Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 760
  • Total: 760

Π Α Μ Ε Γ Ι Α Κ Α Φ Ε

Ξεκίνησε από Calma, Ιανουαρίου 23, 2008, 01:22:36 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Calma

Καλημέρα - καλησπέρα
λοιπόν θα είμαι στην Αθήνα εγώ ο κάλμας (Ηλίας)
πιθανότατα το χρονικό διάστημα από της
29 του Γενάρη 2008 και θα παραμείνω μάλλον έως τις
3 Φλεβάρη 2008

στην κοπή της πίτας του α33 δυστυχώς(για άλλους ευτυχώς)
δεν θα μπορέσω να παραβρεθώ(για άλλη μια χρονιά)
και καλύτερα να μην το σχολιάσετε!

αυτό που θα ήθελα να πω είναι
θα ήθελα να κανονίσω μια συνάντηση για καφεδάκι
(είναι η κοπή όχι της πίτας αλλά του καφέ)
(μπας και γνωρίσω και εγώ Κανά άνθρωπο του α33 από το 2004 προσπαθώ)
αν είστε σύμφωνοι όχι όλοι όσοι θέλετε εμ πάση περιπτώσει

παρακαλώ να δω συμμετοχές και αν θέλετε
θα γράψω την ημέρα και την ώρα εδώ να είστε σε ετοιμότητα!
αυτά ...
περιμένω!


[/b]

gohssa

Έγω μέσα είμα Ηλία...... προτείνω η συνάντηση να γίνει στο κέντρο για να βολεύει τους περισσότερους!! :D

Calma

καλο αυτο
μου ακουγετε πολυ καλο εγω ακουω προτασεις και μετα θα σας πω αλλα
να ξερετε οτι θα προσπαθισω να ακουσω τους περισσοτερους-ες
λοιπον εχουμε εως τωρα κέντρο συναντηση

steelman

ΠΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΟΝΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΑΠΟ ΣΑΛΟΝΙΚΑ
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΛΕΨΕΙ
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΗΜΕΡΑ , ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ
ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ

( ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΙΤΑ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ , ΚΑΙ ΜΕ ΛΕΥΚΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΑΠΟ ΕΞΩ Ε )
χαχαχαχαχαχαχαχα

Nasia9

Μη ξεχάσετε να μας πείτε και τι θα φοράτε..

gohssa

ααα στιλμανακο αν δεν μπορεσεις να κατεβεις στειλε μας τουλαχιστον την βασιλοπιτα με την λευκη σοκολατα...... :P  :P  :P

Calma

εσυ νασια δεν θα ερθεις???

Enia

Ηλία, η πείρα μέχρι στιγμής έχει δείξει ότι η πολλή δημοκρατία βλάπτει.
Ποτέ δεν θα μπορέσεις να ικανοποιήσεις τους πάντες. Πχ να τώρα η γόησσα προτείνει κέντρο, στο κέντρο όμως άλλοι δεν μπορούν να παρκάρουν και θα γκρινιάζουν κλπ.
Κανόνισε εσύ με τους δυο-τρεις-τέσσερις ανθρώπους που θες να δεις περισσότερο, και βάλε μια νέα ανακοίνωση στο 'ανακοινώσεις μελών' με πυγμή: τάδε μέρα, τάδε ώρα, τάδε μέρος - θυμήσου να βάλεις την ημέρα συνάντησης στον τίτλο του θέματος.


ΥΓ: αμάν λύσσα, αφού άνοιξε και στην Αθήνα Τερκενλής, δεν τους έχουμε ανάγκη!  :P  :P  :P  :lol:

gohssa

Υπαρχει και το μετρο που βολευει, μην ξεχνιομαστε!!  :lol:

Enia

εγώ το ξέρω βρε γοησσούλα, όπως επίσης και τα ταξιά, αλλά επειδή συνήθως οι περισσότεροι έρχονται τουλάχιστον κανά-δυο ώρες μετά από την ώρα που θα τους πεις και φυσικά ποτέ δεν το διαλάμε πριν τα μεσάνυχτα (aka τις ώρες λειτουργίας των ΜΜΜ) και θέλουν να έχουν την βολή τους, όλο και κάποιος θα γκρινιάξει...  :D δεν είπα ότι είναι λάθος το μέρος, είπα ότι είναι ασύμφορη η τόσο διαλλεκτική μέθοδος του Ηλία.

