Ειδήσεις:

1η δοκιμή με αναβάθμιση ...

Main Menu
Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 754
  • Total: 754

ΤΙ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΩ...

Ξεκίνησε από kuria, Φεβρουαρίου 07, 2007, 04:29:17 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Rakendytos

:arrow: anastasia ..Δεν επρεπε να της δειξω φωτογραφια μου.. Μου εκοψε την καλημερα.. :P

 :arrow: alabastro ..η αλλιως ο οργασμος των αστρων μου.. Καποια μερα θα φαω βρωμοξυλο απο τον συζηγο της.. :roll:

 :arrow: black velvet ..η μικρη Νεφελη  :D Σεμνη, ευγενικη, γοητευτικη..

 :arrow: enia ..To oμορφοτερα μαλλια του α33 και οχι μονο.. Καλλιτεχνης σε ολα!! (αρε Κρις τι μας εκανες.. :( )

 :arrow: isabella ..αλλη μια γοητευτικη παρουσια που μ εκανε να αναθεωρησω την αποψη μου για τα μικρα ματια..  :) Ενα χρυσο κλωναρι στον κηπο του α33..

 :arrow: Κostas33 ..φιλικος, λογικος, και με μεγαλα αποθεματα υπομονης.. Αναρωτιεμαι πολλες φορες πως γλυτωνω το μπαν στο τσατ..  :)

 :arrow: kuria ..πανεξυπνη με χιουμορ και αυτοσαρκασμο αλλα δυστυχως δεν μου καθεται.. :roll: Καθε μερα κανω 2 ωρες τσατ για να την ξεπερασω.. :P

 :arrow: heinrich ..απιθανος τυπος με πηγαιο χιουμορ μου φτιαχνει την διαθεση καθε φορα που το διαβαζω! Επισης πολυ θετικη φατσα βγαζει θετικη ενεργεια.. Ρε Χρησταρα αν ειχες 9 αντι 8 τρυπες μα την Σταλινοπαναγια θα σε ερωτευομουν ρε μαγκα..  :P

 :arrow: xhmeia ..αν και δεν εχω μιλησει ιδιαιτερα μαζι της διακρινω μια δυναμικοτητα μια ανεξαρτησια κι ενα γοητευτικο χαμογελο.. :)

 :arrow: pappas ..ο τυπος ειναι πανεξυπνος ετοιμολογος και κατα καποιο τροπο διαβασμενος.. Καποιες φασιστικες κωλοφυλλαδες που διαβαζει νομιζω πως του εχουν κανει ανεπανορθωτο κακο.. :wink:
Ειναι παντως προσωπικοτητα..

 :arrow: steelman ..ψυχαρα!! ..αυτος κι αν εχει αποθεματα υπομονης..
Τα πρωινα του κανω απαγγελιες απο το τσατ και απο τι ειδα δεν εχει κοψει τις φλεβες του..ακομα.  :D

 :arrow: sevenseas ..ο τυπος ειναι υποπτος..Δρα υποχθονια.. Μεμψιμοιρει ολη μερα και ολες οι κυριες του σαητ τον ξερουν, και τις ξερει  απ εξω κι ανακατωτα.. :D
Πρεπει να λαβουμε μετρα μηπως δουμε ασπρη μερα..

 :arrow: joking ..ωπα εδω ειναι μεγαλο κεφαλαιο.. Μολις την ειδα επαθα πλακα!!! Εχει απιστευτη ομοιοτητα με τον πρωτο (ολοκληρωμενο) μου ερωτα.. Την καθηγητρια μου των γαλλικων.   :D
Η κυρια εχει λαμψη, μας καινε τα φωτα σου  :wink:  φαντασια, και αισιοδοξια..

 :arrow: seatakias ..αλλη μια προσωπικοτητα!! Τα παντα παντος αυτοκινητου.. Ο αδελφος Δημητρης ουκ ολιγες φορες εχει βγαλει τα καστανα απ την φωτια.. Οτι αποριες εχετε για το αυτοκινητο απευθυνθειτε σ αυτον.. :thumleft:

Sotis

Παράθεση από: "kuria"συχνα ακουγονται ερωτησεις του τυπου <μα καλα τι του (της) βρισκει;> οπως και αναλογες απαντησεις <παρε τα "ματια" μου και δες τον (την)>

μοιραστητε λοιπον μαζι μας τα "ματια" σας και πειτε τι βρισκετε στον καθε χρηστη
................


