Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 1
  • Guests: 363
  • Total: 364
  • Leon

κους-----κους κουτσομπολιά και ίντρικες στο a33..

Ξεκίνησε από Sotis, Φεβρουαρίου 01, 2007, 05:12:07 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Sotis

για  να  δω  ποιος  ποια  θα γράψεi>>>> :arguement:  :arguement:  :arguement:  :arguement:

Enia

αχ, ωραίο θέμα...!  :D μπράβο Σοτάκομ!

*Ένια φτιάχνει φρέσκο ζεστό ποπ κορν και στρογγυλοκάθεται πρώτο τραπέζι πίστα!

xhmeia

τα κουτσομπολια ειναι για τους κουτσομποληδες κ γι αυτους που δεν  εχουν κατι δικο τους ν ασχοληθουν

δεν βλαπτει ομως να τσιμπολογησουμε λιγο απο το ζεστο ποπ κορν σου  μικρη  :P φτιαξε μπολικο  :P

Enia

:wink: Ελάτε, ελάτε, έχει για όλους!  :D

Titika_H_Gkavh

[size=18]Εμενα που δεν μου αρεσουν τα ποπ κορν???...
... θα ηθελα ροζ ή γαλαζιο μαλλι της γριας...
[/size]

black_velvet


Ξηρά καρπά συνοδεία ποτού υπάρχουν;  ]
κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

Sotis

και  καθομαι  να  βλεπω....στο  καναπε  μου....με  πατατακια  και....και φυστικια...αυτα  που  θα  γινονται.. :sonstige:  :sonstige:  :sonstige:  :sonstige:  :sonstige:  :greece:

Sotis

KAI  NAI  TO  ΠΡΩΤΟ  ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ >>. ΑΠΟ  ΜΕΝΑ  ΕΝΑ  ΜΕΓΛΟΣ  ΕΡΩΤΑΣ  ΤΕΛΕΙΩΣΕ  ΑΔΩΞΑ  ΣΤΟ  Α33...ΝΑΙ  ΕΙΝΑΙ  ΓΕΓΟΝΟΣ... :greece:  :greece:  :greece:  :greece:  :moonwalk:  :moonwalk:  :moonwalk:  :moonwalk:

sexy



sotako esy ton teleiwses h ekeinh???? h mhpws den phgaine allo kai teleiwse mono tou???

(egw parhggeila apo th roma.... :wink: )

Enia

γεια σου ρε σεξουλίνι!  :lol:

τιτίκαμ, κάτσε βρε... δεν ξέρω αν θα στο πετύχω το χρωματάκι (βολεύεσαι με ξανθό, καστανό, ή μελαχροινό?  8) ), και ίσως δεν είναι γριας, αλλά νιας,  :P πάντως οι πιθανότητες να βρούμε μαλλί αυξάνονται!  :lol:

Titika_H_Gkavh

Enia...enia...να συμβιβαστω αλλα κατι μου λεει πως δεν το πετυχες το χρωμα...κατι δεν μου παει καλα...να'ναι η αποχρωση του σαντρε, ο τονος του ακαζου...δεν ξερω...εχεις μια προσπαθεια ακομα και καμια βοηθεια απο το κοινο... ][size=18][/size]

Sotis

:arguement:  :arguement:  :arguement:  :arguement:  :24:  :blobs16:  :blobs16:  :hug2:  :hug2:  :elephant:  :elephant:

Enia

Παράθεση από: "Sotis":arguement:  :arguement:  :arguement:  :arguement:  :24:  :blobs16:  :blobs16:  :hug2:  :hug2:  :elephant:  :elephant:

πιθανή μετάφραση..: τσακώθηκαν, τσακώθηκαν, τσακώθηκαν, λύθηκαν στα γέλια γιατί κατάλαβαν πως τσακώνονταν για βλακείες, εκτονώθηκαν, έκαναν αγκαλίτσες, κι άλλες αγκαλίτσες, και ο Σότης έβγαλε έξω να της δείξει την προβοσκίδα του...

 :shock:

:24:

Sotis

χαχααχαχαχαχαχαχαχχαχααχαχχαχαχαχα  λιλακιιιιιιιι  καλοοοοοο ετσι  ειναι  αχαχαχχαχαχαχαχαχα

Anonymous


363 Επισκέπτες, 1 Χρήστης