Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 811
  • Total: 811

θα ειχατε ερωτικη εμπειρια με εναν παντρεμενο?.....

Ξεκίνησε από tseriko, Μαΐου 06, 2007, 01:03:11 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

tseriko

ηΤο σεξ με παντρεμένες είναι ότι καλύτερο μπορεί να σου τύχει… διότι:

1) Δεν σε ενδιαφέρουν που στο καλό είναι μετά τις 7 το απόγευμα.
2) Γιατί και αφροδίσια νοσήματα να έχει θα σε «αναγκάζει» να βάζεις προφυλακτικό για να μην έχει μπλεξίματα με τον άντρα της.
3) Γιατί θα κάνει όσα δεν μπορεί να κάνει με τον άντρα της λόγω χρόνων που είναι μαζί του.
4) Γιατί έτσι και αλλιώς θα σου βγάλει τα μάτια και θα σε ξεζουμίσει χωρίς καν να της το ζητήσεις.
5) Θα σου ζητήσει να πάτε σε ένα απόμακρο ξενοδοχείο ή αν διαθέτει σε γκαρσονιέρα για να μην την δει κανένα μάτι.
6) Δεν θα έχει απαιτήσεις από σένα να της κάνεις δώρα γιατί θα παραξενευτεί ο σύζυγος αλλά θα σου κάνει εκείνη όταν θα την ικανοποιείς.
7) Δεν θα υπάρχει κίνδυνος να μείνει έγκυος, ειδικά αν έχει ήδη την εμπειρία μιας εγκυμοσύνης.
 Θα μπορείς να βγάλετε τα μάτια σας και το βράδυ θα είσαι μόνος σου ή αν έχεις άλλη σχέση θα καλείς την νόμιμη σχέση να κοιμηθείτε μαζί.
9) Ούτε χαζά μηνύματα θα ανταλλάσσετε αλλά και δεν χρειάζεται να κάνεις έξοδα για ντύσιμο αφού δεν θα σου ζητάει να είσαι στην τρίχα ντυμένος.
10) Δεν υπάρχει περίπτωση να σου κάνει σκηνές ζήλιας, του στιλ με ποιόν ήσουν, γιατί ήσουν εκεί και με ποιες βγαίνεις.
11) Τα φιλαράκια είναι η καλύτερη παρέα για να βγεις και να γίνεις λιώμα χωρίς να σε νοιάζει η ζήλια της κοπελιάς σου.
12) Όσες είναι παντρεμένες πολλά χρόνια τους νοιάζει μόνο η ποσότητα, όσες φορές περισσότερο τόσο καλύτερο για εκείνη. Γιατί στο κάτω κάτω της γραφής και οι ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ. :D

plus

μαλιστα,
να υποθεσουμε οτι την εκανες λοιπον την επιλογη στη ζωη σου.
Να υποθεσουμε επισης πως σε κανα απομερο ξενοδοχειο θα βρουμε και τη δικη σου γυναικα (αν εχεις, αν δεν εχεις ,τη μελλοντικη!)

plus

Παράθεση από: "tseriko"ηΤο σεξ με παντρεμένες είναι ότι καλύτερο μπορεί να σου τύχει… διότι:

 
2) Γιατί και αφροδίσια νοσήματα να έχει θα σε «αναγκάζει» να βάζεις προφυλακτικό για να μην έχει μπλεξίματα με τον άντρα της.

καταπληκτικος τροπος προφυλαξης απο αφροδισια! :idea:
Να το πουμε και στον υπολοιπο κοσμο!!!!

nightly rider

Υπήρχε, υπάρχει και θα υπάρχει  όσο το ξένο είναι πάντα ποιο γλυκό.
Ειδικά σε μια εποχή που δεν πιστεύω κανείς  μας να τρέφει αυταπάτες περί μονογαμικών ζευγαριών και σχέσεων τουλάχιστον στα πρότυπα της γιαγιάς μας και του παππού μας και οι παντρέμενοι/ες  και ψυχή έχουν βεβαία,  όσοι δεν έχουν παρατήσει το …στίβο της μάχης .
Γιατί το σεξ και η ανάγκη του είναι  διάθεση για απόλαυση και  προϋποθέτει ότι  είσαι ενεργός ερωτεύσιμος και έχεις θετική ενεργεία και πάθος  για ζωή γενικότερα.
Οι σχέσεις  τώρα με παντρεμένο/η  έχουν ένταση και  πάθος συνήθως και   εξιτάρει το  να τρως το γλυκό  από ξένο βαζάκι αλλά μέχρι εκεί … αν ξεφύγει από το καθαρά σεξουαλικό επίπεδο και μπει και συναίσθημα μπορεί να γίνει αυτό που λεμέ ….ολέθρια σχέση.

joking

.....μάλιστα.....


