Μέλη
  • Σύνολο μελών: 7,374
  • Latest: iguzovec
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 360,323
  • Σύνολο θεμάτων: 11,759
  • Online today: 278
  • Online ever: 1,061 (Οκτωβρίου 10, 2023, 08:28:42 ΠΜ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Users: 0
  • Guests: 316
  • Total: 316

Διπλοπαρκαρίσματα... Σχέσεις με παντρεμένους...

Ξεκίνησε από pixie, Οκτωβρίου 09, 2009, 07:53:42 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

KostasD33

[quote user="katinaki" post="347936"][quote user="KostasD33" post="347913"]Να δεις έφαγε κέρατο και ακόμα το φυσάει ...  :P[/quote]

όλα συμβαίνουν στη ζωή μας. Και να βάλεις και να φας. Λέμε ποιοι το επιδιώκουν, όχι σε ποιους τυχαίνει :oops:[/quote]

υγεία Κατινάκι μου όλα τα άλλα έρχονται και παρέρχονται ...

nansy

σωστος....αλλα θα συμφωνησω οτι αλλο πραγμα ειναι να το κυνηγας κ να ειναι αυτοσκοπος κ αλλο να σου τυχαινει..τωρα θα μου πεις οτι εχω το λογο μου που το λεω κ δεν ειμαι αντικειμενικη..κ μαλλον θα εχεις δικιο..

KostasD33

Μπα… είσαι το ίδιο υποκειμενική όπως όλοι μας.
Ο έρωτας δεν διέπεται από αλήθειες απόλυτες και νόμους αποδεδειγμένους σαν τον νόμο της βαρύτητας του Νεύτωνα.

Ο καθείς και η καψούρα του κι ο Λουμίδης στους καφέδες του......

black_velvet

[quote user="nansy" post="347931"]
...
αχ ρε παιδια,δε σας εχει τυχει κατι παρομοιο,να θελετε να ζησετε κατι δυνατο με ημερομηνια ληξης αλλα παραλληλα να αισθανεστε οτι δε πρεπει για πολλους λογους?ειμαι τελικα τοσο αδυναμη?[/quote]

Ο καθένας έχει το δικό του μερίδιο σε πολλά σ' αυτή τη ζωή.
Δεν τίθεται θέμα αδυναμίας, κατά τη γνώμη μου. Αλλά σε τι δίνει κανείς προτεραιότητα: στα θέλω; ή στα πρέπει;
κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

pixie

[quote user="nansy" post="347937"]pixie,χαθηκες...μαλλον δε σου φαινομαι πια κ τοσο καλο παιδι...πλακα κανω...[/quote]

Το ξέρω... ;-)  :smile:

nansy


nansy

[quote user="black_velvet" post="347952"]Δεν τίθεται θέμα αδυναμίας, κατά τη γνώμη μου. Αλλά σε τι δίνει κανείς προτεραιότητα: στα θέλω; ή στα πρέπει;[/quote]

....αυτη τη στιγμη δινω στα θελω που ειναι τοσο εντονα...κ ας ξερω τα πρεπει κ ας ξερω οτι τα χειροτερευω ολα κ ας ξερω....τη τυφλα μου!!!

black_velvet

Αν πω ότι δεν σε καταλαβαίνω, θα είναι τεράστιο ψέμμα.
Φοβάμαι όμως πως ξέρω και τη συνέχεια.

Γι' αυτό σου λέω, κόψ'το όσο είναι καιρός. Αλλιώς απόλαυσέ το τώρα. Και μόνο. Θα 'χεις πολύ καιρό μετά για κλάμματα και οδυρμούς.
κάτι αν μπορούσα στον κόσμο να άλλαζα
θα ξαναέβαφα γαλάζια τη θάλασσα

pixie

[quote user="nansy" post="347985"]γιατι ομως?....[/quote]

Δεν είναι και τόσο σαφές αυτό το ''γιατί''... είμαι πρόθυμη να σου απαντήσω αν αφορούσε σε μένα... :mryellow:

nansy

εσενα αφορουσε γιατι ψιλοχαθηκες κ μου αρεσε η συζητηση μαζι σου,ηταν βεβαια λιγο για πλακα,αλλα οκ,μη μου τα χωσεις....χαχα

pixie

[quote user="nansy" post="348445"]ηταν βεβαια λιγο για πλακα,αλλα οκ,μη μου τα χωσεις....[/quote]
 :mrorange:
Σ' αυτό σου είχα απαντήσει, όμως... Είπα: το ξέρω!  ;-)

nansy

οποτα επανερχομαστε...γιατι σταματησες να γραφεις?βαρεθηκες να μου λες τα ιδια?

pixie

Χμμμ... Το συγκεκριμένο θέμα νομίζω το έχουμε εξαντλήσει... και όσον αφορά σε μένα, ό,τι σου είπα το είπα εννοώντας την κάθε λέξη και εντελώς στα σοβαρά! ;-)

Η πλάκα, όπως καταλαβαίνεις, δεν με αφορά όταν συζητάμε για την ανθρώπινη επαφή και προσπάθεια...


Χαρά μου να συνομιλήσουμε σε όποιο άλλο θέμα θέλεις και υπάρχουν άπειρα, είναι φανερό πως τουλάχιστον εγώ συμμετέχω και δεν απαξιώνω καμία συζήτηση! Πιάσε όποιο θέμα επιθυμείς κι έρχομαι!!! :mricy:

Καλό απόγευμα! :grin:

nansy


Belladona

μάλλον για να είναι "must" θα έλεγα το κάνουν , παρά για διαφυγή.

πα πα πα μακρυά από τέτοια μπερδέματα . από όπου και να τα πιάσεις , καίνε ... πονάνε ...

316 Επισκέπτες, 0 Χρήστες