Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 757
  • Total: 757

Συνάντηση στις 13.04.2007

Ξεκίνησε από loutrino, Απριλίου 12, 2007, 05:50:06 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

loutrino

Σας προσκαλούμε να περάσουμε μια αξέχαστη βραδιά με γλέντι μέχρι τελικής πτώσης στις 13.04.2007 στο μαγαζί ΣΙ ΜΠΕ ΜΩΛ στο Αιγάλεω, Περγάμου 9 από τις 22:30 και μετά.

 :P   :P  :P  :P  :P  :P  :P

SoRta_FaiRytALe

Καλα να περασετε παιδια..προσοχη αυριο Παρασκευη και 13 :P  :P

alfabrera

[size=18][/size]Olo se mistiria mari kanete tis sinantisis,,,
Kai den xero pu ine gia na ertho!!

Enia

Καλό θα ήταν να δώσετε ένα τηλέφωνο και οδηγίες πρόσβασης για το μαγαζί...  :roll:

AGRIOS

Το μαγαζι κατ αρχην ειναι ρεμπεταδικο και [size=18]βρισκεται απο Ιερα Οδο δεξια ενα στενο πριν την πλατεια Εσταυρωμενου[/size] (προσεχως θα λειτουργει και σταθμος του Μετρό).
Απο εγκυρες πηγες θα παρευρισκονται COWBOISSA, LOUTRINO, και φυσικα η αφεντια μου. Οσοι πιστοι προσελθετε για τα ρεμαλια θα ακολουθησει μπαροτσαρκα στης ΝΟΡΑΣ οπου γινεται της πόπης χαχαχαχαχα

xhmeia

τι ειναι Αιγαλεω?  :P  :P
 :P  :P τι ειναι ρεμπεταδικο?  :P  :P
Εσταυρωμενος ξερω τι ειναι ενταξει  :wink:

Enia

8) δε σε βλέπω να ρωτάς τι είναι 'μπαρότσαρκα'!!!  :P  :lol:

xhmeia


Anonymous

Ούτε για την Πόπη ρώτησε όπως είδα
     . . . ...    :28:


Με βλέπω να πηγαίνω κι εγώ παρ’ όλο που το κόβω για καραγάβ το μαγαζί, αλλά θα γίνει χαβαλές...  ]

crazydevil

Εγω θα ρωτησω την μαμα μου και αμα με αφησει τηα ερθω στο ρεμπεταδικο αλλιως θα τα πουμε στιν μπαροτσαρκα!!!!!!!!!!!!!!!!!! ]

alfabrera

[size=18][/size]Olo  se rempetadika kai tetia meri kanonizete....xathikan ta xlidata,ops to Kona Kai px?

barby

[size=24][/size]ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΛΕΤΕ ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΕΝΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ?ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΛΕΓΑΤΕ ΚΑΜΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ Κ ΟΧΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ,ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΘΑΝΑΙ ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΘΕΣΗ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΕΚΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Enia

μπαρμπούλαμ... είμαστε αυθόρμητοι τύποι. πολλές φορές κανονίζουμε την τελευταία στιγμή. και επειδή μας αρέσει να μαζευόμαστε μπούγιο (αλλά και γιατί αλληλοαγπιόμαστε) το λέμε δημοσίως... (καλύτερα δεν είναι να το λέμε έστω και τελευταία στιγμή από το να μην λέγεται τπτ και να κινούμαστε 'παρασκηνιακά'?  :wink: ) κι όποιος μπορέσει να έρθει καλώς. αν πάλι όχι, δε χανόμαστε!

το να γίνει μια συνάντηση δεν αποκλείει μια ακόμα!  :wink:

για τους από επαρχία το έχουμε πει... βάλτε φωνή όποτε μπορέσετε να έρθετε κι εμείς θα σπεύσουμε! :D

barby


SoRta_FaiRytALe

Βarby θα κανονισουμε μια συναντηση καποια στιγμη εμεις τα παιδουπολα που ειμαστε εκτος για να ερθουν να μας βρουν τα εντος Αθηνας  :wink:  :wink:

757 Επισκέπτες, 0 Χρήστες