Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 808
  • Total: 808

Οταν μπαινετε στο αυτοκινητο ή οταν αναβαινετε στην μηχανη..

Ξεκίνησε από papi, Οκτωβρίου 11, 2005, 08:33:19 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

papi

Οταν μπαινετε στο αυτοκινητο,ποια ειναι η πρωτη κινηση που κανετε?
μετα τι αλλο κανετε? :P
 και ποια ειναι η σχεση σας με το αυτοκινητο?
Στην μηχανη μοτοσακο :P ποια ειναι η σχεση σας με το διτροχο?
Ασχοληστε ωρες με το τετρατροχο ή με το διτροχο? :P

olive

..οταν μπαινω στο αυτοκινητο η πρωτη μου κινηση να ανοιξω το ραδιοφωνο..... :D  Η σχεση μου με το τσικολελετο μου ...ειναι ακρως ερωτικη.....!!!! Δεν παω που8ενα χωρις ....αυτο  δυστυχως....(ειμαι εξαρτημενη...τι να κανουμε..!!!)  :bounce:  :bounce:  :bounce:  :bounce:

Argiro

Λοιπόν, αν και σαφώς προτιμώ τις μηχανές, αυτό το αμαξάκι είναι πολύ ζόρικο...

papi

χαχαχα και εμενα μου αρεσει :lol:  :lol: κοιτα κοιτα πως τρεχει....

Argiro

Πού το πέτυχες; Υπάρχει τέτοιο αμάξι ή είναι φτιαγμένο σε υπολογιστή;

papi

λες να υπαρχει?αχμ χλομο :shock: αμα υπαρχει θα παω να το παρω αμεσως!αχαχαχα

pingo

Βάζω ζώνη...βάζω μπρος...και ανοίγω ραδιόφωνο...μετά ανάβω κι ένα τσιγάρο... :lol:

minoraki

αναβω την μηχανη.....ανοιγω το παραθυρο.....ανοιγω το ραδιοφωνο.....και φευγω.....μερικες φορες φοραω και την ζωνη ασφαλειας....μερικες φορες (οταν ειναι κοντινη αποσταση)...οχι....με ενοχλει αφορητα!

papi

ναι ναι σε εσας ειναι επιδει εχετε και το στηθος και ενοχλει καπως :P

minoraki

παπακι μου ολα τα ξερεις εσυ! :D  :D πανεξυπνο παπακι..... :bounce:  :bounce:.....παντως μου αρεσουν παρα πολυ τα μοντελακια των αυτοκινητων σου! τελεια..... :) ακυκλοφορητα!

papi

ναι μινορακι μουυυυυυυυυυ....  :D ριααααααααααα ριααααααααααααααααα ακους;;παμε να παρουμε τουτου με δυο ροδες σαν αυτα εζωωωω!! :oops: :P

gavrina


junkie

Βάζω cd και αμέσως μετά ζώνη οωσδήποτε ,έπειτα τα γυαλιά ηλίου αν είναι μέρα...ή βράδυ ανάβω πρώτα τα φώτα..

papi

περνω το παπακι μου..παταω μια μανιβελια...και φευγω(τοσο απλα)...η καλυτερη λυση ειναι το παπακι για την Αθηνα...ασε που δεν καιει τπτ(τι ευτυχια) :D

apol

κυτα μια φοβερη συμπτωση το πρωτο πραγμα που κανω οταν μπω ειναι να κλεισω τη πορτα..........

808 Επισκέπτες, 0 Χρήστες