν θέλεις να κλάψεις, κλάψε όσο θέλεις! Αν θέλεις να γελάσεις, γέλασε με την καρδιά σου! Ούρλιαξε αν θέλεις να ουρλιάξεις! Κυλήσου κάτω. Ξάφνιασε τους πάντες! Κυρίως μην καθυστερείς να ανακοινώσεις τα συναισθήματα σου! Ένα από τα πιο καταστροφικά στοιχεία στις σχέσεις και στις στενές επαφές είναι η ανικανότητα μας να μεταδώσουμε αυτό που αισθανόμαστε τώρα! Αν ποτέ χρειαζόμαστε ο ένας τον άλλον τον χρειαζόμαστε τώρα...!

heinrich

Παράθεση από: "Sophia"
Παράθεση από: "heinrich"MA EINAI ΔYNATON να χωρέσει όλο αυτό το κείμενο σε 32 σελίδες?
Mε φακό θα συνοδεύεται το έντυπο?
να χσ την γραφιστική μου


6,5 στιγμές MG Helvetica, στενεψέτα 75%, -3 μάζεμα και διάστιχο 6,8. 3στηλο θα σε χωρέσει.


25 ευρουδάκια για την βοήθεια!

σε ένα ωφέλιμο χώρο 7,3χ10 εκ.? (το 3 στηλο ξέχασέ το. Oύτε στις ιπποδρομίες δεν κάνουν τέτοια) 75% στένεμα ούτε στα μποντιλαιν.
furioson sans 85%, κανονικό διάστιχο, 6 στιγμούλες. Tο υπερβολικο στένεμα κάτω του 80% δεν διαβάζει ιδίως όταν έχεις κάτω από 8 στιγμές. Mόνο για εφέ τίτλων.
Aν μπορείς να εισπράξεις  25 ευρώ για μια τέτοια βοήθεια, τότε έλα να μου κάνεις client service και να βγάζεις κοστολόγια. Aπό μισθά δεν ξέρω τι θα παίρνεις αλλά θα έχεις ελεύθερη πρόσβαση στο A33 και ευχάριστο περιβάλλον  :D  :D  :D  :D

778 Επισκέπτες, 0 Χρήστες