ΕΛΑ  ΝΤΕ  ΤΙ  ΣΟΥ ΕΧΩ  ΒΡΕΙ  ΕΣΕΝΑ  ΚΑΙ  ΕΣΥ  ΣΕ  ΜΕΝΑ... :roll:  :roll:  :roll:  :28:  :28:  :28:



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΟΠΟΥ ΛΑΛΟΥ ΠΟΛΛΑ  ΚΟΚΟΡΙΑ  ΑΡΓΕΙ  ΝΑ  ΞΥΜΕΡΩΣΕΙ...

Sotis

ΚΟΥΡΙΑ................................................................................................

ΤΙΤΙΚΑ.................................................................................................




2 ΚΑΙ  ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ  Η   ΚΑΘΕ  ΜΙΑ  ΕΧΕΙ  ΤΑ  ΧΑΡΙΣΜΑΤΑ ΤΗς,,,  
 :wink:  :wink:  :wink:  :wink:


--------------------------------------------------------------------------------------
ΟΠΟΥ ΛΑΛΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΚΟΚΟΡΙΑ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΞΥΜΕΡΩΣΕΙ...

Sotis

ΡΙΚΥ  ΜΑΡΤΙΝ.......


ΚΟΣΤΑΣ....D33....


ΠΑΠΠΑΣ.............

ΡΑΜΟΣ.................

ΣΕΑΤΑΚΙΑΣ..........

ΚΑΙ  ΑΛΛΑ  ΠΑΙΔΙΑ  ΑΛΛΑ  ΑΥΤΟΥΣ  ΤΟΥΣ   ΕΚΤΙΜΩ ΠΑΡΑ   ΠΟΛΥ...
--------------------------------------------------------------------------------------
ΟΠΟΥ ΛΑΛΟΥΝ ΠΟΛΑ ΚΟΚΟΡΙΑ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΞΥΜΕΡΩΣΕΙ...

Jezebell

Χμμ...
Shadowlord :arrow: νομιζω πως οποιοσδηποτε ανθρωπος ειναι κοντα στον Μαριο ειναι τυχερος.Δεν εχω γνωρισει ανθρωπο με τετοιες ισορροπιες, καλη-αληθινα-ψυχη, θετικη ενεργεια, που να αγαπαει τοσο καθαρα και αληθινα και να συνδυαζει τα παντα αψογα.Τον αγαπαω πολυ γιατι του αξιζει οσο κανενας ανθρωπος που εχω γνωρισει.
Andreas :arrow: απορω πως βγηκε αυτο το παιδι απο το λιονταρακι :P Θεωρω πως εχει πολη καλη ενεργεια,πολυ καλες προθεσεις και ειναι πολυ δικαιος.Μ αρεσει να βλεπω ανθρωπους στην ηλικια του να εχουν συνειδηση και συνειδητοτητα για την ζωη και την προσωπικοτητα τους.
Pappas 10 :arrow: ειναι εξυπνος,καλος και απαιτητικος.Το μονο κακο ειναι οτι ολα τα βλεπει απο την οπτικη του Βαζελου και εκεινος καταλαβαινει τι εννοω
Balland :arrow: Το αλλο μου!Σκεφτομαστε τα ιδια λεμε τα ιδια και το περιεργο ειναι οτι ειμαστε αντιθετοι σε πολλα.Αλλα πισω απο το βλεμμα και τις λεξεις του δεν υπαρχει τπτ αλλο παρα μονο η αληθεια του.
Kuria :arrow: Δυναμη και δυναμικη...αυτα την χαρακτηριζουν πιστευω σε ολες τις αποχρωσεις της.
Enia :arrow: Γλυκα...σκετη γλυκα.Νομιζω οτι οσες φορες κι αν πεσει θα σηκωθει με περισσοτερο ενθουσιασμο γιατι πολυ απλα ξερει να ειναι αληθινη με οσα νιωθει χωρις να τα αποφευγει να τα κριτικαρει και να "μετονομαζει"
Black Velvet :arrow: Το καταλληλοτερο νικνεϊμ.Ακριβη, απαλη, γοητευτικη, αυστηρη μυστηριωδης αλλα οχι ψευτικη...αληθινη κυρια.
Kouklitsa:arrow: Πανεξυπνη μορφωμενη ετοιμολογη to the point
Αυτοι ειναι οι ανθρωποι που οταν βλεπω χαιρομαι αληθινα, θελω να ειναι στην ζωη μου η κανω παρεα, υπαρχουν και αλλα παιδια που εκτιμω και συμπαθω αλλα δεν γνωριζω πολυ καλα , καποιοι που περναω καλα και γελαω η βρισκω ενδιαφεροντες μεσα στο φορουμ η εκτος διαδικτυου οπως και ανθρωποι που δεν μου κανουν η αποδειχτηκαν ανθρακες.[/u]

Sotis

Παράθεση από: "Sotis"ΡΙΚΥ  ΜΑΡΤΙΝ.......


