Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 837
  • Total: 837

θα ειχατε ερωτικη εμπειρια με εναν παντρεμενο?.....

Ξεκίνησε από tseriko, Μαΐου 06, 2007, 01:03:11 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

v

Δεν με απασχόλησε ποτέ η οικογενειακή κατάσταση των αντρών που μου έκαναν κλικ επειδή ποτέ δεν με ενδιέφερε να τους παντρευτώ.
Δεν αποτελεί σκοπό της ζωής μου το να προστατεύω τους γάμους των άλλων.
 
Αλλά δεν επιδιώκω σχέσεις με παντρεμένους επειδή είναι σπαστικό το ωράριό τους. Τα πρωινά και τα απογεύματα που έχουν ελευθερία κινήσεων εγώ δουλεύω ή ξεκουράζομαι.  :wink:  
Κι όπως είπε και η Ευανθία δεν μ αρέσει να κάνω σεχ με το ρολόι στο χέρι ή να βγαίνουμε και να κοιτάζει γύρω του μη μας δει κάποιος γνωστός. Εκείνος κρύβεται επειδή έχει λόγους. Εγώ τι χρωστώ ; :wink:

_MAIRA_

μου ειχε συμβει στο παρελθον οταν ειμουν πολυ μικρη
θα ελεγα οτι μαρεσε πολυ ο ρολος της λολιτας και γενικα με βολευε γιατι ηθελα πολυ χρονο να βγαινω  με τους φιλους μου

τωρα δεν θα εκανα με τιποτα σχεση με εναν παντρεμενο γιατι οπως ειπε και η v δε γουσταρω να βγαινω οποτε παιρνει αδεια απο την γυναικα του
ουτε να συντονιστω με τα δικα του ωραρια
κυριως ομως δεν θα το εκανα γιατι  αν και ξερω οτι ο ανθρωπος δεν ειναι μονογαμικος  ,κατα βαθος δεν τους εκτιμω.Μου βγαζουν δειλια  !

αυτα για τους κατεξακολουθηση
φυσικα υπαρχουν και αλλες περιπτωσεις ,που συμβαινει και δεν γινεται να κανεις αλλιως...but not for me

Argiro

Εγώ πάλι σε αυτό το ζήτημα έχω άποψη αλληλοσυγκρουόμενη, που περιέχει στοιχεία που αναιρούν το ένα το το άλλο. Ενώ από τη μια θεωρώ πως εφόσον ο άνθρωπος είναι φτιαγμένος από τη φύση πολυγαμικός, συνεπώς δεν γίνεται να μη βρεθεί στη ζωή του τουλάχιστον μια φορά που θα απατήσει το σύντροφό του και κατ' επέκταση δεν θεωρώ ανήθικη τη σχέση με παντρεμμένους, από την άλλη τους αποφεύγω όπως ο διάβολος το λιβάνι. Ο λόγος είναι πως αν έχεις σχέση με παντρεμμένο -ή παντρεμμένη για τους άντρες- είναι σαν να μην έχεις καθόλου σχέση. Και αν δεν έχεις σχέση καθόλου έχει καλώς, το έχεις πάρει απόφαση, επιλογή σου είναι και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο και την ηρεμία σου εξασφαλισμένη. Αν όμως έχεις μια τέτοια σχέση ούτε ηρεμία θα έχεις ούτε το κεφάλι σου ήσυχο. Μόνος σου θα εξακολουθείς να πηγαίνεις για καφέ παρέα με τους φίλους σου, μόνος σου θα πηγαίνεις εκδρομές και διακοπές, μόνος σου θα κοιμάσαι το βράδυ -χώρια που θα έχεις και το άγχος πότε θα σε πάρει τηλέφωνο, πότε θα βρεθείτε και πόση ώρα θα είστε μαζί. Άσε καλύτερα, αυτά είναι βάρβαρα σπορ για μένα... :roll:

sevenseas

ασε
ολο μς παντρμενες μπλεκω τα τελευται χρονια

αλλα μυο αρέσει

Athinoula

apapa den boro me pandremenous olo apetiseis einai makria.. :roll: eno oi eleyteroi me mia soupa traxana me komatakia xaloumi einai euxaristimeni...oi pandremenoi to psaxnoun poli...apappa den boro. :(

Sotis

Παράθεση από: "lila"apapa den boro me pandremenous olo apetiseis einai makria.. :roll: eno oi eleyteroi me mia soupa traxana me komatakia xaloumi einai euxaristimeni...oi pandremenoi to psaxnoun poli...apappa den boro. :(


ελα  σε  μενα  που  ειμαι  ελεθερος  λιλακι  μου... :D  :D  :D

Pappas10

Και πάλι,

Καλά κρασά.... 2004 σοδειάς.

Και από την Καλαμάτα το καλό λάδι... ή την Κρήτη.

Ρέθυμνο με τ' αμπέλια σου
Κίσσαμο με τσ' ελιές σου

έλα έλα... Κίσσαμο με τσ' ελιές σου


Γειά σου Χανιώτικη ζωή με τσι παλικαριές σου
έλα έλα έλα... με τσι παλικαριές σου...

ωωω ωωω ωωω ωωω

Ξάφνου κανείς δεν πάγει πια για σεξ με παντρεμένες
έλα έλα για σεξ με παντρεμένες
μονάχα τσι κρατούν μακριά λες κι ειν' αφορισμένες
έλα έλα έλα... λες κι ειν' αφορισμένες...