και Ηλία, αν θες καμμία πρόταση για μέρος συνάντησης βάλε μια φωνή, όλο και κάτι θα βρούμε.

gohssa

το κατάλαβα Ενιάκι και συμφωνώ να βάλετε μια συγκεκριμένη ώρα και περιοχή και όσοι μπορούν να έρθουν.... :lol:

Pappas10

Εγώ μέσα. Κανονίστε ημερομηνία και έρχομαι εφ' όσον φυσικά μπορώ.
Εν οίδα ότι ουδέν οίδα
Γνώθι Σεαυτόν
Μηδέν Άγαν
Πας μη Έλλην Βάρβαρος
ΠΑΟ Θρησκεία θύρα 13
Πίτα γύρο κοτόπουλο, μαρούλι μαγιονέζα.

sevenseas

θα ελθεις Αθηναααααααααααααααααααααααααααα ?

χαθηκες

χαχαχαχχαα

KostasD33

Λιάκο αν το κάνεις καθημερινή και θες να το κάνεις νωρίς και όχι βράδυ τότε σου συνιστώ ανεπιφύλακτα την Στοά Κοραή που πηγαίνουμε συχνά και σου δίνω συντεταγμένες να βάλεις σωστά την ανακοίνωση σου.
Έχει ατού ότι φτάνει το μετρό είναι κέντρο για όλους και έχουμε μια σχετική προπόνηση

Αν θες να το κάνεις βράδυ τότε οι επιλογές είναι διαφορετικές
1η Μπουρναζι (έχει πολλά μαγαζιά όπως και ένα με κουβανέζικη βραδιά κάθε πέμπτη νομίζω) αλλά έχουν την φασαρία τους
2η βαλε κι εσύ Φλοίσβο που ναι μεν είναι στο ένα άκρο της Αθήνας (παραλιακά) αλλά το ξέρουν αρκετοί ή το Blu

πάρε απόφαση εσύ ότι σε βολεύει ρίξε ανακοίνωση και μη φοβού, όσοι μπορούν και θέλουν να έρθουν, θα έρθουν

snoopy

Παράθεση από: "KostasD33"Λιάκο αν το κάνεις καθημερινή και θες να το κάνεις νωρίς και όχι βράδυ τότε σου συνιστώ ανεπιφύλακτα την Στοά Κοραή που πηγαίνουμε συχνά και σου δίνω συντεταγμένες να βάλεις σωστά την ανακοίνωση σου.
Έχει ατού ότι φτάνει το μετρό είναι κέντρο για όλους και έχουμε μια σχετική προπόνηση

Αν θες να το κάνεις βράδυ τότε οι επιλογές είναι διαφορετικές
1η Μπουρναζι (έχει πολλά μαγαζιά όπως και ένα με κουβανέζικη βραδιά κάθε πέμπτη νομίζω) αλλά έχουν την φασαρία τους
2η βαλε κι εσύ Φλοίσβο που ναι μεν είναι στο ένα άκρο της Αθήνας (παραλιακά) αλλά το ξέρουν αρκετοί ή το Blu

πάρε απόφαση εσύ ότι σε βολεύει ρίξε ανακοίνωση και μη φοβού, όσοι μπορούν και θέλουν να έρθουν, θα έρθουν


Μην ακούς τον Κώστα!
Κάπου που να έχει μετρό. Και από αυτά που είπε ο Κώστας μόνο η Καραή είναι υποψήφια! Κατά τα άλλα Μοναστηρακι/Πλάκα έχει ωραία καφε χωρις ιδαίτερη φασαρία και πάει και μετρό!

760 Επισκέπτες, 0 Χρήστες