Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 814
  • Total: 814

τι προσδοκιες εχετε απο το 2007

Ξεκίνησε από apol, Δεκεμβρίου 03, 2006, 07:44:19 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

apol

γραψτε τι περιμενετε,τι ελπιζετε να σας φερει,τι ευχεστε,τι εχετε προγραμματισει να κανετε και οτι αλλο εσεις προσδοκατε να ελθει το 2007

Enia

τίποτα... τα καλύτερα έρχονται όταν δεν το περιμένεις...  8)

καλή χρονιά βρε!  :lol:

Alabastro

ayth thn xronia thelo epitelous na eimai h nikitria tou tak pot tou joker.. kai na kerdiso ta 3.000.000euro...
meta... siga mhn me ksanadeite na grafo sto forum tou a33... :lol:

Enia

γιατίιιιιι!?  :shock: προσβλήθηκα τώρα!!! δε θα σου κάνει τότε η παρέα μας!? τι είμαστε εμείς? τίποτα τυχαίοι!? ή μήπως δεν έχει ίντερνετ στις μαλδίβες!???

 :P

Alabastro

xaxaxa ...more as ta kerdiso ego...kai tha sas valo se aeroplano oxi ayta tis britich kai tha pame kapou oloi mazi .....ego tha protina kati eksotiko kai konta maroko p.x. :lol:

Enia

αίγυπτο...?  :oops: αλεξάνδρεια συγκεκριμένα...  :oops: εκεί μέσα στο φάρο αφήστε με εμένα, θα κάτσω ήσυχη ήσυχη να τον κοιτάζω...  :oops:  :cry:

Jezebell

Να διατηρησω οσα εχω κερδισει( :wink: ), να γινω καλυτερη, να αποκτησω πολλες γνωσεις, να "βγω" και ολοι μα ολοι να εχουν υγεια και νοητικη ισορροπια!!

apol


xhmeia

προσδοκω σταθεροτητα

Enia

Παράθεση από: "Enia"αίγυπτο...?  :oops: αλεξάνδρεια συγκεκριμένα...  :oops: εκεί μέσα στο φάρο αφήστε με εμένα, θα κάτσω ήσυχη ήσυχη να

μπορώ να αλλάξω το φάρο με τη βιβλιοθήκη...?!  :roll:


 :oops:  :D

Ventouza

Kαι τα δύο αγαπητή μου.....έχουν εξαφανιστεί.... :roll: :(  Δεν έρχεσαι προς τα πάνω ...?? :D  :wink:

Enia

μωρέ θα έρθω και πάνω, μη λυσάς!  :P

όσο για τη βιβλιοθήκη δε λέω την αρχαία, υπάρχει μοντέρνα... και είναι σούπερ... επίσης μπορεί να μην υπάρχει ο φάρος αλλά είναι γνωστή η τοποθεσία του και είναι επίσης σούπερ... θέα στη μεσόγειο... ενώνει δυο κόσμους... αχ βαχ...

Jezebell

Μετα αναρωτιεστε γιατι ο Αγιος δεν σας φερνει οτι ζητατε.... :P

Enia

:oops:


*Ένια συμμαζεύεται...

Shadowlord

Υγεια ευτυχια και να περασω και κανενα μαθημα..!! :roll:  :lol:

814 Επισκέπτες, 0 Χρήστες