Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 778
  • Total: 778

ΑΠΟΧΩΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Ξεκίνησε από CINDY, Μάρτιος 27, 2007, 01:53:22 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

CINDY

me toso alati............................... :lol:

spellbound


CINDY

η ποιητρια προσπαθει να προφυλαξει το βελβετακι απο την κατακρατηση υγρων που θα παθει απο την καταναλωση ποπ κορν και τσιπ που θα κανει παρακολουθωντας το τοπικ
 :lol:

black_velvet

κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

heinrich

Παράθεση από: "CINDY" περασμενα μεγαλεια.............μηπως ομως θα πρεπει να αρχισω να ανησυχω?αφου δεν με θελετε φιλτατε heinrich το σκεφτομαι σοβαρα να ξανα αποχωρησω χωρις τοπικ αυτη την φορα :wink:

δεν θέλω αηδίες... θα ανεβάσεις ένα τόπικ για να ανακοινώσεις πως σκέφτεσαι σοβαρά να αποχωρήσεις χωρίς τόπικ αυτή τη φορά για να μπορέσω και γω να ανεβάσω ένα τόπικ  που θα συζητήσουμε για τοςυ αγαπητούς συμφορουμίστες που χάνονται έτσι ξαφνικά

CINDY

δεν θέλω αηδίες... θα ανεβάσεις ένα τόπικ για να ανακοινώσεις πως σκέφτεσαι σοβαρά να αποχωρήσεις χωρίς τόπικ αυτή τη φορά για να μπορέσω και γω να ανεβάσω ένα τόπικ  που θα συζητήσουμε για τοςυ αγαπητούς συμφορουμίστες που χάνονται έτσι ξαφνικά[/quote]




βασικα να σας πως την αληθεια δεν καταλαβα τι πρεπει να κανω οντας ξανθια και ανοητη.................αλλα αν μου εξηγησετε ειμαι προθυμη για τα παντα! :lol:
περα απο την πλακα, προτεινω απο την πλευρα μου να σταματησω την αναρτηση τοπικ που αφορουν την ασχημομουτσουναρα και να περιοριζομαι στην απαντηση και εξαντληση των πολυ ωραιων τοπικ που αναρτισονται στο α33!γιατι νομιζω οτι εχει επελθει κορεσμος απο ολα αυτα τα τοπικ αποχωρησης και επιστροφης !θα αρχισουν να με βαριουνται και συμφορουμιστες/στριες  και εισαστε ολοι σας σοβαρα παιδια οχι σαν και μενα!δεν χρειαζεται λοιπον τα φορουμ να απασχολειται μετα καπριτσια μιας μικρης ανοητης ξανθιας!




                                                                            Με εκτιμηση CINDY

heinrich

πάλι τσαλιμάκια μας κάνεις?

CINDY

Παράθεση από: "heinrich"πάλι τσαλιμάκια μας κάνεις?

SoRta_FaiRytALe

Βρε καθιστε καλα λαιμαιιιιιιιιιιιιιι

heinrich


CINDY

Παράθεση από: "heinrich"πάλι τσαλιμάκια μας κάνεις?






εγω? :shock: εγω απλα επειδη εχω σωστη αντιληψη ειπα να κανω μια αυτοκριτικη και να κλεισουν αυτα τα δυο θεματα που αφορουν εμενα!για σκεψου λιγο αυτο που σου λεω!ενταξει ειπα αποχωρω γραφτηκαν καποια ποστ απο καποιους ανθρωπους που θελησαν να απαντησουν για το δικο τους λογο ο καθενας (και τους ευχαριστω).εκανα μια παυση και μετα να τσουπ και η επιστροφη και παλι καταναλωση φαια ουσιας και ποστ και κουρασγη ακροδακτυλων!ε νομιζω enough!αρκετα ασχοληθηκατε με ενα κοριτσακι που ακομα καλα καλ δεν ξερει τι θελει!δεν γυριζουν ολα γυρω απο μια σιντι υπαρχουν πολυ πιο σοβαρα θεματα να συζητηθουν σε αυτο το φορουμ!
αμαν και εσυ  βρε χαιν δεν παινεσαι πουθενα ουτε ετσι ουτε αλλιως.......τς τς τς τι εισαι συ μανα μου? :lol:

Jezebell

Να τα μιλησε το αιμα μεσα του!!!

heinrich

μα  όλα τα σοβαρά θέματα τα έχουμε  ήδη αναλύσει, συζητήσει και λύσει καιρό τώρα...
Δεν έχουμε αφήσει τίποτα όρθιο

SoRta_FaiRytALe

Οποιος θα φέυγει να αφήνει και την λιστα
με την κληρονομια που αφηνει!!Να ειναι τπτ χρησιμο ομως οχι φιρίκια

heinrich

και να ετοιμάσει και τον επικήδειό του όπως έχω αναφερθεί στο αναλογο τόπικ

778 Επισκέπτες, 0 Χρήστες