ωωω ωωω ωωω ωωω

Τσι ούτε καμία κοπελία δεν πάει με παντρεμένο
έλα έλα δεν πάει με παντρεμένο
γιάντα θαρεί τον κουζουλό με πούτσο μαραμένο
έλα έλα έλα... με πούτσο μαραμένο

ωωω ωωω ωωω ωωω

τώρα πως γίνεται κι εδώ ούλοι οι παντρεμένοι
έλα έλα όλοι οι παντρεμένοι
κάπου θα' χουν μια γκόμενα που θα τους περιμένει
έλα έλα έλα που θα τους περιμένει

ωωω ωωω ωωω ωωω

μα τσε οι παντρεμένες μας μόνες θαρώ δεν μένουν
έλα έλα μόνες θαρώ δεν μένουν
τσι όλο και κάποιον γκόμενο θα' χουν για να τον πέρνουν
έλα έλα έλα... θα' χουν για να τον πέρνουν...

ωωω ωωω ωωω ωωω

όσο για όλους κι όλες σας που λέτε πως δεν πάτε
έλα έλα που λέτε πως δεν πάτε
όλο κι ένα παράνομο μία φορά  ζητάτε
έλα έλα έλα καμιά φορά ζητάτε...

ωωω ωωω ωωω ωωω

Τώρα αν με ρωτήσετε γιάντα με μαντινάδα
έλα έλα γιάντα με μαντινάδα
εμ' απ' αυτά που διάβασα με έπιασε κουζουλάδα
έλα έλα έλα... μ' έπιασε κουζουλάδα

κι έτσι ευθύς εσκέφτηκα την Ηθική τσι Κρήτης
έλα έλα την ηθική τσι Κρήτης
οπού' ναι ο κάθε στέφανος στέρεος σαν Ψειλορήτης
έλα έλα έλα... βρε τι μας λέει ο κοπρίτης....
Εν οίδα ότι ουδέν οίδα
Γνώθι Σεαυτόν
Μηδέν Άγαν
Πας μη Έλλην Βάρβαρος
ΠΑΟ Θρησκεία θύρα 13
Πίτα γύρο κοτόπουλο, μαρούλι μαγιονέζα.

Anonymous

Μου αρέσει που διβάζω παντα την αληθεια εδώ! Οι παντρεμενες και οι παντρεμενοι  ακόμα και μεσα στην ανωνυμια προσπαθουν να πεισουν οτι ειναι φριι....ελεος θα μπερδευτουμε ολοι στο τελος.
Εγω ειμαι παντρεμενη αλλα μονο πλατωνικα θα μπορουσα να απατησω τον συζηγο μου....και μονο για παιγνιδι. Σεξ δεν θα εκανα  με αλλον γιατι γνωριζω ποσο δυσκολο ειναι να βρω  αυτο που θελω.....κ ειναι περιττο να  μπω σε αυτη την ταλαιπωρια.
Τι θελω? καποιον...ασφαλως καλυτερο απο τον συζηγο....για να εχω και αλλοθι.
Εξομολογηση σας εκανα.

_MAIRA_

εγω παντως δεν ειμαι παντρεμενη

kodikas

τελικα ο γαμος ειναι η διαδικασια του να ανακαλυπτεις σιγα σιγα τι ειδους αντρα θα προτιμουσε η γυναικα σου.

_MAIRA_

και εσυ  παπα ειπαμε σχεση δεν κανουμε

sui-generis

Παράθεση από: "Pappas10".



κι έτσι ευθύς εσκέφτηκα την Ηθική τσι Κρήτης
έλα έλα την ηθική τσι Κρήτης
οπού' ναι ο κάθε στέφανος στέρεος σαν Ψειλορήτης
έλα έλα έλα... βρε τι μας λέει ο κοπρίτης....


χμμμμμμ μην αρχισετε να βαρατε τωρα ολοι οι Κρητικοι αλλα 8 χρονακια που εζησα εκει......γινοταν της παντρεμενης και του ...παντρεμενου δεν  μπορουσες να βρεις λογαριασμο  ποια επαιρνε ποιον και ποιος επαιρνε ποια   8)

sui-generis

Παράθεση από: "silence"/quote]

βρε κουκλα μου γιατι τον μισεις?
γιατι σε κοροιδεψε?
δεν ηξερες οτι ηταν παντρεμενος?
δεν ηταν επιλογη σου να  μπλεξεις μαζι του?
σου υποσχεθηκε οτι θα χωρισει?

δεν βλεπω να αναφερεις κατι τετοιο...συμπαθαμε που θα γινω λιγο σκληρη  αλλα μονη σου δημιουργησες ...προσδοκιες......ισως το γεγονος της ασθενειας της γυναικας του...ισως η προσδοκια οτι εσυ θα τον τραβηξεις απο κεινη τελικα.....δεν ξερω αλλα οπως και αν εχει η επιλογη ηταν δικη σου  και δνε μπορεις να μισεις καποιον αλλο ουτε να τον κατηγορεις για κοροιδια...συγνωμη δηλαδη αλλα αυτα αμα τα ακουω κατι παθαινω γμτ

sevenseas

Παράθεση από: "lila"apapa den boro me pandremenous olo apetiseis einai makria.. :roll: eno oi eleyteroi me mia soupa traxana me komatakia xaloumi einai euxaristimeni...oi pandremenoi to psaxnoun poli...apappa den boro. :(


xαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
ειπαμε
ξινος ο τραχανας

Athinoula

nai seven me xino traxana...kai meta mai creme brulee...kai meta na mou diavaseis ena vivlio..na min kourazondai ta matakia mou... :oops:

837 Επισκέπτες, 0 Χρήστες