Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 814
  • Total: 814

Ποιο το ωραιοτερο δωρο που χετε παρει?

Ξεκίνησε από cowboissa, Αυγούστου 06, 2007, 07:59:22 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

cowboissa

Για μενα ενα απο τα καλυτερα δωρα που χω παρει ηταν προχτες απο τον Αιχμηρο.ενα λουτρινο σκυλακι ντυμενο cowboy και με το που του πατας το χερι χορευει και τραγουδαει...καθε πρωι πλεον με το που ξυπναω κοιταζω το εταιρον ημιση πλεον το σκυλακι και μου φτοιαχνει την διαθεση

cowboissa

για τυχον παρεξηγισεις δεν ειναι ο αιχμηρουλης το εταιρον ημιση αλλα το δωρο του :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Athinoula

tuxeroula ..emeis den exoume kanena na mas parei ena arkoudaki :roll: ....

 :arrow: bravo stelio poli gliko ek merous sou..telika auto to paidi einai psixoula...

sevenseas

Παράθεση από: "lila"tuxeroula ..emeis den exoume kanena na mas parei ena arkoudaki :roll: ....

 :arrow: bravo stelio poli gliko ek merous sou..telika auto to paidi einai psixoula...

αρκουδακι για την Στεκουλα?
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααχα

Athinoula

Παράθεση από: "sevenseas"
Παράθεση από: "lila"tuxeroula ..emeis den exoume kanena na mas parei ena arkoudaki :roll: ....

 :arrow: bravo stelio poli gliko ek merous sou..telika auto to paidi einai psixoula...

αρκουδακι για την Στεκουλα?
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααχα

bebi mou nai ...esu exeis parei sthn stekoula...kai xereis poso to ektimisa kai poso s agapo gia oti kaneis gia mena...

ego anaferomouna se mena omos...sthn athinoula... :oops:  :oops: na koimamai agkalitsa...mazi tou kai na min nio8o pia monaxies.. :D

itasous

Ένα σέτ καινούργιες βίδες, σε αντικτάσταση των ήδη λασκαρισμένων που διαθέτει εδώ και 25 (μη ξεχνιόμαστε) χρόνια το μπρέϊν μου....

gohssa

'Eνα λούτρινο ζωάκι σε μινιατούρα που φοράει ένα  μπλουζάκι με το όνομα μου............ :wink:

spellbound

Ελειπα ταξιδι και ειχα αφησει στον "καλο" μου το κλειδι του σπιτιου να ποτιζει και γενικα να εχει το νου του,

την ημερα που γυρισα, ανοιξα τη πορτα και βρηκα εκατονταδες κοκκινα τριανταφυλα στο πατωμα και γενικα παντου οπου διαβαινα για το "καλως ηρθες"!!!

Δεν εχω νοιωσει ποτε στη ζωη μου καλυτερα απο μια τετοια απλη σκεψη και χειρονομια αλλου ανθρωπου !!! ]

minoraki


Evitaki

το ωραιοτερο δωρο?φετος στην γιορτη μου που ημουν σε ενα νοσοκομειο μακρυα απο την πολη μου κ τους δικους μου που ειρθε ο αντρας μου που δεν το περιμενα λογω δουλειας κ μου εφερε ενα σταυρο
αλλα κ μονος του να εμφανιζοταν παλι δωρο θα ηταν

donkey

αχχχχχ τι χειλια........
 :roll:

814 Επισκέπτες, 0 Χρήστες