Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 783
  • Total: 783

Κοπή της πίτας για το 2007 - Σάββατο 27-01-2007

Ξεκίνησε από Anonymous, Ιανουαρίου 06, 2007, 11:45:51 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

voliwtisa

Παράθεση από: "Alabastro"αληθεια θα ανταλαξουμε δωρα? τελικα ειναι ολοι ενημερωμενοι ...δεν νομιζω..αφου μερικοι που μπαινουν στο τσατ ουτε για την πιτα δεν ξερουν..

το είχα προτείνει σε κάποιο άλλο topic δεν θυμάμαι που για την ανταλλαγή δώρων...

Στο χέρι μας είναι...Πλάκα θα έχει...Nα θυμηθούμε και τα σχολικά μας χρόνια  :lol:

xhmeia

εγω θα φερω
οχι καλσον  :P
δωρο συμβολικο  :D ετσι γι α το καλο
αν δεν κανουμε ανταλλαγη, θα το δωσω οπου τυχει κ εγω

joking




 κι εγώ θα φέρω!!!



άλλωστε είναι έτοιμο!!   ]

voliwtisa

και εμείς θα φέρουμε...έκπληξη  :wink:

joking


αρκεί να μην είναι ......



Kinder!!!  ]

voliwtisa


joking


.....................



γαρδένιες   ]

voliwtisa

και μήλα Zαγοράς... :lol:

joking


voliwtisa

δέχομαι παραγγελίες για γλυκά του κουταλιού πάντως  :blobs16:  :blobs16:

heinrich

η ισαμπέλλα ρωτάει: ΠΟΙΑΝΟΥ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ?

cna

Θα ήθελα και εγώ να παρευρίσκομαι στην κοπή της πίτας αλλά ο καλός θεούλης δεν μου έδωσε 8 χέρια και 16 πόδια για να μπορέσω να προλάβω όλες μου τις δουλειές... Θα βρίσκομαι μαζί σας με το πνεύμα... Enia θα με αφήσεις να σου κρατώ το χέρι;  :lol:   :hug2: Προσοχή με το φλουρί ε, μην το καταπιείτε κατά λάθος και τελικά δεν κερδίσει κανείς το δώρο  :D

Enia

μόνο το χέρι μου θες?  :P

cna

Όλες οι προτάσεις γάμου έτσι κάπως δεν αρχίζουν; Προσωπικά βέβαια σε προτιμώ ολόκληρη... :P

Enia

θα σου απαντήσω πριβέ, γιατί εδώ θα πέσει λογοκρισία αν εκφραστώ όπως θέλω  :P

το σίγουρο είναι πως θα σου κρατήσουμε κομμάτι από την πίτα (το οποίο θα βγάλω σε πλειστηριασμό, γιατί εγώ λόγω δίαιτας δεν θα φάω  :P ), θα σου κρατήσω ένα φλουράκι, θα σου κρατήσω πολλά φιλάκια και αγκαλίτσες... κλπ κλπ κλπ....  :D γενικώς... έλα εσύ κατά δώθε, και έχεις να λάβεις πολλά χρωστούμενα!  :wink:  :lol: μμμμμμμμμμμμμμμμμμμάκια μωρό μου!  :D

783 Επισκέπτες, 0 Χρήστες