ΚΟΣΤΑΣ....D33....


ΠΑΠΠΑΣ.............

ΡΑΜΟΣ.................

ΣΕΑΤΑΚΙΑΣ..........

ΚΑΙ  ΑΛΛΑ  ΠΑΙΔΙΑ  ΑΛΛΑ  ΑΥΤΟΥΣ  ΤΟΥΣ   ΕΚΤΙΜΩ ΠΑΡΑ   ΠΟΛΥ...
--------------------------------------------------------------------------------------
ΟΠΟΥ ΛΑΛΟΥΝ ΠΟΛΑ ΚΟΚΟΡΙΑ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΞΥΜΕΡΩΣΕΙ...


ξεχασα  να  βαλω  και  τον ( JT   TON βλαχο ) και  αυτον  τον εκτιμω  παρα πολυ... :wink: στουρνοβλαχε  μου  εσυ.... :wink:

--------------------------------------------------------------------------------------

ΟΠΟΥ ΛΑΛΟΥΝ ΠΟΛΑ ΚΟΚΟΡΙΑ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΞΥΜΕΡΩΣΕΙ...

joking

Παράθεση από: "Rakendytos".

 :arrow: joking ..ωπα εδω ειναι μεγαλο κεφαλαιο.. Μολις την ειδα επαθα πλακα!!! Εχει απιστευτη ομοιοτητα με τον πρωτο (ολοκληρωμενο) μου ερωτα.. Την καθηγητρια μου των γαλλικων.   :D



 ]

Alabastro

GIATI MHPOS H KATHIGITRIA DIDAKSE GALIKA TON RAK>>>??? :lol:  :24:

See_Me

Παράθεση από: "xhmeia"seemeδακι  :arrow: την ανεση της, τον τροπο που σαρκαζει τα παντα, το γελιο της κ γουσταρω οταν τα παιρνει κ τα χωνει :D

 πως με πιάνεις  ]




(τελικά ο νοικάρης μπάτσος έχει γκόμενα και μάλλον συζούν ρε γμτ  :(  )

xhmeia

με τις ευχες μας βρε τα παιδια   :D

ςςςςςςς μην ακουσει η αδελφη μου, το λογο που θα με ηθελες θεια, δεν θα με αφησει να παρω μαζι την ανηψια μου αλλη φορα  :P  :P  :P  :P

Rakendytos

Παράθεση από: "joking"
Παράθεση από: "Rakendytos".

 :arrow: joking ..ωπα εδω ειναι μεγαλο κεφαλαιο.. Μολις την ειδα επαθα πλακα!!! Εχει απιστευτη ομοιοτητα με τον πρωτο (ολοκληρωμενο) μου ερωτα.. Την καθηγητρια μου των γαλλικων.   :D



 ]


..αν μου χες κανει μαθηματα.., θα με θυμοσουν γλυκια μου  :wink:

fmas

Γενικότερα εντός του a33 τώρα τελευταία βρίσκω τον απίθανο χαβαλέ για να χαλαρώνω.....

Επιτρέψτε μου να συσκευθώ με τον ευατό μου και να χαρακτιρίσω έναν έναν λίγο αργότερα.......

kuria

Jezebell το πηγαιο παθος που στηριζει καθε της ενεργεια (και το γεγονος οτι ειναι γυναικαρα) με ενθουσιαζει...


Rakendytos ο αυτοσαρκασμος του (μου τα λεω μονος μου μην προλαβει κανας αλλος και του χω κι υποχρεωση) και η επιμελης ανεμελια του μου τον κανουν καλη παρεα...


See_Me αυτο το παντα χυμα (ειτε εχει ειτε δεν εχει κυμα) ειναι το μεγαλο της ατου, οπως κι αυτο το πικαντικο μουτρακι της... φτου σου κοπελαρα μου!
εκεί που τα θέλω εκτοπίζουν τα πρέπει...

black_velvet

κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

black_velvet

Παράθεση από: "heinrich"σιγά μη νπαντρέψουμε την γλυκυτάτη με αυτήν την αχώνευτη :D  :D που είναι μέσα στην γκρίνια

Ε τέτοια πλατιά χαμόγελα προς μια αχώνευτη δεν έχω ξαναδεί!  ]
κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

754 Επισκέπτες, 0 Χρήστες