Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 850
  • Total: 850

Κοπή της πίτας για το 2007 - Σάββατο 27-01-2007

Ξεκίνησε από Anonymous, Ιανουαρίου 06, 2007, 11:45:51 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

joking




μου αρέσουν όλα τα σπιτικά γλυκά κουταλιού !  ]

cna

είχαμε δεν είχαμε εκδηλωθήκαμε πάλι... όχι ότι με χαλάει... κάθε άλλο μάλιστα... όσο για την πίτα θα την μοιραστούμε ματάκια μου... δεν θέλω να μείνεις με το παράπονο... όσο για την δίαιτα θα σε βάλω σε πρόγραμμα γυμναστικής μιας και σε πρόγραμμα εργασίας σε έχω βάλει ήδη  :P

KUNELAKI

kali xronia kai apo emena
epidi kati diabasa gia stifado kai kounelia den tha ertho ( mpori na min to legate gia mena alla!!!! pote den kseris ti giete ) kratisteme ena komataki omos
eyxome se olous fetos na apoktisoun oti den apoktisane persi !!!!!!!!!!!!!!!!

pelasgia

tha to hthela para polu na briskomai mazi sas alla dystyxws einai adynaton logw ypoxresewn! na perasete kala estw kai nohta tha briskomai konta sas1 kalh xronia na exoume me panw ap ola ygeia se olo ton kosmo

radio lover

poly kali idea ...Tha ta poyme tote apo konta...filia se oloys

loveradio

gohssa

αχχχ ελπιζω να καταφερω να ερθω και εγω στην κοπη της πιττας!!! το θελω παρα πολυ, να δω ξανα τους παλιους και να γνωρισω τους νεους..... μερικοι απο αυτους μου ειναι πολυ συμπαθης και πιστευω οτι αξιζει τον κοπο να γνωριστουμε!!
φιλια πολλα :geek:

voliwtisa

Παράθεση από: "gohssa"αχχχ ελπιζω να καταφερω να ερθω και εγω στην κοπη της πιττας!!! το θελω παρα πολυ, να δω ξανα τους παλιους και να γνωρισω τους νεους..... μερικοι απο αυτους μου ειναι πολυ συμπαθης και πιστευω οτι αξιζει τον κοπο να γνωριστουμε!!
φιλια πολλα :geek:


Σε εμένα αναφέρεσαι ε???

 :lol:

gohssa

Παράθεση από: "voliwtisa"
Παράθεση από: "gohssa"αχχχ ελπιζω να καταφερω να ερθω και εγω στην κοπη της πιττας!!! το θελω παρα πολυ, να δω ξανα τους παλιους και να γνωρισω τους νεους..... μερικοι απο αυτους μου ειναι πολυ συμπαθης και πιστευω οτι αξιζει τον κοπο να γνωριστουμε!!
φιλια πολλα :geek:


Σε εμένα αναφέρεσαι ε???

 :lol:

χαχαχα και σε σενα γιατι οχι? αληθεια θα ερθεις?

voliwtisa

Έτσι λέω...Aν δε  με θέτε να μου το πείτε  :oops:  :oops:

 :lol:

Alabastro

nai marhhhh!!!!! den se theloume....gia na mas rotas ti einai ta mpistonia??? hmarton...kai na mas fas kai ton .. "antra ths xronias."  :geek: ..oxiiiiiii katse ston Volosoy gia na mhn to po alios :twisted:

voliwtisa


pingo

Δηλώνω σε αυτό το post την νοητή συμμετοχή μου και την επιθυμία μου να είμαι στην κληρωτίδα...
Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να είμαι μαζί σας....δίνω εξετάσεις ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών....
Η υποψήφια καθηγήτρια (τρομάρα μου)....

fmas

Αδελφούλα κράτα μου νοητά μία θέση........

Ευχαριστώ!!!!

Enia

;) done...

(να δω ποιος θα φάει τόσα κομμάτια πίτα που φυλάω!)  :lol:

SoFiA24

Λογικά θα είμαι εκεί μετά του συζύγου  :P

Εκτός

1. εάν οι φίλτατοι συμφοιτητές μου ανοίξουν τη σχολή και συνεπώς ξεκινήσω εξεταστική οπότε μόνο τα τετράδια, τα βιβλία και ο σύζυγος θα με θωρούν

2. Προκύψει κάποια οικογενειακή υποχρέωση (τελευταία προκύπτουν πολλές γι αυτό το λέω)

Σε μια εκ των ανωτέρω περιπτώσεων δηλώνω κι εγώ τη νοητή συμμετοχή μου

850 Επισκέπτες, 0 Χρήστες