Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 808
  • Total: 808

Τί γνώμη έχετε γι'αυτή τη γυναίκα;

Ξεκίνησε από papi, Ιουνίου 12, 2007, 10:45:42 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Anonymous

Λυστε μου την απορια....γιατι εχει προτιμηση στους μεγαλους?

Athinoula

kai ego exo protimisei stous megalous :lol:

spellbound

γμτ... δεν εχω δικαιολογια για ξανθο μαλλι τωρα  ]

libi

papi, δεν έχω το δικαίωμα να κρίνω  παρά μόνο τον εαυτό μου. Αυτό που θέλω να σου πω με βεβαιότητα γιατί κατά τη γνώμη μου είναι κανόνας (που εύχομαι εσύ να αποτελέσεις την εξαίρεση) και εάν και εφόσον η ιστορία σου είναι αληθινή,  είναι το εξής και να το θυμάσαι:  αφενός, δεν έχεις καμιά ελπίδα να βρεις τη γαλήνη και την ευτυχία σε κάποια από αυτές τις δύο σχέσεις. Και οι δύο θα τελειώσουν αργά ή γρήγορα με τον αλφα ή βήτα τρόπο.  Αλλά αυτό είναι το λιγότερο...  Υπάρχει κάτι σημαντικότερο : Δυστυχώς, αλλά στη ζωή σου θα ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ το τίμημα αυτής της κατάστασης που ΕΣΥ δημιούργησες σε δύο ανθρώπους.   Ίσως, να μη σε πάρει χαμπάρι κανείς απ΄τους δυο , δεν πρόκειται όμως να είσαι με κανέναν τους.  Ίσως πάρεις κάποιον άλλο δρόμο και όλα ξεχαστούν. Πάντας όμως θα κουβαλάς το βάρος της αδικίας, συνειδητά ή ασυνείδητα.  Κάποια στιγμή, σε ανύποπτο χρόνο .... ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ...και μάλιστα  ΑΚΡΙΒΑ!!! ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ.  Έμαθα σ΄αυτή τη ζωή (ίσως λίγο αργά) ότι θα πάρεις αυτό που θα δώσεις.  Κατά ένα μαγικό τρόπο σου επιστρέφεται αυτό που έδωσες. Όχι απαραίτητα με τον ίδιο τρόπο, μέσα από  μια σχέση στη δική σου περίπτωση.  Να περιμένεις όμως ότι πάρα κάτω σε περιμένει μεγάλη μπόρα!  Θα πληγωθείς και θα πονέσεις πάρα πολύ,  η ανταπόδωση θα έρθει με άλλη μορφή, αλλά θα έρθει!   Και τότε... Να θυμηθείς και να καταλάβεις ότι απλά... ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ...!! για εκείνα τα 4, 5 ή δεν ξέρω πόσα χρόνια που ακόμη κι  αν δεν το έμαθε κανείς τους, εσύ πρόδιδες, κορόϊδευες, εξεφτέλιζες αυτούς τους ανθρώπους στο όνομα της δικής σου ικανοποίησης, πάθους, πλεονεξίας..  Να είσαι έτοιμη. Κι αφού ξοφλήσεις το χρέος σου και ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.... μετά ίσως καταφέρεις να βρεις τη γαλήνη.  Λυπάμαι ειλικρινά που θα με θυμηθείς κάποτε στη ζωή σου.... ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ!! Να ξέρεις πως στη ζωή, στην ευτυχία, στην αγάπη,  δεν υπάρχουν δρόμοι έτοιμοι.   Τους φτιάχνουμε ΕΜΕΙΣ.

808 Επισκέπτες, 0 Χρήστες