Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 837
  • Total: 837

Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Ξεκίνησε από mourmouritsas, Ιουνίου 12, 2007, 11:37:35 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

katinaki

T' αφεντικό. Ναι πράγμα είναι.
Μας απαγόρευσε να απεργήσουμε την Τετάρτη.
Και σίγουρα ξέχασε την αργία της Δευτέρας  :lol:  :lol:  :lol:

saliara

Αααααα μόνο ένα...??Εγώ μόνη μου τα λέω μόνη μου γελάω..οπότε τα πάντα!!! :lol: χαχαχαχα

CHRIS_FEMALE_

[quote user="saliara" post="349307"]Αααααα μόνο ένα...??Εγώ μόνη μου τα λέω μόνη μου γελάω..οπότε τα πάντα!!! :lol: χαχαχαχα[/quote]

:cool: πιασε και μια φαντα τορα περτικαλι μπαμπατσα πολυ μ αρεσει το σκυλακι σου..... :cool:

skou70


larus audouinii


KostasD33


CHRIS_FEMALE_


CHRIS_FEMALE_

[quote user="skou70" post="349324"]ayto ...[/quote]



παιξε λινκακι απο το γιου τουμπ παιξε
πουλαααακι ξενο
πουλι χαμεεεεεενο
που τρωει τα σπλαχνα
δεν βγαζει αχνα
 :grin:  :razz:




Διόρθωση video
Δες πως μπορείς να βάζεις τα video εδώ Εικόνες  Video σε θέματα, μηνύματα, φωτογραφικά άλμπουμ κ.α.
Κάνε δοκιμές εδώ Δοκιμές για τον νέο Editor στα κείμενα
Edit από AdminForum

larus audouinii

@ Tώρα το είδα .... :lol:
Ωρέ βάζετε κάτι σαν φορολογική δήλωση μπροστά στα μάτια του στραβωμένου που θα περάσει τη μιση μέρα στην εφορία;  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

saliara

Το βιντεάκι που ανέβασε...ο cuba νομίζω(συγγνώμη δεν πρόσεξα)..με το κρεβάτι κάσα... Χριστέεε μου!!!Έχω πεθάνει απ'τα γέλια!!!!χοχοχοχοχοχχο και το σάβανο δώρο..αχαχαχχαχα Απλά δεν υπάρχει!!!Να μαστε καλά!!! :lol:  :lol:  :lol:  :P

CHRIS_FEMALE_

[quote user="chris _female" post="349358"][marquee direction=right][rainbow]'Aς παίξω κι εδώ λιγάκι...[/rainbow][/marquee]


[marquee direction=down][rainbow]Nick Kersaw!!![/rainbow][/marquee][marquee direction=up][rainbow]The Riddle!!![/rainbow][/marquee]


[marquee direction=left][rainbow]...αυτό το ...αινιγματικό βιντεάκι με έκανε και γέλασα ...τώρα...[/rainbow][/marquee][/quote]


saliara

Ένα παιδάκι στα ΕΛΤΑ!!Η μητέρα του του έφτιαχνε κοτσιδάκι και αυτό το χάλαγε...Μπορεί και να το συνέχισε όλη μέρα..Να'ναι καλά τα κουτσουνάκια..μας κάνουν και γελάμε!!!!! :P

Belladona

.....  ο σκυλάκος μου. έχει αντικαταθλιπτική επίδραση με τα καμώματά του

kuria

εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

katinaki


837 Επισκέπτες, 0 Χρήστες