εγώ αυτό που έχω να πω είναι : "μην κάνεις στους άλλους, αυτό που δεν
αρέσει να κάνουν σ εσένα"


ναι! το ξένο είναι ποιό γλυκό σίγουρα....αλλά αναρωτηθήκατε ποτέ τι είναι
αυτό που σας οδηγεί στην αναζήτηση του?? βαρεθήκατε το ταίρι σας??
έχετε κάποια kinky γούστα που δεν σας τα ικανοποιεί?? ψάχνετε επιβεβαίωση
ότι "μετράτε" ακόμα?? δεν "φάγατε" αρκετά πριν δεσμευτείτε και ξαφνικά
αποφασίσατε ότι θέλετε την "μερίδα" σας??? ή υπάρχουν άλλα προβλήματα
και χρησιμοποιείτε το εξωσυζυγικό σεξ σαν "φάρμακο" ή "τιμωρία" του
συντρόφου???

σκεφθήκατε ποτέ τις συνέπειες για τη σχέση σας αν το ταίρι σας ανακαλύψει
ότι ξενοπηδάτε?? και πολύ περισσότερο ..... τι θα κάνατε αν ανακαλύπτατε
ότι και αυτή/ος συμμερίζετε την άποψη σας ότι το ξένο είναι ποιό γλυκό????


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


απάντηση:  όχι - δεν θα έκανα [size=9](εφόσον γνώριζα ότι είναι δεσμευμένος)[/size]
τελεία και παύλα

isabella

με πολυ λιγα λογια, απολυτα κατηγορηματικα, οχι, ποτέ.

Nikos28

Στα περι ξενοπηδήματος υπάρχει και μια διάσταση που έχουμε την τάση, πολλές φορές, να αγνοούμε ή να υποβαθμίζουμε...

Είναι αυτή των αφροδίσιων.


Θα πει τώρα κανείς ''εντάξει, παίρνουμε προφυλάξεις'' αλλά και πάλι...

Ποιός μπορεί ν' αγνοήσει το (πολύ μικρό αλλά υπαρκτό!) ενδεχόμενο ολίσθησης ή σπασίματος του προφυλακτικού;
Για να μη το ''τραβήξουμε'' και περισσότερο, αν λάβουμε υπόψη μας αυτό που αναγράφεται στις συσκευασίες των ίδιων των προφυλακτικών, οτι μειώνουν - άρα δεν εξαλείφουν- τον κίνδυνο μετάδοσης...!


Οι πιθανότητες, βέβαια, είναι ελάχιστες αλλά υπαρκτές. Και, εν πάση περιπτώσει, δε μπορούν ν' αγνοηθούν - ειδικά όταν μιλάμε για τη ζωή όχι μόνο τη δική μας αλλά και ενός άλλου ανθρώπου, που δε φταίει σε τίποτα!

Enia

Εξηγήστε μου κάτι... Γιατί στις εξωσυζυγικές σχέσεις όλοι (και καλά) το προφυλακτικό το θεωρούν δεδομένο, αλλά με την δικιά τους τη γυναίκα ούτε που να το συζητήσουν!? Ε?
Στατιστικά στη χώρα μας ελάχιστοι χρησιμοποιούν προφυλακτικό.
Και όση εμπιστοσύνη και να υπάρχει, όσο σίγουροι και να είμαστε, θα έπρεπε να το χρησιμοποιούμε ΠΑΝΤΑ.




(ήταν ένα κοινωνικό μήνυμα του α33 :P  :lol: )


Και για να απαντήσω: Εννοείται πως όχι... Στο γιατί, με κάλυψε η Τζο.

Anonymous

Tseriko..... να υποθεσω οτι ακομα δεν εμαθες πως λειτουργουν οι γυναικες ? ή να υποθεσω οτι αυτα επιθυμεις απο μια παντρεμενη?
Θα τα πουμε....

Pappas10

ΔΞ / ΔΑ.... Με παντρεμένΟ σίγουρα όχι...

Τα υπόλοιπα παραείναι κλισέ ρε μαν...
Εν οίδα ότι ουδέν οίδα
Γνώθι Σεαυτόν
Μηδέν Άγαν
Πας μη Έλλην Βάρβαρος
ΠΑΟ Θρησκεία θύρα 13
Πίτα γύρο κοτόπουλο, μαρούλι μαγιονέζα.

samorc

δεν υπαρχει περιπτωση...εγω τον αντρα μου δεν τον μοιραζομαι με καμμια......!!!!!

υγ.τουλαχιστον οχι εισ γνωσιν μου!!!!!

Nikos28

Παράθεση από: "samorc"υγ.τουλαχιστον οχι εισ γνωσιν μου!!!!!


Εν αγνοία σου;  :P

Rakendytos

Λιλα..σου εχω πει ποτε ποσο.. πολυ... μου αρεσεις???  :D

voliwtisa


heinrich

οι παντρεμένες έχουν περισσότερες πιθανότητες να έχουν αφροδίσια (γιατί κάνουν σεξ άνευ και δεν γνωρίζουν που τον βάζει ο άντρας τους εκτός από αυτές)  ΣYN ακόμα ένα... TON ANTPA TOYΣ

811 Επισκέπτες, 0 Χρήστες