Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 813
  • Total: 813

θα ειχατε ερωτικη εμπειρια με εναν παντρεμενο?.....

Ξεκίνησε από tseriko, Μαΐου 06, 2007, 01:03:11 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Athinoula

pio xaidema...? ..olo kai kapios kurios 8a frondisei gia mena vre niko...eimai kalo koritsi xereis...kai ..8a vre8ei ..siga siga 8a vro to tairi mou :oops:

oluja

Παράθεση από: "lila"pio xaidema...? ..olo kai kapios kurios 8a frondisei gia mena vre niko...eimai kalo koritsi xereis...kai ..8a vre8ei ..siga siga 8a vro to tairi mou :oops:


κοιταξες στο τριτο συρταρι κατω απο τις πετσετες;;

Athinoula

Παράθεση από: "oluja"
Παράθεση από: "lila"pio xaidema...? ..olo kai kapios kurios 8a frondisei gia mena vre niko...eimai kalo koritsi xereis...kai ..8a vre8ei ..siga siga 8a vro to tairi mou :oops:


κοιταξες στο τριτο συρταρι κατω απο τις πετσετες;;

ekei exeis esu thn dikia sou nikola????...ego suni8os den ton krivo...

oluja

κοβεις και εισητηριο ή ειναι τσαμπα η παρασταση;;

Athinoula

gia toso ftinei sou fanika...


asxoliasto kardia mou...

oluja

φτου..

μια περιουσια κοστιζει πλεον ο αρτος και το θεαμα..

Athinoula

asto den to mazeveis me tipota...

oluja

θα μοιρασεις προσκλησεις;;

Athinoula

den to mazeveis leme...grrrrrrrrrrrrrrrrr :(

lucretia

Το μονο θετικο που μενει απο μια σχεση με παντρεμενο, ειναι οτι μετα ξερεις τα κολπα εκ των εσω και δεν υπαρχει περιπτωση να μην ψυλλιαστεις τον αντρα σου, αν παει να σου κανει καμια κουτσουκελα.
Κλασσικο παραδειγμα το κινητο. Αν πηγαινει ακομη και στην τουαλετα με το κινητο, πρεπει να σε ζωνουν τα φιδια...


Μια φιλη μου μου ελεγε  για εναν παντρεμενο με τον οποιο ειχε ενα νταραβερι, προκειμενου να συνανταει την φιλεναδα του, ελεγε στην γυναικα του οτι παει για ψαρεμα και για ξεκαρφωμα επαιρνε και την βαρκα, μετα δε περνουσε και απο ενα ψαραδικο και αγοραζε και φρεσκα ψαρια.... :24:

Αντε τωρα να παντρευτω και να μου λεει ο αλλος οτι θα λειψει ολη νυχτα για ψαρεμα με τα παιδια...

 :roll:

Anonymous

Χα χα γιατί? Για να του καλύπτω τα κενά του ή για να του χαρίσω όσα δεν πρόλαβε να πάρει απ τη ζωή? Αν είναι κ πάνω από 50..... Να τον επιβεβαιώσω κιόλας..... Όχι με τίποτα.....αν και είμαι κ εγώ παντρεμένη..... Εκτός κ είναι έτοιμος κ αυτός να χωρίσει.... κ με κλέψει.....μια τέτοια φάση θα την γούσταρα.... Αλλά όλοι χώρια από την γυναίκα τους λένε ότι κοιμούνται.... Κ ότι είναι έτοιμοι να χωρίσουν..... Χα χα.... Κ γιατί να μη παω με έναν ελεύθερο να τον εχω και ότι ώρα θέλω?

taxras

με παντρεμενο οχι με παντρεμενη ισως!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Athinoula

Παράθεση από: "taxras"με παντρεμενο οχι με παντρεμενη ισως!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα


dropi sou..
telos!

cowboissa

Η τελευταια φορα που δοκιμασα σχεση με παντρεμενο...μπορω να πω οτι αξιζε τον κοπο....βρε ανασανα η γυναικα,ειχα ξεφυγει λιγο απο την καθημερινη  μουρμουρα!!! :lol:  :lol:  :lol:
Οταν δε ειπα πως πρεπει να τελειωσει αυτη η ιστορια...κοιταζομουν στον καθρεφτη και μουτζονομουν!!

taxras

καλα θα περασουμε καλα!!!
τελος
 :lol:  :lol:

813 Επισκέπτες, 0 Χρήστες