Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 761
  • Total: 761

Προφυλακτικό μετά μουσικής !!

Ξεκίνησε από papi, Αυγούστου 14, 2007, 11:57:09 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

papi

Ένα προφυλακτικό που παίζει μουσική στη διάρκεια του σεξ, με την ένταση του ήχου να ανεβοκατεβαίνει ταυτόχρονα με την ερωτική πράξη, είναι εφεύρεση Ουκρανού επιστήμονα, γράφει το περιοδικό Korrespondent.

Ένα ηχείο μινιατούρα και ένας αισθητήρας κίνησης, εμφυτευμένα στο προφυλακτικό παρέχουν μια κλίμακα μουσικών τόνων κατά τη συνουσία.
Η ένταση της μουσικής εξαρτάται από την ένταση του σεξ. Ο τόνος ποικίλλει ανάλογα με τη σεξουαλική θέση και το πάθος των εραστών. "Ο ήχος του προφυλακτικού έχει άμεση σχέση με τη σεξουαλική έλξη, το συναισθηματικό επίπεδο των χρηστών του και την ερωτική πληρότητα", αναφέρει ο επιστήμονας.

"Εργαζόμαστε για να βελτιώσουμε την ποιότητα του ήχου του προφυλακτικού", υπογραμμίζει ο Σοσόφσκι, που αναζητά χορηγό για να διαθέσει στη μαζική παραγωγή το μουσικό προφυλακτικό του, που βρίσκεται σε πειραματικό στάδιο.

Τι άλλο θα ακούσουμε άραγε ;;;

εγω θα ηθελα να παιζει Μακη Χριστοδουλοπουλο! :P

cowboissa


papi

θα το δοκιμασω με τρανζιστορακι :oops:

black_velvet


Ναι. Και ψάξε να βρεις το... άντε Μαρία!! ]
κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

seagull

Μήπως η καουμπόυσσα θέλει να πει κάτι με τα εμοτιον.. Το τρανζιστοράκι σκέφτομαι..καλού κακού :D

Athinoula

me mousiki e?...


tora pou ta leme..to play to exei dokimasei kaneis kanei tipota i tzifos i efevresei?
 :roll:

plus_

τον Εθνικο Υμνο αν πας με αλλοδαπο/η τον εχει στο play list???

itasous

αν δεν βγάλουν προφυλακτικό-ψησταριά .... εγώ δεν ξαναματακάνω σεχ!

δηλαδή συγνώμη κιόλας...αλλά τι να την κάνω την μουσική στην διάρκεια του σέχ? μήπως παρεξήγησαν τον ορισμό "πουλί"? λέω εγώ τώρα...

ενώ αν έβγαζαν προφυλακτικό - ψησταριά, κάνεις σεχ ψήνεις και μια μπριζολίτσα ταυτόχρονα βρε αδερφέ! οπότε καταλήγουμε και μαμημένοι αλλά και χορτάτοι...

έχω πρακτικό μυαλλό τελικά....

steelman

ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ
ΒΑΛΕ ΜΟΥΣΙΚΗ ΝΑ ΜΟΥΣΙΚΩΘΕΙ Ο .... ΛΟΣ Ο ΧΩΡΟΣ ΤΡΙΓΥΡΩ

donkey

Παράθεση από: "plus+"τον Εθνικο Υμνο αν πας με αλλοδαπο/η τον εχει στο play list???
ναι, μου έχουν μείνει μερικά (δηλαδή όλα) από το athens 2004.

Athinoula

pali sta diasparta mas vlepo...

otan leme mousiki ti mousiki?

donkey

Από αυτή που ο κάτοχος φωνάζει θριαμβευτικά……





MOUSIKONETE!!!!!!!!!!

lucretia

Φανταζομαι, στα ελληνοιταλικα ειδυλλια  το καλοκαιρι στα νησια, θα κανουν θραυση αυτα που  θα παιζουν το "παιδια της Ελλαδος παιδια" και το "βαζει ο Ντουτσε τη στολη του".

Clarabelle

σταθμους (συχνοτητες) αλλάζει;;

donkey

Παράθεση από: "Clarabelle"σταθμους (συχνοτητες) αλλάζει;;
Ναι έχει σύστημα τατσ-σκριν, το παλιό με το περιστρεφόμενο κουμπί αποσύρθηκε γιατί παρουσιαστήκανε πολλοί τραυματισμοί στο βάλανο

761 Επισκέπτες, 0 Χρήστες