Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 532
  • Total: 532

Δε γίνεται Λουτράκι χωρίς καζίνο...!!

Ξεκίνησε από Nasia9, Νοεμβρίου 25, 2007, 07:32:15 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Nasia9

Και κατά τις 13.00 εκεί που πήρα το αμάξι,και πήγα στα κυματάκια μου,για να ξελαμπικάρει λιγάκι το μυαλό μου..

μου τη βάρεσε ξαφνικά..και αποφάσισα να πάω (μαζί με κάποιους άλλους ονόματα να μη λέμε) στο Λουτράκι για καλαμαράκια..!

Θα μου πείτε..θα μπορούσα να βρω και πιο κοντά να φάω καλαμαράκια...και φυσικά το σκέφτηκα...

αλλά έλα μου που ξαφνικά έσκασε μύτη μια οικογενειακή φίλη,και μόλις της εξομολογήθηκα τη σκέψη μου... κατευθείαν είπε το ΝΑΙ!!!

Σε χρόνο ντε τε , λοιπόν...πήγαμε σπίτι...να πάρουμε και τους άλλους..να πάρουμε τα μπουφανάκια μας...να πάμε και στη τουαλέτα!  ]

heinrich

υπάρχει και ένα στριπτι(τ)ζάδικο ακριβώς απέναντι με real sex show..

Nasia9


heinrich

δεν ξέρω. Εγώ με «βρέθηκα» εκεί πριν από μια 9ετεία

Nasia9

και δε θυμάσαι τι έβλεπες παιδί μου  :roll:

heinrich

real sex show = ζευγάρι που κάνει κανονικό σεξ πάνω στην πίστα

Nasia9

τι ζευγάρι λέμε;;  :lol:

Accent

Παράθεση από: "Nasia9"τι ζευγάρι λέμε;;  :lol:

Μάλλον ανθρώπων

Nasia9

ανθρώπους τους λέμε τώρα;;;

Accent


Nasia9

Πάντως...εγώ δε θα χαρακτήριζα.. ανθρώπους .... 2 νούμερα,που κάνουν σεξ μπροστά σε άλλα ''νούμερα''...

 ]





Εμένα το καζίνο μου έκατσε στο λαιμό! Όχι οι ανωμαλίες των απέναντι!  ]

heinrich

ανωμαλία είναι να έχεις φράγκα και να πας να τα σκορπισεις στη ρουλέτα αντί να τα φας.

Nasia9

όχι ! αυτό είναι απόλαυση και εμπειρία! έστω και αν φας τη κεφάλα σου,και τα χάσεις όλα  ]

Accent

Παράθεση από: "Nasia9"Πάντως...εγώ δε θα χαρακτήριζα.. ανθρώπους .... 2 νούμερα,που κάνουν σεξ μπροστά σε άλλα ''νούμερα''...

 ]





Εμένα το καζίνο μου έκατσε στο λαιμό! Όχι οι ανωμαλίες των απέναντι!  ]

Για μενα πιο ανώμαλοι ειναι αυτοι που πανε και τους βλεπουν πληρωνοντας, παρα αυτοι που το κανουν , εστω δημοσια, και πληρονωνται.

Nasia9

Πιθανό... 8)

ΑΛΛΑ άμα προέρχονται από ''απέναντι'' (καζίνο δλδ) και ειδικά άμα τα έχουν χάσει όλα....

τότε πρέπει να τους δικαολογήσουμε ε;;

532 Επισκέπτες, 0 Χρήστες